Šta je novo?

Parkiranje - zone, garaže,...

Moze pojasnjenje zasto je glupost za ljude koji nisu iz tog kraja? :)
 
Pa zato sto je krajnja desna traka pretvorena u parking mesta(pod uglom od 60 stepeni). Tako je od ulice koja je imala tri trake defaktno pretvorena u ulicu sa jednom slobodnom trakom, i to onom koja zadrzava skretanje za levo. Ako su imali problem sa parking mesatima(a imali su) onda su mogli na neki drugi nacin to da rese
 
[video]http://www.youtube.com/watch?v=A3ltbJcwz5U[/video]
 
Zaffa, znači upravo sam sad krenuo da kačim link, ali me preteče :D

Ne znam da li je Galeb poslao prijavu, ali ja evo upravo pišem i šaljem sutra.
 
Po novom zakonu policija moze da staje bilo gde ako sam dobro skopcao novi zakon pa im ne mozete nista?

Mislise na sve da pokriju svoje guzice.
 
Vučko, pogledaj ceo klip. Policija sme da parkira samo ukoliko je vezano za obavljanje službene dužnosti, a kupovina lekova u apoteci baš i ne spada u to, tako da ga je ovaj pandur ugasio :D
 
Hvala na pojasnjenju,onda ga je ugasio na opstu radost nas obicnih smrtnika.U to ime :vops:
 
А мени су џук... данас написале казну од 5000,00 (пет хиљада динара) због преласка улице преко пешачког прелаза, али на црвено светло за пешаке. У Милентија Поповића. Није било ни једног аутомобила колико год може да се види низ улицу, са сваке стране.

Каже, рекли су им да нарочито кажњавају пешаке.
Да не говорим колико је непрописно паркираних аутомобила било около. Чак су се и они паркирали тако да отежавају кретање возила.

Ја још увек не могу да верујем шта ми се дешава.
:/
 
Invalidi Palilula :lool:
Tu je ona pljesakvicnica kod pijace pa tu uvek bleji nekoliko likova u plavom.
 
U blicu od 11.01.2010. ima mail teks kako parking servis polovinom godine namjerava da postavi fast park na slaviji gdje sada baza za vozila odnesena paukom :kafa:
 
"Parking" kod starog SUP-a i BIGZ-a, tako je svaki put kad prođem.
Klik za veću sliku...


 
Механичке гараже у Београду

21.01.2010.

У циљу решавања проблематике паркирања у ужој централној зони Београда и изналажењу нових могућности повећања капацитета већ постојећих јавних паркиралишта, ЈКП „Паркинг сервис” је приступио изради идејних решења о могућности постављања механичких гаража.

mehanicke-garaze.gif

Mehanicka garaza

– Механичке гараже могле би да функционишу на два начина: системима са механизмом за подизање возила на горњи ниво и системима такозваних „палета” за слагање возила у основи гараже. Са оба система знатно би се повећао број паркинг места у објектима. У 2010. години гараже у улицама Милешевској и 27. марта требало би да добију потпуно нов изглед у складу са најновијим достигнућима из ове области. За набавку механичких гаража за ова два објекта припремљена је тендерска и техничка документација – каже Бобан Ковачевић, генерални директор овог предузећа.

Осим гаража „Милешевска” и „27. март 41-43”, у току је израда идејних решења за постављање механизама механичких гаража у гаражaмa са резервисаним паркинг местима „Пожаревачка”, „Радивоја Кораћа” и „Краља Милутина”.
izvor: JKP Praking Servis


Zanimljiva vest ;) Nije bas sveza, ali tek sad naidjoh na istu... sasvim slucajno...
 
Ova u 27. marta će biti neophodna zbog prebacivanja gradske administracije u zgradu preko puta.
 
Međutim, kada se administracija prebaci u Inex, sasvim je moguće da će se povećati i iskorišćenost garaže kod Vuka. Nema baš puno mesta za parikranje u tom delu grada, a puno ljudi će tu, iz ovog ili onog razloga, morati da dolazi. Zaposleni, na prvom mestu.
 
Nije toliko problem oko zaposlenih, jer i do sada je puno ljudi radilo u tim objektima, ali dolazak klijenata je bio minimalan dok će za razliku od toga broj stranaka koje će dnevno obilaziti taj deo grada biti sigurno veći. Meni je logičnije da se parking pravi zbog njih jer za zaposlene već mislim da postoje parking mesta.
 
Паркиралиште у пешачкој зони око Кнез Михаилове улице поново ради!
Нема Ђиласа са камерама...

m8z58z.jpg

2467t6r.jpg

egzcs4.jpg

2eebeqp.jpg

15zgh0j.jpg

11sk1ar.jpg

2090hmd.jpg
 
Skokni do 27 marta i tamo se parkiraju i to izgleda gradski sluzbenici :bash:
 
Da video sam i razvaljenu rampu pored Australijske ambasade,stvarno sramota! ako ne mogu da zavedu red u centru pa kao će u ostalim delovima grada :notok:
 
Vrh