Šta je novo?

Park Villa Residence Trošarina

Da l ima mozda neke veze sa time ko je kupio stanove tu? Ako je istina ono sto se trenutno cuje u vestima.
 
Da l ima mozda neke veze sa time ko je kupio stanove tu? Ako je istina ono sto se trenutno cuje u vestima.
Cao Alisa, da li mozes da mi napises sta je to u vestima jer ja ocito nisam u toku. Mozes i privatno :) generalno ne moze stan da se uknjizi ako zgrada nema upotrebnu..ili pak moze..
 
Pa gledaj vcrs n1 ili novu😁 u svakom slucaju birn je istrazivao i saznao da je jedan visoki funkcioner sns-a kupio tu tri penthausa. Kapiram da je to proverljivo ali ne znam iz prve ruke pa zato necu da citiram da ne bih sirila traceve ako je trac.
 
Kakve teorije zavere ovde covece..
Stanovi su upisani u katastar, i naravno da su upisani na investitora kao predbelezbe. Drugarica i njen muz su kupili stan ovde na kredit i cekaju upotrebnu dozovlu kako bi mogli da se uknjize kao vlasnici. Znaci stanovi tehnicki jesu "Uknjizeni" ali na investitora i lepo pise da nema UD.
Ko ne veruje neka sam pogelda u katastru - broj parcele je 48093 opstina vozdovac.
 
Ma lupila sam, zato sto se poveo razgovor koliko sam shvatila o tome da je nesto uradjeno preko reda iskreno uopste se nisam unosila niti se razumem u materiju
 
Da li neko zna da li ima još dostupnih garažnih mesta?
I po kojoj ceni je išla prodaja?
 
Vrh