Šta je novo?

Park Villa Residence Trošarina

Zidarka

Novice
Učlanjen(a)
04.09.2021.
Poruke
4
Pohvaljen
6
Sta mislite o ovom projektu,konkretno o lokaciji ?
Da li je ipak prevelika cena za lokaciju,raspon cena je od 1850- 2250 plus PDV zavisno od kvadrature i pozicije stana?
 
Od Vaseg “ne mislimo nista” i otrovnih strelica nema nikakve vajde … pa da zamolim nekonstruktivne da zaobidju temu
 
Ja kad sam zvao receno mi je da nema prepravki u stanu (znaci ne mogu da izaberem drugi bojler, slavinu ili da pomerim zid ili bilo sta unutra, kako je na skici tako dobijes stan) pritom na sajtu nigde nema da li mogu da se biraju dizeni plocica za kupatilo i kuhinju, boja parketa i ... tako da je cena mala jaca ako nista od ovog ne mozes da promeni.

Super stvar je sto rade sve lamele od jednom, tako da ko uzme stan nece ziveti u gradilistu narednih godinu dve.

Ko uzme stan unutar dvorista nek se pripremi na buku, plus mislim da nece imati mnogo suncevih zraka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=877475#p877475:1gq9387u je napisao(la):
Zidarka » 04 Sep 2021 07:47 pm[/url]":1gq9387u]Od Vaseg “ne mislimo nista” i otrovnih strelica nema nikakve vajde … pa da zamolim nekonstruktivne da zaobidju temu

Zidarka otvori nalog i odmah odredjuje pravila. Za početak dobro veče kako ste?
 
Izgleda da je buka neizbezna na toj lokaciji ,bilo da je stan unutar dvorista bilo da je spolja …
Za pocetak sam se raspitala samo o ceni ,ali ukoliko ne moze nista da se bira u vezi sa bojom i dezenom plocica ,bojom parketa onda cena postaje problematicna
Ne poznajem dovoljno taj kraj i ono sto me je najvise zanimalo je da se javi neko ko bolje poznaje /zivi u tom kraju i zna njegove mane ili prednosti
 
Ja zivim u tom kraju, al nista vam nece znaciti da vam ja kazem prednosti i mane lokacije, po meni lokaciju treba da birate po vasim potrebama, gde vam je posao, da li imate decu koja krecu u skolu ili vrtic ili fakultet, ako niste iz Beograda koji deo grada vam je blizi da stignete u svoj kraj i ...

Mogu da vam kazem prosirenjem Sava Maskovica smanjice se guzve u toj ulici tako da je to jedan plus.
 
Lokacija je jedna od najboljih u Beogradu. Prve komšije sa desne strane Gazprom, znači moći ćete lako da natočite. Sa desne strane Lidl, znači biće svežih krofni i ostalih djakonija. Ispred novoprosirena ulica, dakle neće više biti gužve samo u dve nego u četiri trake, skupo bahato. Iza je mešavina šipražja, džungle i smeća, tako da će vaša deca moći da se igraju žmurke a kad porastu mogu da opiče i pejntbol. Ali unutra je najveći hit. Ogromno dvorište od čak 1700 m2, pa ćete imati dobar eho što nije loše ako hoćete komšiju sa terase da pozovete na kafu. Ali nemate sreće. Dok ovo pišem verovatno su prodali poslednji stan. Inače cena je bila bas povoljna, da ne kažem džabe.
Bye
 
+1 Jarane koji si ti kralj!
Dobro sam se nasmejao kada sam pročitao tvoj post.
 
PRESKUPO!

Garaže su od 18.000€ do 15.000€?!?

Lokacija nije baš idealna, Trošarina uvek gužva, ulica će biti bučna to sigurno, kao i unutrašnjost. Ostaje južna stana koja gleda ka šipražju i malim kućicama - a verovatno će se tu isto graditi neki kompleks, pa će i taj pogled da bude upitan.

Ne znam za zabranu izmena - malo mi je čudno, mada je možda tako lakše.
 
svugde gde investitor vidi da nema alternative za parkiranje osim garaže u samom kompleksu cene budu oko 17-18k pa naviše, bar je za sada situacija takva
 
Pre 2 ipo godine u Panorama Vozdovac kompleksu (50 metara od ovog kompleksa) cena garaznog mesta je bila od 6k do mozda 9k.
Znaci nema sile da je mogla da skoci 300% za 2 ipo godine, nego bih pre rekao da je ovo APP fazon.
 
Čini mi se da je ipak malo preskupo za tu lokaciju. Mikrolokacija je baš loša kao što reče @jaran, pored pumpe i Lidla, tu je i okretnica, a iza ništa.

Sa druge strane ima nekih pozitivnih stvari. Tu je bazen Banjica (ne znam da li gradjanstvo može da ga koristi), tu je park pored. U perspektivi nekada možda i nastave UMP ili SMT šta god da je saobraćajnica koja pored Stepe treba da poveže ovaj kraj sa autoputem.

Sve u svemu, mislim da je cena previsoka.
 
Ako sad dok još kopaju drugi podzemni nivo od tri, stave cenu od 2.400€/kvm za manje stanove pitanje je šta kad izadju iz zemlje, 3.000€/kvm za Trosarinu…očigledno investitor izabrao lošu ekipu da vodi prodaju , upecace par veverica, ali trajno oštetiti projekat koji i nije tako loš, pred nadolazeću oluju…
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=886721#p886721:5f99n958 je napisao(la):
srdjanprpa » Uto Okt 05, 2021 5:32 pm[/url]":5f99n958]Pre 2 ipo godine u Panorama Vozdovac kompleksu (50 metara od ovog kompleksa) cena garaznog mesta je bila od 6k do mozda 9k.
Znaci nema sile da je mogla da skoci 300% za 2 ipo godine, nego bih pre rekao da je ovo APP fazon.


Nazalost tacno je. Meni dodje da placem iz glasa jer tada nismo imali para za ucesce, stan koji smo gledali je bio 1650/m2 sa pdv-om cini mi se, a garaza oko 6000, a sada gledamo stanove 2200/m2 i garaze od 18000 :(
Prakticno ista lokacija samo nekoliko godina kasnije.
 
Nazalost tacno je. Meni dodje da placem iz glasa jer tada nismo imali para za ucesce, stan koji smo gledali je bio 1650/m2 sa pdv-om cini mi se, a garaza oko 6000, a sada gledamo stanove 2200/m2 i garaze od 18000 :(
Prakticno ista lokacija samo nekoliko godina kasnije.

Slazem se sa Vama, i meni je slucaj isti. Pre 4 godine mislio sam jos malo jos malo i kupicu, a sada je doslo dotle da je nova gradnja na Vozdovcu 2200-2500 e sa PDVom. Ja sam se opredelio za ParkVilu, lokacija za moje potrebe je top topova, za cenu ne mogu da komentarisem nista jer je Dorcol kostao 1500 e/m2 pre 4 godine a sad je Miljakovac u proseku 1400 e/m2 i to stara gradnja u izvornom stanju!!!

Projekat ParkVila deluje top, radujem se na svojoj odluci i iskreno se nadam da ce do kraja izgurati i da ce sve biti super
 
Ne kupujte ovde stan! Investitor prevarant! Juce su ljudima otkazani stanovi sa pojedinih spratova zbog "promene prodajne politike investitora". Uzeli smo kes kredit i prodali sta smo imali da bi dali kaparu i onda investitor odluci da hoce nekom drugom da proda ili sta vec. A, ni jedan drugi stan nam ne odgovara! Nemojte praviti nasu gresku, ne kupujte stan od ovih prevaranata! Menjaju kako im dodje, a vi udjete u kredit uzalud !!!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=893277#p893277:2do2zgmn je napisao(la):
josipa » Uto Okt 26, 2021 10:37 am[/url]":2do2zgmn]Ne kupujte ovde stan! Investitor prevarant! Juce su ljudima otkazani stanovi sa pojedinih spratova zbog "promene prodajne politike investitora". Uzeli smo kes kredit i prodali sta smo imali da bi dali kaparu i onda investitor odluci da hoce nekom drugom da proda ili sta vec. A, ni jedan drugi stan nam ne odgovara! Nemojte praviti nasu gresku, ne kupujte stan od ovih prevaranata! Menjaju kako im dodje, a vi udjete u kredit uzalud !!!

Ako ste dali kaparu obično imate pravo da tražite nazad dupli iznos jer je prodavac odustao.
 
Nazalost bilo bi bolje da smo dali kaparu bas zato, ali oni su sve otkazali par dana pred zakazano potpisivanje predugovora i uplacivanje kapare, taman kad smo podigli kes kredit i prodali nesto sto smo imali. A, drugog stana za iste pare i iste kvadrature nema. Potpuno neprofesionalno. Sve je u redu sa stanom, samo su odlucili da ga mogu prodati na neki drugi nacin za vise para.
 
Znam kako Vam je, i meni je prodavac prodao stan koji sam želeo ali ne mogu da se žalim mnogo jer isto kaparu nisam stigao da dam, a to je jedino merodavno. Reč više nikoga ne čeka. Morao sam da uzmem malo veći stan ali mi je prodavac izašao u susret i dao popust. To kada Vam "izadju u susret" i kao Vas čekaju jer ste usmeno rezervisali znači da još uvek nemaju kupca. Kada se kupac pojavi magično nestaje bilo kakav usmen dogovor :)
 
Ogromna jama, tri nivoa.... Ovo će baš da vizuelno promeni čitav kraj.
8c6513eb39bc581b6134031e9c3eb8cf.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Taman smo saobraćajno prodisali na Trošarini. Novogradnje na Trošarini su predimenzionisane, zauzimaju čitave parcele bez dovoljno slobodnog parking prostora. Pakao u najavi sa automobilima koji će zakrčiti ceo kraj odnosno okolne ulice. Nije mi jasan koncept kondominijuma kao necega luksuznog a onda parkiraš jedan auto ili šalješ goste na parkirališta koja priadaju zgradama iz socijalizma…
 
Vrh