Šta je novo?

Održavanje vozila

To što si video čoveka u visokopodnom autobusu u kolicima to je jedinstven slučaj, ja sam par puta bio prisutan situaciji u kojoj čovek u kolicima nosi šrafciger sa sobom da bi vozač mogao da mu spusti rampu u niskopodnom autobusu jer vozači nemaju šrafcigere i ne mogu da upotrebljavaju rampu. Jel ti možda nosiš šrafciger kada ideš da se voziš autobusom?
A problem vezivanja pojasa je skroz rešiv kamerama koje postoje u solarisima da ima imalo volje kod glavonja.
 
To se u kulturnom svetu rešava ovako
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q4MdhuohkHE[/youtube]
Gledati od 1:33.

Šrafciger nosim, da bi mogao da dotežem panele, šrafove i slično, ali svakako zapanjujuće.
Što se toga tiče u visokopodnom vozilu, sve se može, ako se hoće ;)
 
Po pitanu cistoce autobusa spolja mogu slobodno da kazem da je Zemun najgori.Ljudi moji danas je bilo +12 stepeni a oni se nisu udostojili da operu sve buseve .Gledam 913 danas je bio na 610Ono je grozno.Pogon Karaburma je vidim oprala svoje autobuse pogon Novi Beograd isto tako samo Zemunu to stvara problem.Svi autobusi koje sam ja mogao da vidim od kad je temperatura presla u + su strokavi samo su GB443 oprali :evil:
Cak je i Kosmaj oprao svoje autobuse
 
Zemnunci se sada bave Vatrom a ne vodom da su se bavili vodom ne bi izgorili autobusi :D
 
Krenuli Zemunci da peru svoje autobuse danas sam vec primetio da su malo cistiji naravno nisu sve oprali buseve GB913i GB1387 primetio sm da su prljavi i dalje al bitno je da su krenuli da peru
 
Pa vi posle plaćajte kartu za GSP, ra...li su i dozvolili da neko polomi nove autobuse sa video nadzorom.

en7DpAP.jpg
 
dare":3uquvai5 je napisao(la):
Krenuli Zemunci da peru svoje autobuse danas sam vec primetio da su malo cistiji naravno nisu sve oprali buseve GB913i GB1387 primetio sm da su prljavi i dalje al bitno je da su krenuli da peru
Kako misliš da mogu da operu 1387 koji izlazi u 4 i nešto i vraća se oko pola 1 u garažu? Noću da ga peru, zalediće.
 
Zemunci stvarno ponekad umeju da imaju lose odrzavanje unutrasnjosti vozila, secam se letos, jedan autobus ,ne secam se garaznog broja ,znam da je bila M serija,je bio bas prasnjav.
 
Osnovni uzrok stanja zaprljanosti unutrašnjosti vozila u SP "Zemun" je nedostatak ljudskih resursa, odnosno radnika potrebnih za pranje vozila. Generalno pranje vozila se vrši u toku dana (kako bi se vozilo osušilo do sledćećeg izlaska u saobraćaj), što znači da vozilo mora da ostane u garaži ili taj dan ili da ide u šihtu, pa zatim da se po završetku rada jutarnje šihte vraća u Pogon radi pranja. Ali, određeni su prioriteti i već ovog vikenda biće odrađeno generalno pranje na više autobusa, koji su registrovani kao najviše zaprljani. Ako imate primedbe na neko konkretno vozilo, slobodno iznesite ovde, pa će se to lako preneti odgovornim licima.
 
Biciklistkinja":2r8325o1 je napisao(la):
Pa vi posle plaćajte kartu za GSP, ra...li su i dozvolili da neko polomi nove autobuse sa video nadzorom.

en7DpAP.jpg
pobogu rade li ove kamere uopste.Ovo je greota da se ovako nesto uradi :roll:
 
Pa vidis valjda da je neko udario u kameru i polomio panel oko kamere?
Radile one ili ne, koristi od njih nema, dok bi se i naplatila steta (da ima zelje za tim) proslo bi dosta vremena...
 
Stoki dati autobus od 200000 eura sa automatskom klimom imaju priliku da se voze kao i ljudi u Berlinu a oni lome za takve su rabe najbolje i to da zimi nema grejanje ...
 
Vidim da su Zemunci oprali GB891 sav se sija.Bravo! :) Pomenuti danas radi na 73 :)
 
Snimak SOLARIS-a na Ceraku 14. decembra, na liniji 23, garažni broj 3102.
Kakva je vaša procena - početak požara u motornom delu, ili pregrejan motor, ili nešto treće?

Da nije u pitanju GSP, čudio bih se otkud takvi problemi na relativno novom vozilu, ali ovako...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cvyVE5J3dVA[/youtube]
 
Pa oni svakim danom u svakom pogledu napreduju doduse solarise odrzava ovlasceni servis valjda
 
значи ГСП дефинитивно треба угасити. па нов аутобус им се запалио :bash:
 
Ovlasceni serviser Daf vozila je Lasta, tako da kao i da ga nema...
Ovo moze biti i webasto...

Nije se zapalio, cisto da razjasnimo.
 
Webasto? Oce da dimi kad se upali na nizim temperaturama...
Moze biti da mu curi nesto po motoru, pa isparava, jer ovo nije pozar, bio bi mnogo gusci dim, ovo je ili webasto ili nesto curi po motoru...
 
Hvala bogu da nije .Uhvatio me strah kad sam prvi put pogledao klip
 
Vrh