Šta je novo?

Održavanje vozila

Ako ti znaš šta hoćeš da mi pokažeš na ovim fotografijama, ja sam veoma srećan :)
Nebih dalje ulazio u diskusiju sa tobom, sve najbolje i srećna Nova godina! :)
 
Malo pojasnjenje...
Po propisima djp-a oba krila prednjih sluze putnicima,dok je vozacev prostor kabina...
Sto znaci da nema krsenja propisa.Veci krivac je gsp koji je trazio sipke tako da ne moze da se cirkulise...
Jeste ovo citanje izmedju reodva,ali tako je
 
Eto, nisam morao ja da pišem ;)
Al' svejedno, stajao sam sa "putničke" strane, tako da taman i da je zabranjeno stajati tamo, nisam kršio propise ;) Sem ako slikanje u toku vožnje nije zabranjeno? :D
 
Sem u slucajevima kada vozaci stave klocnu na vrata da ne mogu da se otvore da dobiju na prostoru :)
 
Ово о чему ћу да пишем је можда и за другу тему, не знам коју, али и са овим има везе. У јавним предузећима би морала да буде организована основна хигијена за запослене. Да имају где да се окупају, оперу и да се пресвуку у цивилну гардеробу. Овако су превоз напуниле униформе зеленила и градске чистоће, разних котлара, мајстора и тако у недоглед. Ако је неко дан провео на камиону са смећем и са контејнерима пуним истог, на пример, нема шта такав да тражи међу светом. Епс, водовод... са терена на шипку! Хоћу тушеве, касете за цивилне ствари...У наредном периоду даћу мало акценат на услове рада људи који раде у државној фирми, да бих имао морално право да их критикујем 8)

Морала би да буде потпуна забрана ношења радних униформи ван радног времена! За то би се исплатила нека иницијатива надлежнима, а истински би се поправила популарност, хигијена, утисак, имиџ јавног превоза!
 
Sve to postoji sto si nabrohjao ali fora je sto ih radi stednje nevoze na teren zelenilo pa u radnim uniforma sa sve motikama i asovima voze se prevozo,plus i cistoci i zelenilu su odavno trebale nove uniforme ali nisu kupovane zbog stednje ,itd .itd .
 
Како год. Ван фирме без њих, чисти, уредни и обучени, а не униформисани и масни, са мирисима разним. То је моја жеља, али и хигијенски минимум, као и обавеза послодаваца, ако не законска, оно бар морална.
 
U saradnji sa jednom kopirnicom, naručili smo neke nalepnice po našoj želji, tako da sada one doprinose bolje stanju u busu, evo šta je tu novo.

Pre
78b5.jpg


Posle
7wys.jpg


Takođe uz 2 nalepnice, postavljene su kese za otpatke
ne0l.jpg

k200.jpg


Međutim, u međuvremenu se radilo i sa "njihove strane".
08ff.jpg

qbai.jpg

3uos.jpg


A dobio je i spolja jednu nalepnicu...
d8ra.jpg

7vpz.jpg

srto.jpg


Dodat veći retrovizor i novi par nalepnica
b5pf.jpg


A usput i ovo, gbr 972
s95t.jpg
 
За налепнице знам, али за ретровизор претпостављам да је такође плаћен из вашег џепа?
 
Oba su plaćena iz našeg džepa, 950 dinara, takođe i nosači su pravljeni posebno, nisu plaćeni, ali ih je napravio kolega iz treće smene (vikendom).
 
Ето како поједини возачи из свог џепа повећавају безбедност путника. Свака част. +
 
Biće i treći unutrašnji retrovizor uskoro. Nosač sam improvizovao, međutim odradiće posao, ali ne možemo da namontiramo dok se desni spoljašnji retrovizor ne privuče ka vozilu, kako se nebi preklapali. U petak će biti skinuti grafiti sa ostatkom tečnosti, smeće je sinoć izbačeno, 2 velike kese smeća smo izvadili iza poslednja 2 sedišta. Vozila nisu prana iznutra skoro mesec dana, zamislite kakav je haos.
 
Svaka čast Becks na ovom poslu sa nalepnicama SUPER SUPER ovo postujem odanost poslu ...
 
Hvala,za sve što vidite zaslužni su ovi momci koji ga voze, ja tu samo malo doprinosim koliko mogu.
 
Puna podrška! Takve akcije svi treba da radimo i samo onda može biti bolje. (ne zastupam ni jednu stranku) :)
Stvarno svaka čast i veliko poštovanje!
 
Zaturila mi se i ova fotografija instrument table u noćnoj izvedbi, naravno nakon pranja :)
cxhf.jpg
 
Бекс89, за похвалу и плусићћћ, али требали сте да урадите те налепнице на ћирилици. Ипак Писмо је Писмо.
 
Hvala :)
Što se ćirilice tiče, samo takva se nalepnica štampa, to je gotov dizajn u specijalizovanoj kopirnici za razne oznake i simbole na vozilima, tako da to nije bilo do nas :)

Evo jedne poruke u Lastinom vozilu, #5374, fotografisao Chumlee sa mog foruma.
P1200010_zpsfb3baee0.jpg
 
becks89":3op7agek je napisao(la):
Hvala :)
Što se ćirilice tiče, samo takva se nalepnica štampa, to je gotov dizajn u specijalizovanoj kopirnici za razne oznake i simbole na vozilima, tako da to nije bilo do nas :)
Треба да мењате штампарију.
Иначе свака штампарија штампа онако како муштерија тражи. Да сте тражили да буде на ћирилици тако би вам и урадили. Знам да би то онда платили нешто мало скупље збор израде друге штампане плоче, али ви сте сигурно хтели и јефтиније да прођете.
 
becks89":2wdn7vtj je napisao(la):
Hvala,za sve što vidite zaslužni su ovi momci koji ga voze, ja tu samo malo doprinosim koliko mogu.

Svaka čast na akciji! :)
Obzirom da ovo nije prvi put da grupno organizujete ovakve akcije sa ciljem podizanja konfora i bezbednosti u vozilu, čiji su rezultati očigledni, a i da je po (mojoj) evidenciji prijava ovo vozilo viđeno u samo 2 sitnija prekršaja tokom cele prošle godine, možemo očekivati da se u skorijem periodu, po utvrđivanju indetiteta, ovi vozači nađu na listi za stimulaciju.

Kao što je poznato GSP je trenutno klimav sa stimulacijama, ali iz pogona će sigurno izaći predlog za njihovo sprovođenje. :gobb:
 
becks89":3jlfgwb7 je napisao(la):
Međutim, u međuvremenu se radilo i sa "njihove strane".
08ff.jpg
Kao što to obično biva, sve je uklonjeno :) Ponovo čist!
4esy.jpg

86u7.jpg

Elem, i ovi tragovi su uklonjeni, kasnije sam morao da prebrišem novinama panel, međutim uhvatila nas je gužva pa nisam stigao da slikam do kraja smene, fotografisaću u ponedeljak.
 
c.s.i.":1tq0jf8l je napisao(la):
becks89":1tq0jf8l je napisao(la):
Hvala,za sve što vidite zaslužni su ovi momci koji ga voze, ja tu samo malo doprinosim koliko mogu.

Svaka čast na akciji! :)
Obzirom da ovo nije prvi put da grupno organizujete ovakve akcije sa ciljem podizanja konfora i bezbednosti u vozilu, čiji su rezultati očigledni, a i da je po (mojoj) evidenciji prijava ovo vozilo viđeno u samo 2 sitnija prekršaja tokom cele prošle godine, možemo očekivati da se u skorijem periodu, po utvrđivanju indetiteta, ovi vozači nađu na listi za stimulaciju.

Kao što je poznato GSP je trenutno klimav sa stimulacijama, ali iz pogona će sigurno izaći predlog za njihovo sprovođenje. :gobb:
Evo još jednog razloga zbog čega stvarno ljudi zaslužuju to ;)
Displej je zakucao, tabli nema u garaži, pa su sami štampali... Bolje i ovako nego nikako...
5vii.jpg

3ybb.jpg

mchp.jpg
 
Vrh