Šta je novo?

Održavanje vozila

@stf
interesantna neka
lopatica-za-kotao-sporet-_slika_O_3548511.jpg

pretvorena u auspuh... Vidjao sam je na Ustanickoj... Moramo priznati da je unikat :shock:
 
^ ^ ^ Изгледа као напуштена 100-годишња кућа у Железнику. И како су успели да овако похабају релативно нову регистрацију?!?
 
GSPu to ne predstavlja problem dajte im tenk za mjesec dana dobijete gomilu gvozdja .I kamen bi pokvarili stetocine
 
Ево како је тај бус некада изгледао: Аутор потписан.

3466kph.jpg


Бус са слике и даље саобраћа у овом облику и превози раднике Икарбуса. Дакле, ето шта се дешава са бусевима када падну ГСП-у у шаке.
 
ma to vam je krpi usi seci d.pe. Njima je bitno samo da kotrlja, kad nemaju delova. U kosamju je recimo politika pogona da autobus samo dogura na prvi polazak ujutru, posle kako se ko snadje, mada ima starih buseva koji se na oko raspadaju a mehanicki su bas dobri
 
I posle se čudimo što su autobusi prljavi, kada se sve skoro radi ručno dobri su i ovakvi kakvi su. I dalje ne mogu da se načudim da zimi važi pravilo da nema mokrog čišćenja.

Šomi da li si primio poruku.
 
Poslednjih dana najezda fapova na liniji 305 (gde je onaj smajli sto ga hvata mucnina) - detalj iz jednog od njih, made by gsp :lol: Ne samo sto urnebesno izgleda vec se i klati :mrgreen:
170920122891.jpg
 
Sada ću ja da nastupam kao vi kada branite Ikar, ''krivo je loše održavanje''. :D
 
Да се нађемо на средини? Ни ФАП ни Икар.....него мутант
 
Па ако ниси приметио Икарбус се много боље држи него ФАП, а одржавају се исто.. Мутант је закон!
 
Cekajte ljudi stavljate klipove spoljasnjeg pranja, a fotografije iz GSP unutrasnjeg pranja?!
Da li primecujete razliku?

Ne znam da li GSP ima automatske cetke, ali mi ovakav vid iznosenja "dokaza" i donosenja zakljucaka smeta...
 
Upravo...
GSP sigurno ima četke za pranje kao i svugde..
 
А да ли су оперативне? У погону НБг постоји уређај за прање трамваја који годинама није радио. Не знам какво је стање сада...
 
Imaju cetke ali mislim da rade u 3 od 6 pogona zamislite da su jednu perionicu napravili tako da bus nije mogo da udje u istu jer je bio siri 2 cm i visi za 10 cm pa us ih na pranje uvozili bez nadrukanih jastuka i sa tipicno gsdp improvizacijam
 
Vrh