Šta je novo?

Održavanje vozila

Кроз постове се види да је Соми303 из ЗакЉопача, и добар шаљивџија, на свој и туђ рачун :kk:
 
MilisaV":1o53wfzd je napisao(la):
zašto nisi reagovao?

Bivis":1o53wfzd je napisao(la):
To sam i ja hteo da ga pitam, nisi trebao uopšte da ulaziš u sukob sa njima dovoljno je bilo da obavestiš vozača.

Зашто бих реаговао? Ушли су на улаз, ''валидирали се'', изашли на излаз. Нису прекршили ниједно Бус Плус правило. Само су ижврљали аутобус.

Нису ст*** или нео-лудаци као ја, који улазим на средња.
 
395614_243200365757262_504904587_n.jpg
 
Samo je malo napuklo kosmaj garazni recino 23 to je ta vrsta barbike :kafa:
 
Јуче ујутро (петак, 17.август) нешто пре осам часова на Бежанијској коси, "пропишкила" уље ова 75-ца, гаражног броја 1352. Буквално је била на семафору код пијаце, на раскрсници улица Др. Хуго Клајна и Љубинке Бобић. Наравно колоне у оба смера, трубљења, нервирања, ...

 
Ја сам јуче присуствовао језивој ситуацији. Око 9 увече, већ пао мрак, возим аутопутем према Шиду, и у близини аеродрома из мрака се појављује ГСП аутобус, који наравно вози испод 50 где си остали возе бар 80, и НИ ЈЕДНО светло му не ради! Ни напред ни назад! :bash: Поприлично сам сигуран да је у питању био ГБ 309. Хтедох да пријавим полицији, али нисам имао времена да се бакћем, а и вероватно не би било ефекта...
 
Jeste li primetili sper ploce koje se ucestalo koriste kao rezervni poklopci za hladnjake na ovim "modernim" Ikarbusima?
 
Ааа, зато неки поклопци имај мало бледу боју :D Видео сам и једног који позади има исечене кругове због бољег хлађења.
 
Гага":2pi0xc3v je napisao(la):
Јуче ујутро (петак, 17.август) нешто пре осам часова на Бежанијској коси, "пропишкила" уље ова 75-ца, гаражног броја 1352. Буквално је била на семафору код пијаце, на раскрсници улица Др. Хуго Клајна и Љубинке Бобић. Наравно колоне у оба смера, трубљења, нервирања, ...



Neverovatno, ali na istom mestu veče pre je bio u kvaru isti autobus ali sa "kika" reklamom. :|

Nisam mogao da vidim garažni broj.
 
Михаило":1rfvlj3p je napisao(la):
Ја сам јуче присуствовао језивој ситуацији. Око 9 увече, већ пао мрак, возим аутопутем према Шиду, и у близини аеродрома из мрака се појављује ГСП аутобус, који наравно вози испод 50 где си остали возе бар 80, и НИ ЈЕДНО светло му не ради! Ни напред ни назад! :bash: Поприлично сам сигуран да је у питању био ГБ 309. Хтедох да пријавим полицији, али нисам имао времена да се бакћем, а и вероватно не би било ефекта...
Bas tako,vozilo sa linije 2/711.Nista novo...
 
Никола кучко :lool: Јеси ли мислио на ове нове "Avancity" или стару Н серију?
Сви нови имају отворе, али понеки стари имају исечене кругове :p
Ево овде се види да је поклопац мало светлији, али није исечен :p :p :p
dscf2229e.jpg
 
Iako ima povećane prihode i još veće rashode GSP "Beograd" je doneo internu odluku da se udbuduće dodatno štedi na čišćenju vozila i na nabavci rezervnih delova.
Duplo gora situacija javnog prevoza u najavi!
 
nije mi jasno kako to može da se štedi na nabavkama rezervnih delova?


da izbace sva sedišta iz autobusa i tako da stojimo u vozilu kao jevreji u vagonima za aušvic.
 
Pa kao da je nabavka rezervnih delova do sada bila pa redovna.

Primera radi, trenutno u dosta vozila nedostaju sedišta, a zadnje novo sedište koje je GSP nabavio kao rezervni deo je stiglo u aprilu. Od tad ništa. Magacini stoje apsolutno prazni, ništa se ne nabavlja, osim najbitnijih stvari kako bi uopšte vozla mogla da se kotrljaju niz ulicu.

Šta će tek sad biti ne želim ni da zamislim.
 
Uh jbt, to je otprilike jedini segemnt gde treba da se poveća potrošnja, jer je dosadašnje održavanje skandalozno. A oni to još seku. Neverovatno!
 
Kako zezaju narod strasno voleo bi da sto manje para dobiju na kartama i da narod krene da se svercuje u vecem broju i da ono s***e od bus plusa zauvek propadne
 
Blue":2vujjfkj je napisao(la):
Neverovatno, ali na istom mestu veče pre je bio u kvaru isti autobus ali sa "kika" reklamom. :|

Nisam mogao da vidim garažni broj.
Upitanju je GB1363
 
Somi303":2zluwo4d je napisao(la):
Никола кучко :lool: Јеси ли мислио на ове нове "Avancity" или стару Н серију?
Сви нови имају отворе, али понеки стари имају исечене кругове :p
Ево овде се види да је поклопац мало светлији, али није исечен :p :p :p
dscf2229e.jpg
Logicno da nema kada je slikano u Maju.Tek u junu-julu je krenula ''seca''.Sada skoro sve N serije imaju otvore,mozda 2-3 busa nemaju.
A da li su otovori u obliku kocke ili kruga,zavisi od pogona.NBGD pravi krugove.Zemun pravugaonike....
EDIT:Upravo saznao da nijedan Karaburmac nema otvore...
 
BadMan":2pnlxtyk je napisao(la):
Znači šokovi...
IMAG0145.jpg

I za ove (GSP) da se kupe mercedesi ili nešto slično??? :o
Pa oni bi svojim (ne)održavanjem uništili i tenk !!!
 
Vrh