Šta je novo?

Održavanje vozila

Па наравно да се жвраљају.
:rolleyes:

Само што за разлику од ГСП-а, Немци то одмах оперу.
 
О томе ти причам. Код њих је то још више заступљено, али људи раде свој посао и чисте те аутобусе/трамваје/метро возове...
 
Raznih ludaka ima danas da li ovako i kuci svoj zvrljaju :notok: :bash:
GB915
30062012379.jpg

30062012378.jpg
 
Uvek sam imao neku neobičnu želju da takve idiote zateknem dok to rade i sprejom im pokažem moje umetničke sposobnosti po njihovom licu. O kojoj liniji je reč?
 
Ne znam gde čuvaju te autobuse, sumnjam da su to mogli da urade dok je vozač bio na stanici ili čekao zeleno svetlo na semaforu.
 
I ja se pitam gde se to desilo mozda u Borci ili Blokovima ali svakako sam to prijavio na Gsp forumu Nikoleti koja radi u GSP ona ce im proslediti sigurno da to ociste tako da se nadam da ce uskoro bus biti kao i ranije
 
Somi303":3nsqfhbr je napisao(la):
О томе ти причам. Код њих је то још више заступљено, али људи раде свој посао и чисте те аутобусе/трамваје/метро возове...


Iznenadio bi se...

u zabludi si za 2 stvari.
Prva zabluda je da je to više zastupljeno.
Druga možda ne zabluda, ali nedorečenost ti je ta što kad kažeš da ljudi čiste te autobuse
zaboravljaš da to rade uglavnom o trošku "kvaziumetnika" - onih koji su te grafite naškrabali.
Najtužnije je ponavljam što kod nas svaki vandal koji uništava zajedničku imovinu
dobija prećutnu podršku svih nas.
Dok god bude tako, Srbija će ličiti na neuspelu kopiju Harlema.
Ako nam je to cilj, na dobrom smo putu.
 
dare":3v12ygji je napisao(la):
Raznih ludaka ima danas da li ovako i kuci svoj zvrljaju :notok: :bash:
GB915
30062012379.jpg

30062012378.jpg
Ovih grafita na Gb915 vise nema ocisceno je Veoma sam ponosan sto postoje tako dobri ljudi kao sto je Nikoleta.Svaka joj cast :)
 
Danas sam se vozio Lastinim Neobusom na liniji 15. Pomalo sam se razočarao, jer nisu radila jedna vrata i bio je dosta prljav.
Ne znam kako to sad ide sa ovim letnjim redom vožnje, njima valjda sad DJP daje manje para tj. para za manje polazaka? Ne znam što onda ne bi rotirali buseve?
 
Peđa ubuduće napiši garažni ili registarski broj vozila kako bi moglo da se urgira da se problem što pre reši. ;)
 
Било је око пола 5 ујутро, још није било свануло, па нисам могао да видим. Знам само да је старији Икарбусов нископодни од пре пар година.
 
Obavezno da se napise prijava! A koliko vidim iza sedista se neki huligan potpisao markerom. Neko ce za ovo morati da odgovara...
 
Usled nedostatka garažnog ili registarskog broja nije moguće podneti prijavu.
Sledeći put četvore oči, pa da ih sredimo. ;)
 
Izvinjavam se na blagom off topicu. Zanima me, postoji li neka tema ili npr. broj telefona na kome se javlja neko poput pomenute Nikolete u Železnicama Srbije i Beovozu? :D Koliko god da je stanje u autobusima čemerno i koliko god oni bili ispisani, situacija sa vozovima je barem 10 000 puta gora. Pa majku mu, neka kupe sredstvo i krpe, sigurno bi se našlo barem 10 ljudi koji bi hteli da uzmu i očiste makar ove kompozicije što idu od Batajnice do Pančevca.

Kako sročiti prijavu policiji za ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=ZRre...ef=http://www.youtube.com/watch?v=DoZ25UpY-0g

Oni bi sigurno mogli da dođu do informacija ako potraže vlasnika računa preko koga je klip postavljen
 
Večeras sam se vozio na liniji 16 broj 911, radi se o novom ikaru a unutra dobar deo autobusa ispisan grafitima. id*** nisu štedeli ni staklo na nekim mestima. U onom plastičnom delu kod harmonike takođe sprejom ispisan veliki grafit. Užas! :rant:

P.S. Klima je radila odlično, kao u frižider da sam ušao. :D
 
Видео сам те који су ишарали аутобус 911.

Ушли су на предња врата, валидирали своје месечне картице (један је имао папирну), извадили дебеле маркере и почели да шарају свом снагом. Касније су изашли на врата обележена фолијом на којој пише ИЗЛАЗ. Учинило ми се да су и врата ишврљали, али ти си вероватно боље видео.
 
Vrh