Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Због особа са инвалидитетом, односно да би лакше инвалидским колицима прешли преко ивичњака. Значи добар је мозак који стоји иза тог решења.
Izgleda da nije dobar mozak kojim se tumači napisano. ;)
 
Poslednja izmena:
Данас асфалтирају и нивелишу сливнике у раван са завршним слојем асфалта:
IMG_20230608_142001.jpg
IMG_20230608_142017.jpg
IMG_20230608_142140.jpg
IMG_20230608_142144.jpg
IMG_20230608_142341.jpg
 
Шта је проблем да сливници у склопу ивичњака буду стандард за цео Београд? Остало пуно ових класичних решетки на лагеру у БВК?
 
Вероватно не могу да увуку сливнике на овој деоници због неких инсталација, цеви кишне канализације...
 
Тешко ставити косу цев од главне цеви ка ивичњака и у ивичњак уградити решетку какве имамо у Краља Милана, на Газели и од скоро на аеродрому?
 
Данас су завршили са асфалтирањем дела Омладинских бригада који је претходна три дана био затворен, а поставили су и хоризонталну сигнализацију:
IMG_20230609_154014.jpg
IMG_20230609_154021.jpg
IMG_20230609_154223.jpg
IMG_20230609_154319.jpg
 
Обнова улица

Када сам прошле недеље запао колима у велику гужву и застој на Бановом Брду јер је Пожешка била затворена, мислио сам да се у њој одвијају велики радови. Истовремено се изводе и радови у јединој уличици којом се може сићи с Брда у Радничку улицу, па, ако се човек нађе у таквој гужви, нема излаза.
Јуче сам прошао отвореном Пожешком и испоставља се да се на неколико десетина метара ради само у делу траке за јавни превоз, између трамвајске шине и ивичњака.
Три четвртине улица по ширини у том краћем делу, и практично цела улица по дужини може да се користи за саобраћај. Зашто су били изместили аутобуске линије нејасно је.






...............
Улица Ђорђа Јовановића иза Бајлонијеве пијаце:

Ул. Краљице Наталије:
 
Poslednja izmena:
Opet asfalt visi oko slivnicke resetke tj po fotki bi se reklo da nije u nivou
 

...Prolaz kroz pešačko ostrvo u sredini kolovoza izvodi se bez ivičnjaka, u nivou kolovoza i u širini pešačkog prelaza....
To im uvek citiram kada im prijavljujem i nikad ništa. Bukvalno kao da me namerno za*ebavaju.
 
Vrh