Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Zato sto im je zafalila jos jedna crno ztua spodoba estetika nula nego kako mali zzika uradi
 
dsc08541.jpg

ovo ipak nece biti bilborder vec replika starog kandelabra za noc muze

Uključeni u istoriju svoje zemlje
Na Trgu republike, kod replike kandelabra koji Javno preduzeće „Elektroprivreda Srbije“ poklanja Beogradu kao simbol uvođenja električne javne rasvete u gradu, samo u Noći muzeja pružićemo vam priliku da se lično sretnete i upoznate sa likovima Đorđa Stanojevića i Nikole Tesle! Poslušajte zanimljive priče o radu ova dva velikana, njihovom prijateljstvu i posvećenosti jednoj ideji zahvaljujući kojoj je „zasvetlela“ Srbija, ali i čitav svet!

Profesor Đorđe Stanojević bio je čovek budućnosti iako je živeo pre više od sto godina i zato mu, tokom Noći muzeja, odajemo poštovanje dostojno njegovih zasluga! U mnogim naučnim oblastima bio je među prvima - prvi srpski astrofizičar i prvi pisac modernih udžbenika iz fizike. Smatra se da je načinio prvu fotografiju u boji kod nas, prvu radiotelegrafsku stanicu i da je napravio prvi rendgenski snimak u Srbiji. Zaslužan je za uvođenje prvog javnog električnog osvetljenja u Srbiji – i to u Beogradu, daleke 1893. godine. Prve hidroelektrane u Srbiji podignute su zahvaljujući profesoru Stanojeviću. Pet od tih hidroelektrana, i danas, posle više od sto godina, rade.

Profesor Stanojević organizovao je prvu i jedinu posetu Nikole Tesle Beogradu. Objavio je prvu knjigu u Srbiji o našem genijalnom naučniku, „Tesla i njegova otkrića“, i do kraja ostao veliki poštovalac Teslinog rada.
http://www.nocmuzeja.rs/2014/Ukljuceni- ... oje-zemlje

dosapnuo mi ckd-kt4
 
Situacija02_zpseba61a1f.jpg


Situacija01_zpsa0f85dad.jpg



Oni nisu krivi što su radili svoj posao. Svi likovi su izmišljeni svaka sličnost je slučajna.
 
direktor":2c1nb2ac je napisao(la):
dsc08541.jpg

ovo ipak nece biti bilborder vec replika starog kandelabra za noc muze

Uključeni u istoriju svoje zemlje
Na Trgu republike, kod replike kandelabra koji Javno preduzeće „Elektroprivreda Srbije“ poklanja Beogradu kao simbol uvođenja električne javne rasvete u gradu, samo u Noći muzeja pružićemo vam priliku da se lično sretnete i upoznate sa likovima Đorđa Stanojevića i Nikole Tesle! Poslušajte zanimljive priče o radu ova dva velikana, njihovom prijateljstvu i posvećenosti jednoj ideji zahvaljujući kojoj je „zasvetlela“ Srbija, ali i čitav svet!

Profesor Đorđe Stanojević bio je čovek budućnosti iako je živeo pre više od sto godina i zato mu, tokom Noći muzeja, odajemo poštovanje dostojno njegovih zasluga! U mnogim naučnim oblastima bio je među prvima - prvi srpski astrofizičar i prvi pisac modernih udžbenika iz fizike. Smatra se da je načinio prvu fotografiju u boji kod nas, prvu radiotelegrafsku stanicu i da je napravio prvi rendgenski snimak u Srbiji. Zaslužan je za uvođenje prvog javnog električnog osvetljenja u Srbiji – i to u Beogradu, daleke 1893. godine. Prve hidroelektrane u Srbiji podignute su zahvaljujući profesoru Stanojeviću. Pet od tih hidroelektrana, i danas, posle više od sto godina, rade.

Profesor Stanojević organizovao je prvu i jedinu posetu Nikole Tesle Beogradu. Objavio je prvu knjigu u Srbiji o našem genijalnom naučniku, „Tesla i njegova otkrića“, i do kraja ostao veliki poštovalac Teslinog rada.
http://www.nocmuzeja.rs/2014/Ukljuceni- ... oje-zemlje

dosapnuo mi ckd-kt4

Добро је што неће бити билБодер, барем нешто корисно да ураде на Тргу Републике
 
Гага":nyxdxy3s je napisao(la):
Тачно после три месеца, а након моје пријаве Дирекцији за путеве града Београда односно Секретаријату за саобраћај, почели су данас-06. маја радови на изградњи прилаза од тротоара до пешачког прелаза у улици Љубинке Бобић. То је из моје пријава, а и на Гугл мапи тачка 2), а по тачки 1), се надам да ће то урадити кад ово заврше.

Прилази нису постојали ни са једне стране улице, а то је све код "Т" раскрснице са Неде Спасојевић. Ево пар сличица радова, а кад све заврше сликам да видимо како ће то све изгледати.
tavere6y.jpg


Samo bih da naglasim da sam ovo prijavio NBGD Građanin inspektor servisu još u oktobru 2012, kada je i zavedeno, ali je to čamilo u nekoj fioci. http://dusanpopovic.com/2012/09/komunal ... si-iii-mz/

Poslato sa telefona
 
Борчанац":1kss0axa je napisao(la):
Борчанац":1kss0axa je napisao(la):

[img=http://s1.postimg.org/4rha4yi0r/CAM00899.jpg]


У току је израда потпуно нове улице у Борчи. Машине стоје на паркингу код новог вртића који је само насут туцаником неким, па се надам да ће и то уредити...

Плави круг је тај паркинг, црвено је улица која се ради.


Мален је напредак :(

Био сам упоран и испратио ово до краја...

прво су већ припремљен терен опет копали, по старом обичају заборавили нешто.

upload image online

А потом довршили овај патрљак трудом и временом који превазилазе далеко веће радове.

photo sharing sites

image hosting without account
Па на крају ипак браво.
 
Колико је прошло од моје пријаве и даље ништа :roll:
SAM_1787_zpsb031b35e.jpg

Одговор на поновну пријаву;
Poštovani g. Шоми303 8) ,

Dobili smo informaciju od naše nadležne službe da će popravka biti izvršena u narednih nekoliko dana.

Srdačan pozdrav,
N. Petrović
Služba za informisanje i marketing
 
Након бујице која је протутњала Заклопчанским путеви, добили смо --->
SAM_1795_zps8c72820f.jpg

SAM_1798_zps7d41e2af.jpg

SAM_1801_zps98c9dc07.jpg

SAM_1802_zpsb1d2b302.jpg

SAM_1800_zpse3fd969a.jpg

SAM_1806_zps3395648c.jpg

SAM_1804_zpsb6aa8407.jpg

SAM_1809_zps4b9b73d8.jpg

SAM_1812_zpsdebefeca.jpg

SAM_1820_zps0258f7a1.jpg

SAM_1821_zpsab36d14c.jpg

SAM_1828_zpsae1ccc74.jpg

SAM_1829_zps396f6b29.jpg

SAM_1831_zps02270657.jpg
 
Дао сам ти плусићћћ и на теми Заклопача.
Надам се да ће вам што је могуће пре поправити путеве.
 
Danas sam zatekao radnike kako rade po mojim prijavam na dvije lokacije BVK resava problem slivnika
dsc09165.jpg

Bgput postavlja stubice na ukglu kraljice marije i celopecke ulice
dsc09167.jpg

dsc09178.jpg
 
Direktore prijavi i ovo katastrofalno odradjeno asfaltiranje trotoara u Karadjordjevoj ako znas kome to moze da se prijavi ! Dok su svi okolni stari trotoari suvi na ovom novom tek sredjenom zadrzavaju se bare ! Sramota !

20140601190758.jpg
 
пре неколико дана су ставили лежећег полицајца у Краљевачкој. нису га још обојили, тако да ноћу неко може добро да развали осовину
IMAG0844_zps8i5pz9mk.jpg
 
Гага":5nv0ru0a je napisao(la):
ЏониЛи, пријави Београд путу тј. г-ђи Нади Петровић (nada.petrovic@beogradput.com) и пошаљи са пријавом ову слику.
Дотична ме је поприлично разочарала, на 2 мејла ми није одговорила. Притом је не смарам јер пријавим 2 пута годишње нешто, и то нису ситнице већ одрони, блато и канали по главној улици :roll:
 
Vrh