Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Jel ovo umesto onih plastičnih kaloti što su se pojavile pre nekih izbora pre par godina? Samo tu sam video takav ležeći i nigde više.
 
Krpljenje kneza od strane bg puta
dsc09314.jpg

Zakrpljen trg republike
dsc09305.jpg

standardi i liveni asfalt
dsc09304.jpg

ispred spomenika
dsc09309.jpg

dsc09308.jpg

dsc09307.jpg

dsc09306.jpg

dsc09312.jpg

dsc09311.jpg
 
Dobro je da su ista uradili ovi bjeli krugovi cak nisu losi , da zamaskiraju blato tj zemlju
 
Heinz":1qu5epqw je napisao(la):
Jel ovo umesto onih plastičnih kaloti što su se pojavile pre nekih izbora pre par godina? Samo tu sam video takav ležeći i nigde više.

да. скинули су их пре нека 3, 4 месеца, а пре пар дана су ставили овај асфалтни. бубрег ти одвали ако га не видиш. ствар је у томе што они пластиканери нису радили посао, свако се ту залети и прелети преко њих. е сад, јесте да ту стоји знак, али је тај знак стајао и претходних година, а и у периоду када није било лежећих, тако да нико не шиша тај знак ни 2%
 
Ciganluk. Gde god krenes - ciganluk, gde god se okrenes - ciganluk, sta god procitas - ciganluk, vlast, uprava, sluzbenici, tv, radio - sveopsti ciganluk. Hvala, bez mene!
 
Uzas, cemu ovi beli krugovi sluze?
Za dan ima da se rasture beli kamencici svuda po trgu.
 
Meni lepse izgleda blato i zemlja nego ovo belo. To ce se pre isprljati, rasuti i nicemu ne sluzi, osim estetici, a nije je ni poboljsao.
 
jel ste bili nekad na groblju..


neće se to belo rasuti osim ako ne ko ne želi da ga rasuje.


po meni to belo sasvim lepo izgleda.
 
Somi303":1lxbdnug je napisao(la):
Па да ли људи шетају по надгробним плочама побогу?


Ako već pitaš - da. Oko crkve svetog Marka.
 
Na svim slikama gde se vidi to belo, ono je vec rasuto. Tacnije, (ne)radnici su zaboravili da to pociste. Ali realno, bolje da je tu bilo zelenilo ili pak neka vestacka trava koja ce se uklopiti, pa i samo blato.
 
Београд пут је то тако урадио по нечијем налогу. По чијем то је већ друга ствар, или по налогу Дирекције за изградњу или по налогу Секретаријата за саобраћај !!!
 
Po nalogu direkcije za izgradnju jer genjalci jos nisu trg nikom predlai na odrzavanje
 
Изгледа да моје пријаве имају ефекта :D
DSC00305_zpsae0bb97d.jpg

DSC00309_zps1791c614.jpg

Само што њихове закрпе немају, и ове рупе које су ископали нису обележили па је синоћ многима било забавно јер су у мрклом мраку могли гуме да исеку :rant:
 
Vrh