Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

a gde je granit zavrsio ????
u necijem dvoristu verovatno? :bash:
 
Ne raspitao sam se u magacinu bg puta ispod pancevca cluzice da se zamjene ploce koje su unistene na platou vukovog spomenika ,prijavljujte polomljene ploce sad nemaju razlog da kazu nema ploca
 
Direktore Bravo! Barem nešto da se popravi,trg kod V.Spomenika ima dosta oštećenih ili nedostajućih ploča..
 
SREĐIVANjE SKADARLIJE I KOSANČIĆA

U SKORIJE vreme na redu za popravku biće kolovozi u Skadarliji i na Kosančićevom vencu, dok se planiraju radovi za rekonstrukciju Njegoševe ulice u Zemunu.

- Za ove ulice urađena je projektna dokumentacija po uslovima Zavoda za zaštitu spomenika kulture - poručuju iz Direkcije za puteve.

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... dnje-metre
 
dsc02724.jpg

katastrofa ovo je odvratno
dsc02733.jpg

dsc02734.jpg
 
Ne znam da li je neko postovao do sada, ali moram da pohvalim koga god da se setio, svi ivičnjaci na pešačkim prelazima su spušteni i prilagođeni kako invalidima u kolicima tako i nama biciklistima. Skoro ceo Novi Beograd je odrađen, svaka čast!
 
Da novi bg posle silnih prijava jer prvi put kad su radili nisu radili kao treba recimo za prelaz kod tramvajske stanice beogradske elektrane radili su tri puta tek tada je ispalo kako trba
 
Somi303":1sjeyslm je napisao(la):
Ово ми изгледа уже него пре реконструкције :o
Ja nisam verovao kad mi je brat rekao da je uzasno uzak put, jer sam znao i da je pre bio uzak i da su se autobusi jedva mimoilazili. Ali sad kad sam video sliku... :shock: Strahota, prosiri su trotoar kao da je bulevar. Slivnika nema, ja samo cekam da se slije reka niz ulicu pa da nastanu krateri vec posle prve kise ili prvog snega.
 
Тротоар са леве стране нису требали да шире. Обично не кажем то, али у овом случају је тако. Да је пут шири за 0.5м било би много боље. Стварно не могу да верујем шта су урадили :roll:
 
Nisu uopste trebali, jos gore je kada tu staju kombiji koji dostavljaju robu za Ideu, guzva bude nesnosna, autobus jedva zaobilazi. Ali sta je uradjeno, uradjeno je. Najveca zalost je sto oni nece videti da su grdno pogresili u dizajnu.
 
Pusten saobracaj stavice stubice valjda da nestaje kombi tu vise
 
Danas sam prolazio, ipak nije toliko usko. To je samo utisak da izgleda uze, jer je sada trotoar do Idee vidljiv, odnosno asfaltiran i uredan. Pre su bile one ploce, dok se gradila zgrada. Vozila definitivno idu brze, s obzirom da su pre bili krateri bili na svaki metar, kao i slivnici.
 
Bas me interesuje koliko traljavo ce vratiti ploce
dsc02767.jpg

dsc02770.jpg

dsc02772.jpg

dsc02771.jpg

dsc02769.jpg

samo li nesloze kako treba slagace ponovo
 
zbog cega sada oru kumodrasku/darvinovu kada tu nije bilo rupa?
stoji im rupetina kod soko starka neobelezena, moze da bude veoma nezgodna, a oni bespotrebno kopaju ovo sto svi prolaznici mogu da vide. predizborna kampanja :x
 
Mislis najduzi asfaltni trotar iz komada bez zakrpa ,rupa ,barica itd ,imas cjeli bulevar JG na novom beogradu tj cjeli nbg
 
Zalosno ,asfalt umesot granita odslikava predhodnu vlast i javasluk u Beograd putu. :kafa:
 
Vrh