Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

misHic":1ln26n4u je napisao(la):
Na sveze rekonstruisanom bulevaru...
Jel ovo ona rupa pored stanice kod Batutove?

Ako i nije, boga mi vrlo lici na nju! Svaki put vozim slalom oko nje od kako sam jednom zakucao tockom pravo u nju! :(
 
Гле ств, вероватно јесте, видео сам ту скоро неки камиончић "Београд пут-а". Ту је и пре нешто копано...
 
Nego ko je bese radio rekonstrukciju nemanjine ???

Ti ljudi su odradili fenomenalan posao. Ulica se nije mrdnula jos od rekonstrukcije. Svaka im cast.
 
Zato sto je svabo nadgledao radove pa nsu mogli da dekru na svemu po malo pa je debljina tucanika i asvalta morala biti kako propisi nalazu ovakvih rupa ima sve vise po beogradu nazalost :bash:
 
Шта мислите о овоме? :D
24l7jes.jpg

2hy8nt1.jpg
 
Jedna lokalna info - hvala Bogu, pa se setiše da trotoarom povežu Boleč i Vinču. Poslednjih dana rade onaj deo koji je nedostajao - između pijace i skretanja za kružni put. Pored toga, stari trotoar se rekonstruiše, a čini mi se da će i pešačka staza u smeru ka gradu dobiti asfalt :)

I ako se neko pita - da, u pitanju je ista ona rekonstrukcija o kojoj pišemo već godinu dana :D
 
Мораће онда да буџе онај мостић. Мислим да нема шансе да ставе тротоар са унутрашње стране...
 
Što je brzo, to je i kuso, ivičnjaci postavljani u novembru po minusu da bi se zbrzalo asfaltiranje za uvučeno autobusko stajalište kod škole na kraju BKA i vidite kako su se razdvojili posle broja 22 na ivičnjaku od trotoara...

2012_06_30_12_51_35.jpg


Mogu da zamislim šta će se desiti tek sa onim ivičnjacima na smederevskoj džadi u pravcu ka Kaluđerici za par meseci...
 
Реконструкција Витезова Карађорђеве звезде...

imag1122.jpg


imag1123.jpg


imag1125.jpg


imag1126.jpg


imag1127.jpg


imag1128.jpg


imag1130.jpg


imag1133.jpg


imag1135.jpg


imag1136.jpg


imag1140.jpg



Први део улице је асфалтиран првим слојем асфалта јер су морали да обезбеде прилаз људима из улице која се улива у вк звезде јер су били блокирани...али заиста је тужно да су шахтове овако аљкаво поставили...види се и да су обележили да их додатно нивелишу, али је у тој улици највећи проблем и био са тим шахтовима...

imag1141.jpg


imag1142.jpg
 
Било која са ограниченим уласцима. Где год је сада рампа или стубићи,
 
Ovo sluzi za jednosmerne ulice, a za to gde su rampe i stubici vise odgovaraju oni stubici sto se automatski spustaju.
 
Zasto se vise ne pominje rekonstrukcija Karadjordjeve, Vojvode Stepe, Bulevara Oslobodjenja, 27.marta/Dz. Vasingtona/Dusanove?
 
Sledece godine su Slavija i Vojvode stepe,Ruzveltovu,27 mart i ostale budzetima pomerise za godinu dve,pa su neke planirane i 2015-2016 godine :shok:
 
Uzegli Zejtin":3ljofp48 je napisao(la):
Малопре сам на 2765-382 (телефон за пријаве ударнух рупа Београд путу) пријавио следеће:

1. Утонулу закрпу (копан канал паралелно са пешачким па закрпа утонула) на углу Марка Челебоновића и Др Хуга Клајна;
2. Исто то на углу Рашка Димитријевића и Љубинке Бобић;
3. Рупу на углу Љубинке Бобић и Бежанијских илегалаца

Такође, Секретаријату за саобраћај је пријављено на 30-38-837 и бангаво подешено условно десно на углу Марка Челебоновића и Норвешке. Видећемо шта ће од тога бити. :)

Мој комшија Ужегли ми сигурно неће замерити, али пошто га нема на форуму већ дуже време, да кажем (напишем) везано за пријаве које је упутио.

1. Још увек закрпа није сређена. Улегнуће је баш утонуло, па сви градски аутобуси који овуда пролазе, морају да успоре. Чуди ме да се и они не жале !
2. Сређена закрпа
3. Није још сређено !
4. Још увек је бангаво !
 
Гага":9z9gnnwe je napisao(la):
Uzegli Zejtin":9z9gnnwe je napisao(la):
Малопре сам на 2765-382 (телефон за пријаве ударнух рупа Београд путу) пријавио следеће:

1. Утонулу закрпу (копан канал паралелно са пешачким па закрпа утонула) на углу Марка Челебоновића и Др Хуга Клајна;
2. Исто то на углу Рашка Димитријевића и Љубинке Бобић;
3. Рупу на углу Љубинке Бобић и Бежанијских илегалаца

Такође, Секретаријату за саобраћај је пријављено на 30-38-837 и бангаво подешено условно десно на углу Марка Челебоновића и Норвешке. Видећемо шта ће од тога бити. :)

Мој комшија Ужегли ми сигурно неће замерити, али пошто га нема на форуму већ дуже време, да кажем (напишем) везано за пријаве које је упутио.

1. Још увек закрпа није сређена. Улегнуће је баш утонуло, па сви градски аутобуси који овуда пролазе, морају да успоре. Чуди ме да се и они не жале !
2. Сређена закрпа
3. Није још сређено !
4. Још увек је бангаво !

Ta Norveska ima jos veci problem - nesemaforizovanu raspkrsnicu sa Grckom i Lj. Bobic, koja je postala ruski rulet i za pesake i za vozace.
 
Konacno sredjen put Dobanovci-Ugrinovci.Do nedavno nije ni 40 moglo da se vozi tim putem,ali sada niko ne spusta ispod 80 sto i nije tako dobro...
Evo slike...
IMG_20120818_054048.jpg
 
imag1141.jpg


za ovakve indijance treba postaviti dupli ivicnjak ko u sarajevu
 
Tu je ulaz na parking i dodje jos sloj asflata i nivelacija sahti :)
 
moja greska :)
mislio sam na onu sliku iznad gde je onaj pasat parkiran na trotoaru :)
 
Vrh