Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Малопре сам на 2765-382 (телефон за пријаве ударнух рупа Београд путу) пријавио следеће:

1. Утонулу закрпу (копан канал паралелно са пешачким па закрпа утонула) на углу Марка Челебоновића и Др Хуга Клајна;
2. Исто то на углу Рашка Димитријевића и Љубинке Бобић;
3. Рупу на углу Љубинке Бобић и Бежанијских илегалаца

Такође, Секретаријату за саобраћај је пријављено на 30-38-837 и бангаво подешено условно десно на углу Марка Челебоновића и Норвешке. Видећемо шта ће од тога бити. :)
 
Јел може то да се пријави преко мејла, пошто имам слике па бих желео да им пошаљем :)
 
izadjite na sajt JKP Beograd put gde možete prijaviti rupe sa sve slikama
 
E Somi, znaš li koliko ima rupa. Moju ulicu zonirali i onako lepo oivičili sve sa rupama. Da ne poveruješ. Zato se i ne parkiram u zoni već preko puta gde je kao zabranjeno, ispod mog prozora.
 
Право да ти кажем, НЕ ЗАНИМА МЕ! Њихов посао је да одржавају путеве, ако то не раде у потпуности како треба, онда могу барем да закрбе неке рупе које прекривају цео пут и у потпуности успоравају саобраћај!
 
Beograd put kvalitet i ideje za poklopce

I apsolutni hit kod ekskluzivnog naselje belvil
 
Булевар ЈНА данас
IMAG0245.jpg

IMAG0246.jpg
 
Браће Јерковић испред бројева 70 и 72 (рупа испред броја 72 је недавно крпљена)
IMAG0248.jpg

IMAG0247.jpg

едит: пријава је послата Београд путу
 
Та "утонућа" више имају везе са БВК него са Београд путем. Негде испод земље цури водоводна или канализациона цев, спира тло и улице тону. На Новој Галеници су скоро све улице такве, што због 40+ година старих инсталација које су офрље урађене, што због огромног оптерећења за које нису предвиђене. Улица Петра Јововића је због тога стала на пола поправке тротоара и сафалта (кроз њу пролазе аутобуси 84 и 612), требало је раскопати целу улицу и урадити реконструкцију а ла Булевар зато што асфалт тоне на све стране, али су изгледа од тога одустали јер се нема пара - улица је пре пар дана поново асфалтирана, па докле потраје-потраје.
 
Иста ствар је и са Булеваром Краља Александра од Устаничке до скретања за ММЛ.

Канализација је рађена пред бомбардовање, и од тада чак два пута годишње санирају улегнућа код свих шахтова.
 
@stf Da da tu stalno saniraju kao i Mokroluske sahte od osnovne skole do male pijace... A kod milosevog kladenca(vodenca) izmedju VML i Cvetanove cuprije saniraju rupe posle svake obilne kise :laugh:
 
Ja cutim i cekam da oni uvide da je to lose uradjeno i da se na mesto trotoara napravi jos jedna traka a uz ograde kuca da ide trotoar kao sto su odmah trebali da urade jer je stvarno sramotno da smederevski put ima samo po jednu traku u oba pravca ... ono trotoarisanje je stvarno uradjeno bezveze...
 
Мораћеш да пријавиш. Пре месец дана и јаче су нешто крпили оно острвце код Устаничке, које је утонуле 4 дана касније. Прошле недеље су исправили грешку...
 
prigradski":19q4lf4v je napisao(la):
Ja cutim i cekam da oni uvide da je to lose uradjeno i da se na mesto trotoara napravi jos jedna traka a uz ograde kuca da ide trotoar kao sto su odmah trebali da urade jer je stvarno sramotno da smederevski put ima samo po jednu traku u oba pravca ... ono trotoarisanje je stvarno uradjeno bezveze...
По последњим плановима Булевар Краља Александра се од Цветка до ММЛ шири на северну страну.
Ако се водимо логиком да ће и Смедеревац бити ширен на тај начин, тротоарисање није толико нелегитимно.
Нажалост, планове нисам видео, ако и постоје, ово је само логично шпекулисање.
 
Da bi se prosirio na 2+2 potrebno je trotoar sa sadasnje pozicije prebaciti ''uz ograde'' a ka gradu ubaciti jos jednu traku jer toliko ima mesta,mislim da nema dovoljno mesta da i sa druge strane stave trot. i svi srecni,svi zadovoljni jedini prilaz Bgu koji jos uvek nema 2+2 (i pitanje je da li ce ikada imati).
 
Па биће експропријације и рушења. Са северне стране Смедеревца, велики број кућа је довољно увучен да се угурају још две траке.

Приградски, и авалска села такође имају 1+1. "Шумадијски део БГ-а је потпуно запостављен.
 
Evo u igmanskoj iz cista mira utonuo trotoar jedno pola metra sve cesce im se to desava ia jedno 10tak mjesta u gradu koje sam vidio usput :kafa:
 
Na sveze rekonstruisanom bulevaru...
Jel ovo ona rupa pored stanice kod Batutove?
 
Vrh