Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Zatvorena Volgina kod okretnice 65. Busevi se okreću na staroj okretnici
 
Da, tako i meni rekoše radnici, dok se ne završi zgrada neće dirati taj potez mada ostaviti ulicu na 80% obnovljenu mi nije baš logično a sa druge strane logika i ova vlast ne idu ruku pod ruku
 
20241024_101117.jpg

Mislim da st*** bg putovska nije pitala zelenilo u vezi sa prostorom oko stabala treba prijaviti njihovog bahatog sefa djordja
20241024_100544.jpg

Sarajevska
 
ОДЕЉЕЊЕ ЗА ОДРЖАВАЊЕ МОСТОВА И РУШЕЊЕ ОБЈЕКАТА
НОВИ БЕОГРАД


Партизанске авијације-рушење бесправно изграђених објеката


ТЕХНИЧКО РЕГУЛИСАЊЕ
ВОЖДОВАЦ


Кумодрашка-уградња физичке препреке

НОВИ БЕОГРАД

Партизанске авијације-уградња физичке препреке

https://www.beogradput.rs/arhiva-radova
 
Шта ли то руше у Партизанске авијације?
 
Шта ли то руше у Партизанске авијације?
Стицајем околности ја руководим тим рушењем, као и монтажом оних "мајмунских ограда" (инжењер сам у ЈКП "Београд-пут") :)
У питању су објекти грађевинског предузећа Дом а.д. у стечају, у улици Партизанске авијације недалеко од раскрснице са Марка Челебоновића.
 
Јел можеш можда да утичеш на то да се направи "мајмунска ограда" на разделном острву у Булевару Михајла Пупина од Булевара уметности до Шпанских бораца? Ту много воле да претрчавају.
 
Јел можеш можда да утичеш на то да се направи "мајмунска ограда" на разделном острву у Булевару Михајла Пупина од Булевара уметности до Шпанских бораца? Ту много воле да претрчавају.
Нажалост ми смо "само" извођачи радова, нимало не одлучујемо о локацијама и приоритетима. Конкретно за поменуте ограде, решења за њихово постављање издаје Секретаријат за саобраћај, са којим имамо потписан годишњи уговор за разне врсте радова, између осталих и за постављање ограде.

У Булевару Михајла Пупина последње што смо радили била је ограда на потезу од Булевара уметности до кружног тока, након тога сва остала решења односила су се на друге локације у граду.
 
Стицајем околности ја руководим тим рушењем, као и монтажом оних "мајмунских ограда" (инжењер сам у ЈКП "Београд-пут") :)
У питању су објекти грађевинског предузећа Дом а.д. у стечају, у улици Партизанске авијације недалеко од раскрснице са Марка Челебоновића.
Надам се да ћете је сравнити са земљом (y) , данас сам видео да је ограда уклоњена.
Иначе крајем деведесетих и почетком двехиљадитих тј. до 2005.године ту је био Ђурин аутоотпад.

рушење бесправне кућице.JPG
 
Надам се да ћете је сравнити са земљом (y) , данас сам видео да је ограда уклоњена.
Иначе крајем деведесетих и почетком двехиљадитих тј. до 2005.године ту је био Ђурин аутоотпад.

Pogledajte prilog 217123
Решење по којем рушимо односи се на ова 4 објекта означена на фотографији. Зашто само на њих, искрено не знам.
Screenshot_20241025-231718~2.png
 
A sve je poplocano sa kranskim tegovima tako izgleda
Konačno neko iz bg puta da dodje na bb
Pozdravi @Alpas onog nadobudnog šefa sto je u sarajevskoj sto radi parking.
Kao i onog genijalca sto je projektovo ivicnjake oko stabala
 
@direktor Видех да помињете "шефа Ђолета" у Сарајевској, али шеф градилишта испред ЈКП "Београд-пут" се зове Драган, млађи дечко. Једини Ђоле који је ту у игри је надзорни орган Ђорђе, старији човек, али он је запослен у другој фирми, Институту за путеве, која ангажује надзорне органе који контролишу наше радове.
Пројекат улице ради наш пројектни биро, али у свему према инструкцијама (тзв. пројектни задатак) Инвеститора, односно ЈП "Путеви Београда".
 
Nadzorni organ je nadobudan onda sto prije u penziju
A za prostor oko stabala sigurno zelenilo nije dalo saglasnost jer kad bude trebalo mjenjati stablo to ce biti NE izvodiljivo
A ti iz Puteva Beograda oni su posebna prica nerada pogotovo Jelena neradnicia
 
Слажем се. ЈП "Путеви Београда" као инвеститор тражи сагласности ЈКП "Зеленило Београд", имали смо већ проблема кад су нам због ископа попадала стабла у Земуну.
 
Vrh