Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Valjda smo mislili da neko ko je planirao ovoliku petljetinu ima malkice mozga i da neće napraviti sve ovo bez skretanja u bilo kom od mogućih pravaca.

подебљано је кључно, и то је оно што овде фали у великим количинама
 
5-1000.jpg

Koliko će graditi od ove privredne zone južno od obilaznice?
 
Pozdrav, nov sam ovde, zanima me jel neko ima info kada se pusta nadvoznjak iz resnika prema rakovici koji je gotov jos pre tri meseca? Hvala
 
Pogledajte prilog 164769
Koliko će graditi od ove privredne zone južno od obilaznice?
Ima još oko 200 metara preko ove parcele 8 do pružnog prelaza i ulaza u Beli potok. Ali ne, neko napravi ovaj debilni plan gde put ne ide na prirodni spoj.

Možda i premeste pružni prelaz al to ne verujem. Mislim ova veza nije loša za još jedan ulaz u donji deo Belog Potoka mada postoji pružni prelaz. Mada ko te pita za to kad treba da se sjuriš dole do štoping molova i Ikea
 
Ima još oko 200 metara preko ove parcele 8 do pružnog prelaza i ulaza u Beli potok. Ali ne, neko napravi ovaj debilni plan gde put ne ide na prirodni spoj.

Možda i premeste pružni prelaz al to ne verujem. Mislim ova veza nije loša za još jedan ulaz u donji deo Belog Potoka mada postoji pružni prelaz. Mada ko te pita za to kad treba da se sjuriš dole do štoping molova i Ikea


Ne shvatam zašto je to debilni plan, bukvalno je kilometar zapadno denivelisani pružni prelaz, taj u nivou će ukinuti. Ovo što se vidi da nasipaju će izgleda biti saobraćajnica koja će povezati železničku stanicu sa novom privrednom zonom i sve ok. Šta će Belom potoku dva denivelisana pružna prelaza?

belipotok.jpg
 
Ma nek prave kako hoće. Verovatno me iznerviralo :mad: kad sam video. Znam za ovaj gore ulaz. Na njemu ima onaj "zarez" na ulazu u Beli Potok. Mislim možda imaju neki budući plan da dalje šire put gore. Valjda će dobro da obeleže jer cela traka puca čoveku bočno na kapiju :unsure:. A kažu da je ispod i 700mm gasovod pa možda nisu mogli drugačije. A toliko prostora levo pa se mislim možda ima neki plan koji mi ne znamo pa nam sad ovo izgleda čudno.
 
Само да се квалитетно окрпи, опере, поставе нови знакови и да се исцтрају средишње и крајње линије. И да се редовно коси трава!! Део кружног пута који је дат граду од Железника до Раковице се буквално не одржава годинама, нит се крпи, нит се цртају линије нит се коси трава уз пут. Нарасло је шибље које прекрива и саме знакове. Срамота за град!
 
Vrh