Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Мвбг1, Зоране ,хвала на одговорима али то је излаз са овог надвожњака који се гради ,то ми је јасно....Али ми није јасно како се пење на надвоњак,ако идем из правца Стражевица ка Бубањ потоку и желим са скренем ка Београду . Једноставно ми тај надвожњак изгледа да је под 90 степени у односу на обилазницу,то питам,како ћу се попети на њега ?
Мислим да ово питаш - са овог патрљка што сам окружио ће почињати одвајање из правца Стражевице:
7C9FCBF8-9C6E-4776-8E46-55BFE93BE2CA.jpeg
 
 
Nisam prolazio,znači asfaltirano ovih dana?

P.S. Jel i mali nadvožnjak za ove iz Leštana i Kružnog puta u funkciji?
 
Ja prolazio prekjuče uveče, ništa ne primetih, I dalje išlo preko bajpasa
Prošao kratko posle ponoći, bila je takva mećava da se jedva išta videlo ali po kvalitetu puta delovalo je kao da su pustili novi pravac pošto je sve bilo veoma glatko 🙂
 
Ljudi imam jedno pitanje nevezano za obilaznicu a vezano za Beograd.
Da li je ovo postojeći put? Nisam nijednom prolazio ovuda a vidim da se može probiti do Mirijeva. Na google mapama uopšte ne daju ovaj smjer.
 
Ljudi imam jedno pitanje nevezano za obilaznicu a vezano za Beograd.
Da li je ovo postojeći put? Nisam nijednom prolazio ovuda a vidim da se može probiti do Mirijeva. Na google mapama uopšte ne daju ovaj smjer.
Postoji. Jeziv je. Uzbrdo, većinom ne mogu dva auta da se mimoiđu, između kancer novogradnja koje su tik uz ivicu kolovoza. Navigacija često pokazuje kao alternativno rešenje kad aje Mite Ružića zaglavljena
 
Pomoćna saobraćajnica nije bila asfaltirana celom dužinom završnim slojem, zbog rušenja starog uključenja sa Kružnog puta. To je sad došlo na red, pa je zato zatvorena
 
Vrh