Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

1:36 Ископати очи кад их очигледно нису ни користили путари који су постављали десни знак за ограничење брзине...
Screenshot_20230125_212741.jpg


Hahahahahah 😂🤦🏻‍♂️
 
Kolke su plate radnika u Srbiji, dobro i odrade. Pošto su tržišne plate pola od realnih, znakovi bi trebali stoje do pola podignuti, ali stoje i više od polovine jer su Srbi dobri ljudi pa odrade gratis.
 
Na ovom CREATIVE snimku tunela Beli potok nema masine mladje od 20 godina...sve sam otpad. Na gradilistima slicne vaznosti ipak ne moze da se zameri starost masina, a kod obilaznice oko Beograda situacija je stvarno tuzna...
 
Urgent update... Danas je zatvoren deo puta od kružnog toka u Resniku ka novom nadvožnjaku ka Rakovici. Time su zatvoreni i ulaz/izlaz na Obilaznicu.
U isto vreme, otvoren je izlaz na drugoj strani na Kružnom putu posle nadvožnjaka ka Jajincima ( na nekadašnjem bajpasu ).
Kako kažu, moguće je iz smera Bubanj Potoka sa Obilaznice tu izaći u Resnik, ali ne i iz smera tunela Straževica desno ka Resniku....
 
Urgent update... Danas je zatvoren deo puta od kružnog toka u Resniku ka novom nadvožnjaku ka Rakovici. Time su zatvoreni i ulaz/izlaz na Obilaznicu.
U isto vreme, otvoren je izlaz na drugoj strani na Kružnom putu posle nadvožnjaka ka Jajincima ( na nekadašnjem bajpasu ).
Kako kažu, moguće je iz smera Bubanj Potoka sa Obilaznice tu izaći u Resnik, ali ne i iz smera tunela Straževica desno ka Resniku....
Da li to znači i da su konačno krenuli sa povezivanjem nadvožnjaka iz pravca Rakovice sa kružnim tokom ka Resniku?
 
Da li to znači i da su konačno krenuli sa povezivanjem nadvožnjaka iz pravca Rakovice sa kružnim tokom ka Resniku?
Verovatno...nema drugog razloga da zatvaraju, jer je izlaz sa Obilaznice blokirao nastavak nasipanja prilazne rampe od kružnog toka na nadvožnjak.
Sada to mogu, ali u 16h45 kada sam prošao, bilo je kasno da vidim rade li.
P.S. Ipak sam uspeo da izađem sa Obilaznice skretanjem desno na bajpasu ;)
 
Poslednja izmena:
Na ovom CREATIVE snimku tunela Beli potok nema masine mladje od 20 godina...sve sam otpad. Na gradilistima slicne vaznosti ipak ne moze da se zameri starost masina, a kod obilaznice oko Beograda situacija je stvarno tuzna...

I onda uporedi sa mehanizacijom i organizacijom gradilišta Behtela dole na Moravskom koridoru gde je sve pod konac, Kinezi su se pokazali očajni iako su dobili bez konkursa projekte sa prenaduvanim cenama.
 
Мислим да тај део ради Азвирт! Који су пријатељи нашег љубитеља Мурата!
 
ako nije već neko pitao, čiji je ovo objekat i da li je planirano rušenje?
sa snimka ne mogu da procenim da li ga radnici petlje trenutno koriste

1674780358872.png
 
Vrh