Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Опет се отвориле рупе на спојницама на вијадуктима, између тунела Липак и Железник, смер ка Нишу.
 
Није још. По последњем року, сутра би требало, али константно пробијају рокове.
 
Što pre prestanemo da takav potcenjivacki diskurs prihvatamo i u većem broju počnemo da ga kažnjavamo na izborima, ali i izmedju, to ćemo se pre vratiti na put modernog društva, umesto puta lične latinoamericke autokratije. A ovakve sarade zbog kojih normalna osoba ima transfer blama biće deplasirane.
 
Da li je potvrđeno da se ovde postavljaju stubovi nadvožnjaka za skretanje sa Obilaznice ka BG?

1674214272509.png
 
Da li je potvrđeno da se ovde postavljaju stubovi nadvožnjaka za skretanje sa Obilaznice ka BG?

Pogledajte prilog 152769
Jeste potvrdjeno, saznao sam indirektno od izvodjaca da je pocela gradnja veze ka gradu. Nesto nije bio dobar projekat, pa su radili novi tako da je sada krenula sa gradnjom i ta veza.
 
Prvorodjeni nasao malo slobodnog vremena, Bogu hvala da je predsednik USA ne bi ga nikada otvorili, ne bi covek stigao.
 
Nije mi jasno ovo probijanje cevi? Totalni sam laik. Ali zar nije radjen metodom otvorenog iskopa? Sta se tu onda "probija"? I po slikama deluje kao da je zemlja nasuta za "probijanje". Jasno mi je da verovatno "zavrseni grubi gradjevinski radovi" ne zvuci dovoljno dobro kao "probijanje". Ili gresim?
 
Nije mi jasno ovo probijanje cevi? Totalni sam laik. Ali zar nije radjen metodom otvorenog iskopa? Sta se tu onda "probija"? I po slikama deluje kao da je zemlja nasuta za "probijanje". Jasno mi je da verovatno "zavrseni grubi gradjevinski radovi" ne zvuci dovoljno dobro kao "probijanje". Ili gresim?
Gresis.

Iskopano je do vrha tunela. Onda su radjeni sipovi sa strane za zidove, i na njih je stavljana ploca tj krov tunela. Sad se otkopava zemlja ispod krova i izmedju sipova.
 
Vrh