Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

U oba smera u brzoj traci stoje konusi. Radi samo jedna traka. To je bilo u Utorak kad sam ja prolazio tu.
 
Почели су да постављају знакове за забрану прeтицања за теретна возила:
1000067982.jpg
 
За сад постављају знакове само на деоници петља Ковиљ - петља Пожаревац.
 
Nadam se da će kažnjavati Ko oretiče.
Al kao neko koji je za malo izbegao katastrofu jer je pukla guma na kakionu koga sam obilazio - teško. Džabe I kamionske vage kad opet oni sa jakim ledjima mogu da pretovaraju a šta I'm teško onda i da krše ovu zabranu
 
Verovatno je i zaustavna bila aktivirana ali 90% vozača ne prati signalizaciju pa otud i ove gužve sa snimka.
Прошао сам пар пута последњих неколико дана. Није активирана зауставна, а сигнализација је очајна. Сужење брзе траке је баш слабо означено, тик иза кривине, без простора за постепено укључивање. Чуди ме да није било неког озбиљнијег карамбола, поред гужви.
 
Прошао сам пар пута последњих неколико дана. Није активирана зауставна, а сигнализација је очајна. Сужење брзе траке је баш слабо означено, тик иза кривине, без простора за постепено укључивање. Чуди ме да није било неког озбиљнијег карамбола, поред гужви.
Ne shvatljivo, j b t.
 
Прошао сам пар пута последњих неколико дана. Није активирана зауставна, а сигнализација је очајна. Сужење брзе траке је баш слабо означено, тик иза кривине, без простора за постепено укључивање. Чуди ме да није било неког озбиљнијег карамбола, поред гужви.
Juce bas kad sam prolazio tuda neki lik uleteo izmedju konusa u brzu traku, pa se ispanicio i krenuo da se vraca u rikverc. Kako se ukljucio nazad u srednju traku sam bog zna.
 
Previše značaja pridajemo nekom random Tviterašu :)
Zanivljivo je pratiti stanje na autoputevima kroz medije.

Gužva na naplatnoj u Preljini - naslovna strana, direktno uključenje na tv.

Gužva na auto(moto) putu kroz grad - javljaju na radiju, Naxi kamere na tv.

Gužva na X ili na deonici moto puta kroz grad van grada (Zmaj-Dobanovci ili Lasta-BP) - ako nije lančani sudar i ako nema više mrtvih, koga briga.
 
Lepo napreduje ovo isključenje al dok se ne sruši onaj objekat gde treba drugi kružni tok da dođe, bojim se da ćemo ga samo tužno gledati tako završenog.

Ne bi me čudilo da se pre uradi produžetak do Ikee nego ovaj deo ka BG.
 
Lepo napreduje ovo isključenje al dok se ne sruši onaj objekat gde treba drugi kružni tok da dođe, bojim se da ćemo ga samo tužno gledati tako završenog.

Ne bi me čudilo da se pre uradi produžetak do Ikee nego ovaj deo ka BG.

Pa...nema ni potrebe za tim, dok ne krenu radovi na tunelu ka Vinči. Ionako je sadašnje privremeno isključenje ka Beogradu bolje od budućeg trajnog preko kružnih tokova.
 
I ja mislim da ce tako biti, da ce ovaj krak stajati sve dok ne krenu radovi na tunelu, a tih radova ni na vidiku.
 
Ako do sutra u subotu 20.7.2024. ne dodje do ponovo uspostave vodosnabdevanja stanovnici Miljakovcu 3 će biti prinudjeni da blokiraju Obilaznicu kod petlje Avala. Godinama imamo problem sa vodosnabdevanjem koji je eskalirao zadnjih mesec i po dana. Cisterne nam nikad ne šalju ps tako ni danas kad smo od ranih jutarnjih časova bez vode.
 
Vrh