Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Cija je ta firma mba, meni bas zvuci tajkunski, odjednom imaju na desetine novih masina. Kod gradilista petlje Radnicka su doterali nekoliko najnovijih autodizalica, da ne pricam o novim scania kamionima..., neko bas ima para...
 
Па када ти те тајкунске фирме живе из јавних набавки, ништа чудно да имају лове :)
 
Barem će nešto konačno da odrade,trebalo bi svake godine raspisivati izbore,više bi se gradilo.. :kafa:
 
prostorni planer":297la2bc je napisao(la):
Cija je ta firma mba, meni bas zvuci tajkunski, odjednom imaju na desetine novih masina. Kod gradilista petlje Radnicka su doterali nekoliko najnovijih autodizalica, da ne pricam o novim scania kamionima..., neko bas ima para...
MBA Miljković, je u stvari Ratko Mitrović.
 
Pozzz svima-za novi početak evo jedna manja reportaža sa radova na deonici Dob-Bat od pre par dana...

Pogled sa sredine deonice ka Bataji-skida se humus naveliko-pun profil od starta;
Inače ovo je na malom putiću koji ide od pružnog prelaza pruge Bat-Sur prema malom aerodomu za zmajeve kod Zemun Polja.
dsc00032vx.jpg


Pogled ka Dobanovcima-na početnom delu u dužini oko 200-300 m već je nasut pesak i sad se nabija.
dsc00033eq.jpg


Lokalna baza građevinara kod pružnog prelaza.
dsc00036xc.jpg


Sa strane ka pruzi se raščišćava i za servisne saobraćajnice.
dsc00039pu.jpg


Trasirana servisna saobraćajnica ka Bataji
dsc00038z.jpg


Pogled sa druge strane-utabavanje peska na tom početnom delu.
dsc00040az.jpg


Pogled ka Dob-tu je mali kanal gde će biti manji most.
dsc00041um.jpg


Pogled ka Bat-radovi na glavnoj trasi autoputa.
dsc00042p.jpg


Pogled ka Bat-radovi na servisnoj saobraćajnici.
dsc00045wkj.jpg


Pogled ka Dob-preko kanala gde treba da nastave.
dsc00043yc.jpg
 
Nastavak sa Dobanovačke petlje...

Bušenje temelja nosača.
dsc00046a.jpg


Pogled prema Bataji gde je takođe počelo nasipanje peska.
dsc00047im.jpg


Pogled na temelje nosača.
dsc00048gd.jpg


Gradilište kod same petlje gde se nakuplja materijal za podloge.
dsc00049mw.jpg


Pogled na drugu stranu petlje.
dsc00050tk.jpg


Toliko za ovu reportažu-bitno je samo da su krenuli odmah sve - pun profil + servisne...
:vops:
 
Bravo, plus od mene.

Ja ne mogu da verujem da se to radi i to u punom profilu.

Video sam da nesto petljaju oko Dobanovacke petlje, ali ovo je fenomenalno.
Ne vide da ovo pominju nesto na tv-u i u novinama.

Samo da ne posustanu :lol:

Inace drug Mrka juce bio u dnevniku, nalupetao se za sve pare, da je to bilo stvarno katastrofa.
 
Што се мене тиче нека прича и лупа колико хоће, али нека пусти ове што раде да раде без ометања.
 
Kaze Mrka za godinu-ipo ce zavrsiti a po potpisanom tenderu su rekli tek krajem 2013 ako se ne varam ?
 
Свака час за лепу фоторепортажу.

Радови лепо напредују, само нека наставе тако. Што каже "цгмики" нека чика Мрка прича и лупа колико хоће, а нека пусте и не ометају грађевинаре да раде свој посао и наравно да их редовно плаћају (исплаћују).
 
Micigen":v1ssvclt je napisao(la):
Inace drug Mrka juce bio u dnevniku, nalupetao se za sve pare, da je to bilo stvarno katastrofa.
Пре 2 недеље је био гост код Ивана Ивановића......мртав пијан....Изгледа да алкохол иде уз министре инфраструктуре....

MisterNotyzen Што каже Гага плусиииић.
 
stf":f4bu1d55 je napisao(la):
Пре 2 недеље је био гост код Ивана Ивановића......мртав пијан....Изгледа да алкохол иде уз министре инфраструктуре....
Znam, gledao sam, ali ipak je to bila emisija zabavnog karaktera. Ovo je ipak dnevnik, a i pricao je o koridoru. On ni sam ne zna sta se gradi, pokazivao nesto na karti i naravno lupeta o nerealnim rokovima.

Ali kad rece Ivanovicu: "Kretenu daj viski bre, zvao si politicara u emisiju, a nemas viski." :shok::D
 
Ево једне слике Добановачке петље од јуче поподне. Био сам у пролазу па је зато слика мало лошија. Ради се, камиони и машине на све стране, укључење из правца града на обулазницу је пуно камена што га на точковима извлаче камиони (ако, ако, тако и треба:D)

P5130647.jpg


Иначе, јуче сам са собом носио и камеру па сам направио снимак сектора 1, 2 и 3 (од Умке, преко петље па све до укључења на Е-75), када ухватим времена монтираћу и окачити на Јутјуб.:)
 
B a t a j n i c k a s t r a n a




























:) Evo prvenca koj je provirilo iz zemlje



Ovde se još bolje vidi u pozadini iza crvenog bagera ,,rogato,, čudo viri 1,5 -2,0 metara iz zemlje :)



Zemlja još mokra upadaju noge u blato pa nije ni zgodno šetkati se po gradilištu .... no to je to za sada uživajte
 
Vrh