Šta je novo?

Nove registarske tablice

rekao bih da je tu radio photoshop. nesto mi je na isti nacin zamrljan deo ispod grba
 
jlaki":1vasapyf je napisao(la):
Juče u Vase Čarapića, BG BATA.

Te tablice su baš dobre da uočiš morone za volanom, umalo me nije udario na pešačkom prelazu koliko je ubrzavao i sve vreme je turirao. Strašno.

Takodje su super da te pandur zapamti kada napravis neki prekrsaj. Isto su super za to da ljudi koji te poznaju uvek provale po kolima gde si i sta radis...da neko jedanput sebi uradi ovakve tablice mora da bude bar nepromisljen, a da to uradi i drugi put mora da bude debil.
 
BG BATA je neopevani idijot koji vozi kao manijak sa njegovom novom opel Korsom! Samo gasira to cudo po gradu jer je umislio da vozi formulu.
 
dsc04281.jpg
 
i naravno debil je morao da zakaci i drugo parking mesto
 
Danas sam video malo drugačije tablice. Grb i ćirilični natpis su manji i grb je podignut na gore, tako da je iz daleka kad se gleda taj blok mnogo manje upadljiv. Nisam mogao da fotografišem, niti da malo detaljnije osmotrim, pa ne mogu da kažem ni da li mi se sviđa ili ne. Samo sam bio malo zbunjen. Kako sam prilazio učinilo mi se da je nešto čudno, a onda sam spazio i razliku. Da li su to modifikovali tablice nedavno? O čemu se radi, zna li neko?
 
Белгреј, не, таблице нису мењане, тј. нису модификоване.
Можда је лична таблица или је "сам" правио таблицу, пошто му је можда неко украо исту !!! Наиме, пошто се углавном краду задње таблице, из разноразних разлога, онда људи, као што је урадио мој комшија, оду код сито штампара и он им направи ту једну таблицу. Са таквом таблицом возе до истека регистрације и онда кад треба да региструју кола, пријаве нестанак једне таблице и добију друге тј. са другим бројем и другом комбинацијом.

Грб на таблици не сме да се мења тј. његова димензија не сме да се мења, а такође и димензије слова и бројева.
Ако си можда "загледао" те таблице које си видео, да ли си можда приметио да су грб, слова и бројеви "испупчени" ?
 
JohnnyLee":1tg7cu5s je napisao(la):
operic":1tg7cu5s je napisao(la):
i naravno debil je morao da zakaci i drugo parking mesto

Није дебил, него дебилка, у питању је Оља Црногорац, власница ове Мечке Е купе.
Иначе ову Мечку је слупала: http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/olja-cr ... ajku/20538
Ма нема везе, брзо ће она купити другу ! :p
 
Гага":29qeip5c je napisao(la):
Белгреј, не, таблице нису мењане, тј. нису модификоване.
Можда је лична таблица или је "сам" правио таблицу, пошто му је можда неко украо исту !!! Наиме, пошто се углавном краду задње таблице, из разноразних разлога, онда људи, као што је урадио мој комшија, оду код сито штампара и он им направи ту једну таблицу. Са таквом таблицом возе до истека регистрације и онда кад треба да региструју кола, пријаве нестанак једне таблице и добију друге тј. са другим бројем и другом комбинацијом.

Грб на таблици не сме да се мења тј. његова димензија не сме да се мења, а такође и димензије слова и бројева.
Ако си можда "загледао" те таблице које си видео, да ли си можда приметио да су грб, слова и бројеви "испупчени" ?
Nisam imao mogućnosti da osmotrim, ali mi je bilo baš, baš čudno. Mislim stvarno je veoma uočljiva razlika. Ovo što si napisao moglo bi biti jedini razumno objašnjenje.
 
Возачи БМВ-а (М верзије) воле да се подсмевају возачима Мерцедеса (АМГ верзије) и преко регистарских таблица:


Никола наше горе лист, вози Тесла електро аутомобил
 
Овај Швеђанин или је хемичар или воли пуно кофеин :p


А Новопазарцу Енису стално дописују слово П испред имана: :lol:
 
Vrh