Šta je novo?

Nove registarske tablice

^^Као прво добродошао ;)

Лично не бих имао ништа против да изгледају баш тако
 
Ako su pocele Vojne da se izdaju i ako ih vec uveliko ima jel to znaci da ce i civilne nesto ranije ili ce kako su odredili u Julu da pocnu preregistraciju ?

SRB-RS-CG
 
Pa na ovoj vojnoj tablici je kvalitet kao i font isti kao sto je bio i ranije!!!
 
Ja zivim na Dedinju,pored kasarne i bas sam pre neki dan video te tablice...laknulo mi je kad sam uocio da su vojne
:o
 
Vojne ce da budu kratke tj dimenzija kao prve ali civilne ce da budu 520mm-110mm :) Nemam nista protiv toga sto su vojne drukcije nek se raspoznaju. A sto se tice kvaliteta ne mozemo da znamo dok ih ne dotaknemo rukama i vidimo uzivo.

SRB-RS-CG Jedna Drzava Bre Aloooooooooooooo :))))
 
Влада":15f45j2c je napisao(la):
^^Као прво добродошао ;)

Лично не бих имао ништа против да изгледају баш тако
Bolje vas našao, i hvala! :)

Evo još jednog predloga:

bgregam4.png


Srebrna kocka između je anti-copy hologram (uobičajen u mnogim zemljama).

Bilo bi fino da su nam ovakve tablice... ali videćemo, teško da smo te sreće. ;)
 
Treba im poslati ovaj tvoj predlog pa da malo naprave promene dok jos ima vremena ako budu voljni :) Ja mislim da ih vec prave ali ce u julu krenuti sa izdavanjem , valjda im treba veca kolicina za pocetak .

SRB-RS-CG
 
Tihi_SRB":vpnymon3 je napisao(la):
Treba im poslati ovaj tvoj predlog pa da malo naprave promene dok jos ima vremena ako budu voljni :) Ja mislim da ih vec prave ali ce u julu krenuti sa izdavanjem , valjda im treba veca kolicina za pocetak .
Hvala!

Ako imaš ideje na koju e-mail adresu bih mogao da pošaljem predlog(e), bio bih ti vrlo zahvalan. Verovatno je vrlo teško naći čoveka koji je odgovoran za dizajn novih tablica ali nadam se da grešim.
 
^^^ Zao mi je da vas razocaram, ali mislim da je to sve gotovo sto se dizajna tice, s obzirom da je vest o pocetku izdavanja novih tablica 6. jula vec izasla u Sluzbenom Glasniku, te ne verujem da ce biti raspolozeni da menjaju dizajn sada kada su zakonski ograniceni rokom.
 
Bice ovakve kao sto je prikazano na wikipedia... Nisu lose ,svidjaju mi se .

SRB-RS-CG
 
Tihi_SRB":1d8xebex je napisao(la):
Bice ovakve kao sto je prikazano na wikipedia... Nisu lose ,svidjaju mi se .
To je verovatno neki amaterski pokušaj da se reprodukuje nešto što je viđeno u prolazu na televiziji. Sve zavisi od detalja - i najlepši koncept može da se upropasti sa puno sitnih grešaka, sa lošim materijalom ili lošom tehnikom štampanja. Dovoljno je da je CCCC znak pogrešno centriran i tablice izgledaju amaterski, a da ne pričam o staromodnom CCCC znaku ili o prevelikim/premalim slovima ili nekom sličnom katastrofalnom previdu.

Inače, Malta i Kipar su imali zlatne EU zvezdice na tablicama 10 godina pre nego što su ušli u EU - ne vidim zašto srpske tablice ne trebaju takođe da ih odmah imaju - pogotovo što zvezdice predstavljaju Evropu a ne samo Evropsku Uniju.

registracija2zy8.png
 
Ovaj predlog tj tvoj rad je Savrsen ali mi smo daleko od tog savrsenstva. Nadajmo se i cekajmo jos par meseci . Ako neko sretne Vojno vozilo sa novim tablicama neka ih fotka :) Ako se ne varam i Policija je trebala vec da dobija nove tablice ?

SRB-RS-CG
 
Video sam malopre policijsku tablicu ako nekog zanima :)
Ima nas grb sa leve strane bez ikakvih drugih obelezja i na tabli P -2206 registraciju.Bas mi siromasno izgleda,nadam se da i vojne nisu takve :(
 
vucko":3bjrvigo je napisao(la):
Video sam malopre policijsku tablicu ako nekog zanima :)
Ima nas grb sa leve strane bez ikakvih drugih obelezja i na tabli P -2206 registraciju.Bas mi siromasno izgleda,nadam se da i vojne nisu takve :(
misliš ovo?

071116_Konferencija%20za%20stampu%20MO-02.jpg
 
Mislim da za velike gradove treba više nego tri broja i dva slova u tablici ili treba izmisliti drugačije kombinacije. Posle nekog vremena sve će biti zauzeto i nove kombinacije otpočetka. Nemački sistem je izuzetno dobar, ja mislim. Isto tako i austrijski.
 
Vrh