Šta je novo?

Nove registarske tablice

Alo ljudi sta vam je . Politiku na stranu... Evo moj primjer... Prezime mi je porjeklom Grcko, Rodjen u Jugoslaviji(hrvatska) zivim u inostranstvu. Dobrim djelom odrastao u Beogradu.. Za mene su Srbi i Crnogorski Srbi ili Crnogorci kako god hocete jedno te isto. Pravosklavna braca i ista krv. Prema tome vracamo se na temu registracija. Kao sto rekoh ja svoju poceo dizajnirati ali ne kompjuterski nego rucno i to u garazi pa kao sto rekoh napravicu je prije ministarstva :) :kk: :gobb: :vops: zivjeli i bez politike :grand:
 
Rave92":1oa55rxw je napisao(la):
creme-nadlle":1oa55rxw je napisao(la):
Crnogorci su Srbi.
A Srbi su Hrvati.
Po sistemu jednacina, ako
Srbi = Crnogorci
Srbi=Hrvati

onda i Crnogorci = Hrvati

Vidis, ovo sve i nije skroz netacno...

Ali, posto je ovo tema o tablicama, prekidam dalju polemiku.
 
Mogu da vam prenesem odgovor koji sam dobio od MUP Srbije u originalnom obliku, tj. JPEG attachmentu na mejl.

jovanovm":167c40r8 je napisao(la):
Poštovani,

Zanima me okvirno od kada će početi proces izdavanja novih
registarskih tablica i vozačkih dokumenata? Uz vaše odobrenje, vaš
odgovor bih postavio na sekciju internet portala Beobuild.rs.

Srdačan pozdrav,
Miloš Jovanović.
Njihov odgovor:
331o905.jpg
 
"... у току је израда новог закона... блаблабла..."

а у мојој возачкој још увек је оно "yu". :bash:
...можда неко још има и оне петокраке на таблицама? :D
 
Ja mislim da smo jedini u regionu koji imaju papirnate dozvole.
 
Tihi_SRB":14ft0ykx je napisao(la):
Ja mislim da smo jedini u regionu koji imaju papirnate dozvole.
Ne, ja imam hrvatsku vozačku i potpuno je ista kao i srpska. Saobraćajna (prometna) takođe.
 
Sta je novih registracija po ulici c c c c .. :bash: moja skoro gotova :vops:
 
Milance":j26fulp7 je napisao(la):
Znaci da ce tablice biti gotove za nekih pet godina.
Pa to i ja mislim, nego me Tihi malo zbunio... Razumeo sam ga da je odredjeni broj tablica vec gotov...i iznenadio se, mnogo se iznenadio. :)
 
Ma jok, to je bilo u znaku sale. Vjeruj mi i ja bih se iznenadio da su slucano pocele da se izdaju ali kako stvarti stoje vjerujte mi to se u ovoj godini nece realizovati . Ja sam svoju sko napravio, rucni rad u garazi 520-110mm . Da sam u Srbiji stavio bih je na kola pa neke me panduri zaustavljaju ali samo da nema vise one jugoslovenske. :rant: a da cemo se nacekati vala hocemo... :violina:
 
Aaaaa, napravio si sam? Svaka cast! :kk:

Secam se, pre par meseci, kada sam, komentarisuci pisanje medija ili sta vec, u jednom postu napisao da je dobro da su makar krenuli da ih prave iako su ruznjikave... Sad mi taj post deluje tragikomicno... Prevarili nas dzukci po stoti put! :grand:
 
колко се сећам, донети су ти неки нови закони о саобраћају пре неки дан. сад, да ли су договорили нешто и око таблица... нико ништа не помиње,
:violina:
 
Novi zakon o saobraćaju je usvojila Vlada a treba da prođe i Skupštinu Srbije. Tek kada ga Skupština usvoji tada stupa na snagu.
 
To je i za mene misterija. Da li se u predlogu zakona o bezbednosti saobracaja koji je vlada usvojila nalazi klauzula o tablicama, ili cekamo narednu deceniju da se to desi?
 
Valjda se nalazi, proturaju neke price o preregistraciji crnogoraca, pa pretpostavljam da to ima veze sa novim tablicama, ali ne mora da znaci. :(
 
Crnogorci imaju veze sa dopunjavanjem budzeta od carine, PDVa i registracije tih krseva.
 
Jel se vi sećate da je Dačić izjavio da je sve spremno ali da neće da prave gužve dok se ne zameni gro ličnih karata i pasoša, pa će onda da krenu sa tablicama i s. dozvolama. A to neće biti pre leta.

To je rečeno oko NG.
 
pa ovim tempom gro ličnih karti i pasoša neće biti zamenjen pre 2012. godine
 
Vrh