Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Лоша пропаганда, нису потенцирани комунални проблеми и неиспуњена обећања СНС власти.
 
Boli ih uvce, cela ekipica sa slika parlament, lokal takođe, šeme sa nemačkim zelenima...sve što je i bio cilj!

E Ćuto sa kim si tikve sadio...
 
Штета што није ишао сам, слажем се. Надам се да ће имати оштар наступ у скупштини.
 
Nadam se i ja, ali se ljudi nikad ovde neće moći poistovetiti sa tom politikom nemačkih zelenih, pre svega zbog prošlosti i njihovog odnosa ka Srbiji i uloge u bombardovanju. Šta više, voleo bih da viidm njihov rezultat bez Ćute i podrške mahom kredibilnih umetnika, koje su na proteste izlazili kao i ja, čistog srca, zbog te eko priče. Sledeći put neće moći da ih mobilišu toliko.
 
Ja krivim Lazovića i ostale levake u NDMBG (al ne kažem da su svi u NDMBG levaci, nego oni koji jesu). Oni su ti koji su isključivi, oni su ti koji su iskoristili Ćutu da se probiju a onda ga gurali u drugi plan. Oni su ti koji su doprineli da mnogi vide i percipiraju opoziciju kao celinu kao neozbiljnu i nedoraslu SNSu.
 
Pa zar nije neozbiljna i nedorasla? Je l' to nije sinoć konačno pokazala?
 
Ovo je lep rezultat, nova mlada stranka, krajnje leve orijentacije, 10% u Beogradu je ocekivan rezultat, nismo mi Menhetn niti vozimo hibride, daleko je nase drustvo od toga. Dobra osnova za dalje politicko delovanje.
 
Pa ako se moderna ekologija svodi na to da vozimo hibride ili elektricne sporete, mislim da treba da se samounisti.

A i ne vidim otkud to neko ubedjenje da samo levicarske partije mogu, treba i umeju da se kvalitetno bave ekologijom, a svi drugi ne umeju.
 
Bender, pa za početak- da sinoć dignu frku i pozovu narod ispred RIKA i GIKA a ne da kao najveće.... sagnu glavice i odu kući.. Jutros isto, niko da kaže a, da vidiš da im je stalo, narod juče u rekordnom broju izašao da glasa, vlast se trese u Beogradu, a oni sinoć otišli kući da nahrane mačke i prošetaju kučiće.

A Vučić da im javi koliko su osvojili, po mogućstvu posle 14h kad se naspavaju...
 
Kako da dizu frku dok su biralista jos otvorena u 22h? Po kom osnovu? S kojim dokazima kad jos nije sve ni prebrojano u tom momentu?

Uostalom, UZS i jeste pricao o tome i najavio dalja motrenja. Ali tebi to nije dovoljno. Ti bi da idemo u Kralja Milana i na slepo protestujemo. A tamo murija vec sve zabarikadirala.
 
A ja sam bu**** što se čudim.. Kad su oni posle novembarskih protesta, prebijanja naroda na mostu, batinaša i svega.. kad se AV ukakio u gaće... uspeli sve to da uguše, da ne održe narodnu energiju..

Ovo je sad samo nastavak.
 
Ovo je lep rezultat, nova mlada stranka, krajnje leve orijentacije, 10% u Beogradu je ocekivan rezultat, nismo mi Menhetn niti vozimo hibride, daleko je nase drustvo od toga. Dobra osnova za dalje politicko delovanje.

Pa jel se celo jutro priča o tome (što je i statistički dokazano na drugoj temi) da je to što su raging levica učestvovalo sa 0.2% u njihovom uspehu? Koliko bi uzeli bez Ćute i iskrenih ljudi iz eko-priče? Prošli bi gore od Tadića i derviša!
 
Kako da dizu frku dok su biralista jos otvorena u 22h? Po kom osnovu? S kojim dokazima kad jos nije sve ni prebrojano u tom momentu?

Uostalom, UZS i jeste pricao o tome i najavio dalja motrenja. Ali tebi to nije dovoljno. Ti bi da idemo u Kralja Milana i na slepo protestujemo. A tamo murija vec sve zabarikadirala.

DA! Ako ništa da se digne frka za ponavljanje lokalnih izbora i da izađe 60+%. Vidi se da se može! Zreo je.
 
Kako da dizu frku dok su biralista jos otvorena u 22h? Po kom osnovu? S kojim dokazima kad jos nije sve ni prebrojano u tom momentu?
Kako kojim osnovima? Je l' ti shvataš da je RIK prvo rekao objavićemo večeras preliminarne rezultate, pa posle pola sata, kad im je AV naredio, izdali saopštenje da se neće sinoć više oglašavati.

Glasanje je završeno u pola 11 najkasnije, posle toga Vučić preuzima ulogu RIKA i kaže ovo su rezultati, pustite vi Rik, oni su nesposobni.

Pa znači kadija te tuži, kadija ti sudi.

Zamisli da u Nemačkoj Merkelova na dan izbora kaže-pustite vi šta kaže državna komisija, evo moja stranka kaže da smo mi pobedili.

Pa ludnica, uništene sve institucije, više se ni ne kriju radi fore makar.
 
A drugačije bi bilo da se skupilo par hiljada građana ispred RIKA, da se vrši malo pritisak na lopovske "institucije", da vidimo mi malo koje vi džakove istresate i šta brojite.

Pa ništa nisu uradili, stvarno ću da poverujem da su svesno pristali da budu samo Vučićeve ikebane i dekor, da im je Zapad rekao da ne talasaju mnogo i da Vučić ne sme da se mnogo uznemirava još koju godinu.
 
Dakle kritika ovde je što neko drugi umesto vas nije stavio Ćutu u prvi plan? Što neki ljudi slični vama se nisu uključili u Ekološki ustanak ili NDM BGD? Kako to da niko ne napravi nešto baš onako po vašem ukusu?

Zašto se ne uključite u rad NDM BGD ili Ekološkog ustanka? Zašto ne pokušate da utičete na kreiranje njihove politike, kampanje, ukazujete na greške?

I uz moje najiskrenije simpatije prema Ćuti, ako je jedan NDM BGD uspeo da ga gurne u drugi plan i postane nevidljiv. Mislim, meni to ne zvuči realno niti mi ide uz sliku o Ćuti.
 
Zato sto necu da radim sa iskljucivim levacima. Pod ovim mislim na rukovodstvo NDMBG, ne na sve u tom pokretu.

Mogu da ih podrzim i da se udruzim u zajednickoj borbi protiv Zla, ali necu da budem deo njih.

A Ekoloski ustanak sam podrzavao u nekoliko navrata na blokadama a podrzacu verovatno i veceras.

@Vox91 Evo Cuta veceras pravi protest ispred RIKa...
 
Poslednja izmena:
Dakle kritika ovde je što neko drugi umesto vas nije stavio Ćutu u prvi plan? Što neki ljudi slični vama se nisu uključili u Ekološki ustanak ili NDM BGD? Kako to da niko ne napravi nešto baš onako po vašem ukusu?

Zašto se ne uključite u rad NDM BGD ili Ekološkog ustanka? Zašto ne pokušate da utičete na kreiranje njihove politike, kampanje, ukazujete na greške?

I uz moje najiskrenije simpatije prema Ćuti, ako je jedan NDM BGD uspeo da ga gurne u drugi plan i postane nevidljiv. Mislim, meni to ne zvuči realno niti mi ide uz sliku o Ćuti.

Ne, kritika je što se šlepaju uz njega i što se uopšte priklonio raging levici, mesto da sam prži priču na lokalu, ništa ideologija, levo, desno, samo svoja eko priča u BG i u celoj Srbiji!
 
IMG_20220404_163349.jpg
IMG_20220404_163422.jpg
IMG_20220404_163603.jpg
 
Što je njoj lepo, preturiće se od smeha na ovog čoveka iza..
 
Cuta jeste popularan, ali nema dovoljno iskustva i staza da pokrene neku svoju nezavisnu politicku pricu.
Mozda je u levici, jer mu takva opcija i pozicija ogovara, ne znam cemu cudjenje "sta ce on sa njima?"
Vi bi da on bude sa desnicom? 😄
 
Vrh