Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Što implicira da je bivša zatvorena ekonomija davala više suvereniteta i manje umiranja od gladi ali nam je zato otvaranje donelo mobilne sa čak 12 megapixela ;) Zaključak: moraš biti zadrt, nematerijalista, spreman na žrtvovanje ako želiš odoleti šarenim lažama neoliberalizma.
 
U fondovima su dobre pare samo malo ljudi zna da ih izvuče (da napiše projekat i sve što ide uz to). Opštine po Srbiji bi procvetale kada bi tamo radili ljudi koji imaju znanje, a ne stranački poslušnici.

E sad, neko misli da strane pare automatski povlače i rad protiv svog naroda.

Sa obzirom da u Srbiji skoro da i ne postoje "domaće" pare ispadasmo svi strani plaćenici.
 
Tako ispada da smo sami sebi najveci neprijatelji.
Medjutim zasto policija cuti? Zasto sudski organi ne reagujuu, zasto se ne zna sta se zapravo desilo, zar treba OEBS da se mesa u unutrasnja pitanja? itd itd itd - - -
Kada se to sazna videcemo sta ce NVO dalje, a sve sto se duze ceka sve moze biti gore...
Eno onaj opet pravi zrtvu od sebe u novinama, kao da mu pala kruna, kako je jadan covek , neverovatno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408274#p408274:31x48i16 je napisao(la):
MilisaV » 30 Sep 2016 07:34 am[/url]":31x48i16]pri tome osoba koja piše da treba da ponude viziju takođe piše i "sumljivi" i "sumljivog"

Milisave, mislio sam da ti preporučim da mu se ne zameraš pošto su danas kod napr'dnjaka takvi kao on potrebni i perspektivni, ali onda sam shvatio da on ni ne kapira na šta i na koga si mislio :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408353#p408353:5ueyi966 je napisao(la):
dex87 » 30 Sep 2016 02:34 pm[/url]":5ueyi966]Tako ispada da smo sami sebi najveci neprijatelji.
Medjutim zasto policija cuti? Zasto sudski organi ne reagujuu, zasto se ne zna sta se zapravo desilo, zar treba OEBS da se mesa u unutrasnja pitanja? itd itd itd - - -
Kada se to sazna videcemo sta ce NVO dalje, a sve sto se duze ceka sve moze biti gore...
Eno onaj opet pravi zrtvu od sebe u novinama, kao da mu pala kruna, kako je jadan covek , neverovatno.
Е ту смо! И ајде, реците ми какав је досадашњи учинак НВО активиста на овим протестима поводом Херцеговачке? Никакав! Чак су и њихови првоборци кад су добили прилику да говоре на протесту исту злоупотребљавали за промоцију њихових изопачених идеологија, политика и програма. Њихови чланови долазе са својим обележијима и причама и суштински их заболе што су наши грађани обесправљени и незаштићени од полиције. Заправо, успели су само да наштете протесту.

Тако да нво неће урадити ништа, или ће помоћи режиму. Уосталом раде за исте људе и циљеве.
 
14440649_687853318058843_2528455558204991820_n.jpg
 
Video sam ovo haha Koliko moras da budes djubre od 0 do pisac tekstova za informer...
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RYgBWyMPP_g[/youtube]

Krajnje objektivno novinarstvo sa sve intervjuom sa članovima udruženja daj patku tati.
 
vucko":3ebio4qz je napisao(la):
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RYgBWyMPP_g[/youtube]

Krajnje objektivno novinarstvo sa sve intervjuom sa članovima udruženja daj patku tati.
Totalno Studio B rezimska kuc ka ;-) jadno. Botovi u kadru.
 
Bilo bi dobro da neko provali ko su ovi sns govnari na snimcima sto pricaju...
 
Blokirali su komentare danas. To je ta demokratija i sloboda govora. Trebali su prvo da izbrišu komentare pa da stoji 0 komentara, ovako se vidi da su 4 gurnuli pod tepih :D
 
Bilo je super na protestu, manje je bilo ljudi nego letos, ali više nego što sam očekivao. Velika je apatija u društvu, mediji su godinama pod strogom kontrolom onih koji drže vlast, sve je na pojedincu.
Jedva čekam sledeći protest, energija na skupu mi je gotivna i prija mi.
Protiv sam nekog cimanja da dođe što više ljudi.... mislim da je to danas nepotrebno, ukoliko ste samosvesni, znate da odlučite da li treba da budete na ulici...
Zabole me za sve one koje ne dođu, i to je to.

angVCIq.jpg


Dodjite nam opet, obidjite Beograd, velik je to grad.
 
Patkičari gube kredibilitet i ne trude se da porade na tome. Koga dovode? Likove kojima su sve pesme hvalospevi psihoaktivnim supstancama i klinca koji je sebi nadenuo nadimak po ustanovi u kojoj je odrastao, sivi dom u Kruševcu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=411331#p411331:qrxwcpt2 je napisao(la):
astrodule » 18 Oct 2016 10:38 am[/url]":qrxwcpt2]Idi slušaj Cecu.
Čemu ovako infantilna i ostrašćena reakcija? Da imaš 17 godina da te razumem.

Inače upravo privatno volim da slušam PRTI BEE GEE ali takva muzika je apsolutno neprikladna datoj situaciji. I dok ja razumem tekstove PRTI BEE GEE kao npr "Ali ja sam odavno raskrstio sa Bogom, sport je smrt, bavite se drogom" ili "U dresu Redži Milera idem do svog dilera" većina naroda uključujući i mnoge koji se tamo nađu neće baš biti prijatno iznenađena. Da ne pričamo koliki to potencijal daje za kontraudar i kampanju vlasti, Slini, Vesiću, Malom i njihovim pajtašima.
 
Pa jedino infantilna osoba može da kritikuje neku grupu zato što peva o psihoaktivnim supstancama. Ne bih ulazim u istoriju muzike i počnem da nabrajam muzičare koji pominju poroke u svojim pesmama.

Sa takvim osobama ne mogu da pričam na normalnom nivou.
 
Editovaso sam post, a osim toga što se zapravo slažemo, Ceca je najgori oblik narkomanske muzike, jer većina narkomana i dilera upravo najviše voli nju.
 
Zsšto se mi uopšte ovde podbadamo i provociramo zbog nekih tamo patkičara? Ja podržavam ama baš svaki pokret protiv Vuliča ali ne po svaku cenu. Možete li vi koji ste još uvek uz njih da mi objasnite šta je to tako posebno kod njih. Ovde sam šppre samo par meseci bio popljuvan od strane nekih ddrugih članova foruma što patkičarima pružam podršku, sad je obrnuta situacija. Suviše lično shvatamo politiku i vređamo se. A da li patkičari znaju išta o nama ovde?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=411351#p411351:kcf8ek7o je napisao(la):
tragac » 24 minutes ago[/url]":kcf8ek7o]Zsšto se mi uopšte ovde podbadamo i provociramo zbog nekih tamo patkičara? Ja podržavam ama baš svaki pokret protiv Vuliča ali ne po svaku cenu. Možete li vi koji ste još uvek uz njih da mi objasnite šta je to tako posebno kod njih. Ovde sam šppre samo par meseci bio popljuvan od strane nekih ddrugih članova foruma što patkičarima pružam podršku, sad je obrnuta situacija. Suviše lično shvatamo politiku i vređamo se. A da li patkičari znaju išta o nama ovde?

Koliko sam primetio podbadanja kreću od onih koji imaju nešto protiv organizatora. Ja nemam ništa protiv njih i ne dižem ih u nebesa. Jedino nekada ulazim u odbranu organizatora ako mi se čini da su napadi nebulozni.

A ako se prate internet portali, zna se ko ima nešto protiv NDMBGD, Jankovića, Radulovića (naravno, dovoljno je videti broj komentara i njihov stil).
 
Svakoj masi kojoj je tesko potreban je vodja.. Bilo da je nvo ili retko vidjeni radnicki sindikati...

Djabe se laprda kada nema promene, oni i dalje rade kako oni zele i nemam utisak da postoji opozicija u Srbiji, tj nikad losiju opoziciju nismo imali.
Pored ovakve opozicije, pozicija moze samo biti jaca i gora po sve nas, ne racunam one iz interesne grupe koja je uvek bila uz vlast i tajkune.
 
Vrh