Šta je novo?

"Naselje Dunavski Venac"- Krnjača [Stambeno poslovni kompleks | 24 200m²]

Od podnosenja ovog zahteva do odbijanja je proslo skoro 3 meseca, sta ocekivati za dalje :(
 
A i nije mi jasan ovaj deo ispod - 'odustanak od zahteva'. To ispada kao da je on sam podneo novi zahtev da odustane od ovog zahteva?
Screenshot_20220512_192247_com.android.chrome.jpg
 
Ljudi,
I ja, kao kupac, vec sam pri kraju zivaca za ovo zavlacenje i prebacivanje odgovornosti.
Pitanje jedno za sve stanare, da li hocete ( ili vec postoji) viber grupu gde mozemo sci zajedno da se konsultujemo oko detalja?
 
Kontaktirala sam ih ja i nista konkretno mi nisu rekli, osim da ce prikljucka biti ,za minimum tri meseca... Maksimalan rok nisu definisali, ne znaju....
Ja sam uspela da dodjem do zaposlenog u Edb, kaze, investitor je odradio sve, ali tek za jedno tri meseca se moze ocekivati struja. Ne znam sta ciniti vezano za primopredaju....
 
Zdravo ljudi, zanima me da li ima nekih novosti? Imala sam u planu stan u novoj lameli koja se gradi, zakazala sam i sastanak za par dana, ali sam sad naisla na ovaj forum i vase komentare i sada ne znam sta da mislim o ovom naselju. Molim vas ako imate neke novosti i savete javite se.
 
Zdravo ljudi, zanima me da li ima nekih novosti? Imala sam u planu stan u novoj lameli koja se gradi, zakazala sam i sastanak za par dana, ali sam sad naisla na ovaj forum i vase komentare i sada ne znam sta da mislim o ovom naselju. Molim vas ako imate neke novosti i savete javite se.
Zdravo Nevena, u periodu kupovine stana u ovom naselju bio je period korone, poskupljenja materijala, sada inflacije i poteskoca u dobijanju svih dozvola za gradnju zbog raznih razloga. Zato se sve ovo i desavalo sa kasnjenjem u zavrsetku radova.Sto je bio rizik koji kupac ima kada kupuje na taj nacin. Vecina je stanove kupila po korektnoj ceni po kvadratu u izgradnji. Sada ti stanovi vrede bar 30 do 40 % po kvadratu vise. Zamisao naselja je dobar i nudi nesto sto do sada nije bilo na levoj obali. Mislim da je i kvalitet gradnje dobar u to se mozes uveriti ako ides na sastanak. U narednom periodu niko ne moze reci sta ce biti. Mozda se nova zgrada zavrsi brze nego ova prva. Tako da svako za sebe pravi matematiku, ali ce sada cena po kvadratu biti sigurno dosta visa od prvih cena koje su nudjene u 2020. godini.
 
Ljudi,sta se desava sa strujom,jer neko ima informaciju? Cula sam da su se neki stanari prikljucili na gradjevinsku struju,i da navodno kopaju da bi pustili struju.Da li imamo pravo na isplatu penala ako smo imali primopredaju? Ovo nije normalno,da li se neko od vas uselio?
 
Vrh