Šta je novo?

"Naselje Dunavski Venac"- Krnjača [Stambeno poslovni kompleks | 24 200m²]

Jaooo daj Boze da se privodi kraju.Investitor je takva mutljavina,da mu nista vise ne verujem.
 
Ima li neko ideju šta da se radi po pitanju ispuštanja fekalija na ulicu iz porodične kuće preko puta? Ono je leglo svih mogućih zaraznih bolesti.
 
Jel ima nekih novosti na ovu temu?
 
Nema izgleda. Koliko znam još nije puštena struja...stanari koji su se uselili plaćaju struju investitoru.

Ovo nam je jedina tema sa leve obale bilo bi dobro kada bi se ljudi malo više uključili.
 
Super, onda sam ja pogrešno informisan. Koji je plan za dalje..kada kreće faza 2?
Pa bager je nešto radio ravnao sledeći deo i tamo je još. Postavljena su tri kontejnera za smeštaj ljudi na betonskoj podlozi van sadašnjeg kompleksa. Kompleks je sada razdvojen ogradom od budućeg gradilišta i tamo se nalaze i neki veliki betonski odlivci koji liče na delove za kanalizaciju pošto kompleks ima svoj sistem kanalizacije. Mislim da ce uskoro krenuti sa kopanjem temelja za sledeću zgradu.
 
Ako sijalica svetli kod mene u stanu znači da je stigla struja.
Ne znam druze mozda koristis solarnu plocu za napajanje pa vam sija sijalica🤣 ne razumem cemu takav stav pitanje je vrlo bilo jasno! Ako cemo tako struju ste imali i pre par meseci ali gradjevinsku!!! Verujem da sijalica sveti i sa tom strujom 🤣
 
Po CEOPu investitor je podneo zahtev za priključenje na komunalnu infrastrukturu 27.04. Postupak je i dalje u toku:


Pogledajte prilog 135889


Po odobrenju tog zahteva EDB ima rok od 90 dana za izgradnju priključka i 15 dana za sam priključak

Pogledajte prilog 135890
Pogledajte prilog 135891


Mada ovaj rok od 90 dana je definisan od momenta kada počne izgradnja priključka...tako da ovo ništa ne mora da znači...:)

Sve zavisi kakav su ugovor sklopili i da li je investitor regulisao sve svoje obaveze prema EDBu.
Kako mogu proveriti da li je investitor upaltio takse distribuci za prikljucak struje..i pratiti tok predmeta?
Hvala
 
Šta je bilo na kraju od ovog, vidim da nema postova od prošle godine a skoro na oglasima lux opremljene garsonjere od 30ak kvadrata se izdaju za 400 evra. Čisto preterivanje rekao bih za onu okolinu i sve što je oko samog objekta. Što se tiče objekta nisam ulazio unutra, spolja deluje fino ali ceo prilazni put i okolina je žali bože. Evo krenula je i pretprodaja za fazu 2, 1750 e +pdv. Naselje iza Metroa je i dalje na ceni, kako i ne bi, za ovo deluje kao Dedinje i izgrađeno je odjednom, ima kakvu - takvu infrastrukturu a ovde se jedna zgrada pravi i useljava 3 godine, pa druga faza, treća faza neke obećane trim staze, poslovni prostor, banka, prodavnice, kafići, parking od 12 000 evra bez pdv-a. Sve pršti od luxa a na 100 metara kanal pun fekalija. Kažem, što se samog objekta tiče, odlično. Realna vrednost je dosta manja po meni a do finalnog projekta ko zna koliko će još proći i da li će izgurati do kraja.
 
Vrh