Šta je novo?

Napušteni objekti i lokacije

jlaki":2ockg8y1 je napisao(la):
ACB:
fXt9W.jpg

сад сам тек приметио да си ово ставио, ту се увелико гради
 
vucko":29uwf8qj je napisao(la):
Bade,bio si juce na BG hronici.Ne hvalis se faco :cool:

Pa i nije nešto ispalo, šta znam...
Biće i "evronet" slične tematike valjda uskoro.
 
GOJE":3rtjv9rx je napisao(la):
šta se tu gradi?

по Г(л)УП-у је то земљиште предложено за комерцијалну зону, а прди празно и заборављено. уопште се не спомиње никакав тендер за закуп, ништа. к'о да то земљиште не постоји
 
Dobio sam još jednu sugestiju:

To1ZU.jpg


Kaže bila tu Jakuza Security, sada je prazna
 
Прекјуче из 18-це видех овај објекат у Дарвиновој улици. Стоји не изграђен и напуштен прилично дуго или се мени тако чини. Они који станују у овом крају сигурно знају боље, а и каква је намена овог објекта, а и чији је.

Лаки, мислим да би могао да га уврстиш у табелу, само га претходно пронађи на Бинг мапама !


adult image hosting
 
Homer Jay":30xolrx8 je napisao(la):
Mislim da je Goje pitao za Airport city, a ne za Rakovicu ;)

Tako je Homere. U ACB-u se odavno ne gradi ništa.

Mada i Rakovica kad je već pomenuta itekako zaslužuje da se nađe na jlakijevoj listi.
 
Laki ta jakuza sekjuriti gdje je to neprepoznajem lokaciju :kafa:
 
Гага":1j91i6t7 je napisao(la):
Прекјуче из 18-це видех овај објекат у Дарвиновој улици. Стоји не изграђен и напуштен прилично дуго или се мени тако чини. Они који станују у овом крају сигурно знају боље, а и каква је намена овог објекта, а и чији је.

Лаки, мислим да би могао да га уврстиш у табелу, само га претходно пронађи на Бинг мапама !


adult image hosting
To stoji,bas,bas dugo,kao i biskop vozdovca uglavnom se okupljaju narkomani i psi lutalice..najverovatnije romi krenuli da prave posto je lokacija odmah pored njihovog naselja(sko se to moze nazvati tako).
 
Ima i onaj napušten stadion "Mladog Obilića" na Zvezdari.
 
direktor":bq9dw83e je napisao(la):
Laki ta jakuza sekjuriti gdje je to neprepoznajem lokaciju :kafa:

Pored Lukoil pumpe na ulazu u Zemun. Ova žuta zgrada je ona neka škola što je relativno nedavno rekonstruisana.
 
jlaki":1gkiue4y je napisao(la):
Dobio sam još jednu sugestiju:

To1ZU.jpg


Kaže bila tu Jakuza Security, sada je prazna

Laki jesi li siguran? Ta neka škola je srednja Ekonomska "Nada Dimić", (inače moja škola :) ) i to što si označio je internat za srednjoškolce. Ako nije tajna - odakle ti info, ili je pogrešno označena zgrada u pitanju, pošto u dvorištu škole ima više objekata.
 
Rekla mi je neka osoba na tumblru gde sam objavljivao fotke. Ta zgrada je označena na Google Maps kao Jakuza Security što je spomenula, nije mi tačno označila zgradu, možda je neka druga u blizini
 
Sad videh i planplus i googlemaps, nije Laki to, zgrada nije u dvorištu škole, to je internat i nije napušten, naprotiv ;)
 
2 градилишта Енергопројекта близу окретнице 75-ице су такође напуштена од 2009., мало су зачепркали земљу, алат и ситне машине разбацане на све стране по парцели, неке склепане бараке, радничке кућице... Не знам да користим Бинг а ни са Гуглом се не сналазим најбоље, али ево приближне локације. У питању је раскрсница Колумбове и Магеланове улице на Бежанијској коси.

Clip-4.jpg
 
Недавно сам написао чланак о једној напуштеној локацији (темељи Музеја револуције на Новом Београду) која је уједно била и за мој дипломски рад на факултету. :)

Чланак:
http://gioranoangelo.blogspot.com/2012/02/2011.html
 
Giorano,bravo za diplomski!Odusevljen sam istim! Morma priznati da si me inspirisao da danas posetim temelje muzeja,nisam imao hrabrosti da udjem u njega,jer je jedini ulaz onaj gde je slomljen jedan betonski blok sa severo-zapadne strane.Ne izgleda uopste bezbedno.

Da li si se raspitivao kod profesora ili nekoga iz gradske uprave da li planiraju da aktiviraju tu lokaciju?
 
Vrh