Šta je novo?

Napred Blok 41a - Carrefour i stambeni kompleks

ada huja":2c5gi70i je napisao(la):
Ако изграде ове зграде ја ћу појести овај крамп са слике
Huja, ti pojedi samo drveni, a evo ja ću gvozdeni deo. :)

Ako ne budu izgrađene ovakve kule sa slika, ostali ne moraju da jedu ništa.
 
Dragane, izgleda da su i tebi od silnog optimizma pocele da cvetaju crne ruze :D
 
Ma, tak kad počnu da kopaju zemlju za temelje onda će nešto graditi.

Toliko sam se nagledao i naslušao raznih planova i fantazija, pa ni sebi
ne verujem pre podne. ... tek predveče, kad sumiram dan, poverujem ponešto. :)
 
Ako se ovo stvarno napravi Beograd ce imati najlepse zgrade koja sam ja ima prilike da vidim!Lepo. :) :) :)
 
Jel mogu i ja da gucnem malo tog krampa?
Sa zadovoljstvom cu ga posolim i pobiberim i pojeshcu ga, verlo rado ako se ovo izgradi.
 
Postoje potvrdjene informacije da ce se objekat graditi, tako da, ljudi, malo optimizma!

Znam da vam je tesko da poverujete da ce se koncept palanackog bulevara ovime totalno unistiti, ali prebolecete :D
 
Sta da vam kazem ljudi pocnite sa laganijim stvarima da vezbate, preporucujem eksere a za Dragana one stinije ipak zbog godina da ne optereti zeludac :lool::lool::p:vops::gobb:
 
Dakle ovo stvarno zaslužuje da se zalije vinom, a može i jedan ****... :D Bio bi red..

//edit: Postoji jedno mesto na Bežaniji, iznad tunela, i tu moje drugarice često odu (stalno mi obećavaju da će me povesti, ali nikako :( ) i navare se, i onda kažu da je žešći trip kada prolazi voz jer se sve trese.. Mogu da zamislim kakav će tek biti kad se izgrade ova četri idiota.. :)
vibrijajucikrevetss4.jpg
 
^^^ Mnogo gotivna lokacija, pa i ja svratim tamo ponekad :D mnogo bolje nego na ovoj slici....
 
Meni i posle ovog Stevinog update-a ovo zvuci kao Mission Impossible za Beograd. (Nije tesko biti toliko skeptican uzimajuci u obzir dosadasnja obecanja i realizaciju raznih projekata u gradu) Ajde da vidimo prve kranove i onda ljudi da se bacite na taj kramp. :D Bice fantasticno ako se izgradi ovo sto stoji na slici.
 
Jel može da se zna u KOJEM bloku treba da se gradi?
U textu se pominje i bl.41 i bl.41a.

ps. ... Igore, smanji malo te smajlije i pročitaj Pravilnik
još jednom ili ću da zovem drugog moda da te uredi.
Prerano si počeo da 'slaviš'. ... na osnovu par sličica.
 
u pitanju je blok 41a
 
Slazem se sa Draganom,dajte ljudi pamatniji ste vi od ovog,batalite se neobuzdanog i euforicnog optimizma. Pa zajedno smo onoliko puta kukali sto nista zivo jos nije realizovano (nista u odnosu na sve sto je najavljeno).Polako,kad se pojave kranovi,pa jos i podigne po koji sprat tako da bude jasno da se gradi po istom tom projektu-tada cemo lepo da slavimo,a ja i dragan ceremonijalno od srece da gutamo krampove.Daj boze...
 
Ok slazem se i zeleo bih da objasnim svoj optimizam bez obzira na sale iz par prethodnih postova, jel sam siguran da bi svi podjednako zeleli da se tako nesto ralizuje pa makar i ja zajedno sa vama podelio taj cuveni kramp ;)

Na prvoj strani kada je spomenut ovaj projekat ja sam bio skeptican i mislio sam da cak ne moze ni da stane u blok ali mi je Steva vizuelno razresio tu dilemu. Ono sto mene cini zaista velikim optimistom u vezi ovog projekta je upravo razgovor koji je vodjen izmedju redakcije Beobuilda i GP Napred. Pored razgovora koji je bio zaista pozitivan i obecavajuci sto se tice projekta stoji i cinjenica da je Napred na slican nacin resio i parcelu gde se sada nalazi Napred/Grawe zgrada. Pored toga juce sam prolazio i video da se polako skida krovna konstrukcija sa postojeceg objekta na pomenutoj parceli u bloku 41a sto ukazuje na to da iza svega ne stoje samo lepe zelje i prica nego nadamo se i realizacija.
 
ne ne nisi razumeo kramp ti sledi kada krene konacno i kada budemo znali da je to to skroz :D Imacemo vise informacija u narednom periodu.
Google Earth kaze da ima 150x115m otprilike sto je vise nego dovoljno. Probaj samo da izmeris recimo Usce i da ga 'upises' u tu parcelu i videces koliko ustvari moze da stane.
 
ja mislim na onaj deo iznad preko puta 41a preko puta ulice takodje uz prugu gde su te barake na pocetku a posle idu neke "poslovne" zgradice. Mozda si mislio na nesto drugo ali kako god vecina te ulice je jako sumnjive arhitektonske vrednosti.
 
U pravu si, taj deo nbg je onako naj-soc, ali to je i zbog dosta slobodnog prostora koji je zauzet neregularnim ili privremenim objektima... ovakvim projektima se takve stvari resavaju. Ako se ovo sazida , pa eto nama jos visokih zgrada :)
 
prosao pored jutros, rusenje onog krsha i postavljanje ograde u toku... :D
 
Lepo lepo kad su i ogradu poceli da stavljaju :)
 
Zašto 'Campus41' nije naveden na listu 'Projects' ? ... ako se već radi.
 
^^Navesce se kad dodje vreme za to. Ako te interesuje sudelovanje u organizaciji i odrzavanju sajta, kao i uloga moderatora, mozes da posaljes aplikaciju na poznatu e mail adresu, ili eventualno PM. Ah da, smajlil :)
 
Nenade,.... ne-nade ...od tebe.

Pa, kako si se ti našao prozvan da kao nešto odgovaraš?
Jel možda sad ti uređuješ 'Projects' ? .. pa nešto znaš o tome.

Malo si konflikatan dečko, a petljaš se tamo gde ti nije mesto.
 
Prostor za ovakav projekat ne da je skucen. On je cak manji i od placa na kojem se gradi GTC Squer.
 
@dragan
Pitam se samo ko je tebi dodelio status Boga zastitnika obog sajta pa da ti osecas potrebu da odgovaras i uredjujes. Mozda bi mogao da odes u zasluzenu penziju na tu poziciju.

A sto se tice petljanja, nekako je nemoguce upetljati se u bilo sta, a da se ti u tome ne osecas kao glavni i odgovorni urednik. Odmori malo i uzivaj u zlatu i optimizmu. Evo ide i smajli :)
 
Vrh