Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Kao na pijac cenkanje oko cene karata. Ali na kraju krajeva kakva ulicarska ekipa takve i odluke.
Znaci muceni kontoror je radio za 40.000 a sada ce isti taj posao raditi beli supljeglavac za 100.000
 
Korigovaću te: Mučeni kontrolor nije radio svoj posao za 40 000 mesečno.

@Noki: Iz tvojih usta u božje uši, samo kažem šta su opasnosti. Pooštriti kontrolu je rešenje.
 
Beli, koliko znam, zasad nemaju neke plate. Kad sam poslednji put pričao sa drugarom koji je tamo visokopozicioniran (nikako nije SNS), čekali su neko usklađivanje koeficijenata. To je bilo prošlog meseca. Inače je i među njima ogromno nezadovoljstvo Gangulizmom.
 
Poslednja izmena:
Ili sam ja propustio ili se nigde ne spominje cena karata za mini buseve ili ti E buseve?
 
Ako izbaciš ove mikro države mi smo tu u top 5 među državama preko 1 milion.

Ili kroz mapu
As of August 2016, the Serbian Police has a total of 28,266 of uniformed officers, while a total of 42,817 are employees of the Ministry of Internal Affairs.[2]

У нашем случају су у тај број дакле убројени сви запослени МУП-А што значи и обични административни радници и чистачице итд, што онда ипак даје мало другачију слику.
 
Ne bih se ni ja pouzdao u tu statistiku, često se tu mešaju babe&žabe. Znam i da policija konstantno kuka da ima manjak ljudstva.
 
Bio sam inspirisan da ovekovečim trenutnu apsurdnu situaciju, praštajte.

sapic meme.jpg
 
Pricam sa mojima oko ovih najava da radna snaga placa karte penzosima i tinejdzerima. Kazu mi da su cak i oni (kao penzosi) protiv toga i da penzosi treba da placaju 400 din mesecnu kartu odnosno 4.800 godisnje. I da slicna neka suma treba da bude i za klincadiju u skolama. Bar srednjim. Iako se nekada placalo i u srednjoj i u osnovnoj.
 
Kazu mi da su cak i oni (kao penzosi) protiv toga i da penzosi treba da placaju 400 din mesecnu kartu odnosno 4.800 godisnje.
Godišnja karta za penzionere 65+ košta 407din.

 
Bio sam inspirisan da ovekovečim trenutnu apsurdnu situaciju, praštajte.

Pogledajte prilog 158725
Добро али колики уопште могу да буду ти пенали да би претегли над 250 милиона евра субвенција годишње из буџета града? Нешто ми не делује да могу да буду баш толики.
 
Rasprava Gangule sa samim sobom pre bih rekao. Baš me interesuje koju će cenu sutra da odredi.

Mogli bi da organizujemo neku emisiju na RTS-u: svakog dana u podne Šapić vrti kolo sreće i određuje cenu vremenske i dnevne karte.
 
Vrh