Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Sistem je idotski da ne moze gore :mad:

s druge strane tacno se vidi nardoski inat, na svim snimcima koji su postavljeni juce i danas: zadnja i prednja vrata zvrje prazna, a oni zapucali bas na ona gde ne treba da se ulazi, ima nesto i u tome
 
Au onaj gore klip sa kontrolorima.. PA ono je za plakanje, ulaze izlaze iz autobusa, pogubljeni su 100 % !
 
Nisam isao ovih dana u grad jer stalno radim nocnu,ali gledam ove snimke i ovo je sramno.Da ne znam sta se desava,rekao bih da je u autobusu Al Kaida...
 
Ne znam za vas, ali kod mene danas u 16 svi kao iz inata navalili da uđu na srednja vrata a prva i poslednja maltene prazna. Dobar deo onih koji su pravili gužvu, u stvari nisu ni imali kartu pa su čekali poslednji trenutak ispred vrata da vide da li mogu da se provuku, posle toga su odustali uz naravno neizbežno psovanje Đilasove keve, turaka, žutih itd.
 
Ax7efWICIAA3_Pi.jpg


Edit: Izvor
 
gosha:
...a i za stampanje ovog smeca je neko uzeo pare...

Plakat u stilu Leni Rifenštal

A na samom dnu LAŽ da javni prevoz nije besplatan! Zna se ko su i koliko je onih kojima jeste besplatan. Pune su mi oči suza zbog njih :cool:
 
Oно што је срећа у целој овој глупој причи је да је мало захладнело, да су ово радило по оним пакленим врућинама ко зна на шта бо то личило :kafa:
 
Ako, ako, hebi narod... Garant je vecina ovih sto se sad bune i sto ulaze na srednja glasala Djilasa... Vreme je da se nauce posledice odluka koje donosite na izborima... :laugh:

Da li ovaj grad moze da dosegne jos visu tacku besmisla posle ove nove akcije gradskih diktatora?! Sta je to falilo prethodnom sistemu? Sta je to toliko smetalo da su sve druge manjkavosti grada postale manje bitne od ove smejurije? Slabo se puni onih 7%?!
 
Odavno nije vidjena ovako ruzna slika u BG. Jos od paljenja ambasada nije bilo ovako ruzne slike......
 
Vi tripujete da je to zbog par nalepljenih nalepnica... A u srzi se krije jos veca zelja za profitom Bus plusa...
 
Ne znam kako da prokomentarišem sledeću vest.

Broj dopuna BusPlus karti je danas, do 14:00, bio veći za oko 60% nego prethodnog ponedeljka.
 
relja":33m0ps09 je napisao(la):
milanobelgrade":33m0ps09 je napisao(la):
Невероватно колико је ова глупост подигла прашине...
Прво..на линијама где нема контролора који гурају на предња врата нико не обраћа пажњу на која врата улази...
а друго...чини ми се да је цела прича ту да људи не причају о поскупљењима,не добијању плате,корупцији...него на која проклета врата улазе... :grand:


Naravno.
Izmišljen je još jedan problem da se zagorčava život ljudima, plus će stotinjak ljudi dobijati platu za to.
Metastaza jedne nesposobne države.

Haos!

Dakle ko god da je smislio ovu orvelovsku tiraniju sa ionako bednim i neefikasnim prevozom u Beogradu, bolje neka pocne da se osvrce iza sebe jer ce imati armiju vrlooooo beeeesnih gradjana mile nam Metropole! :)

Gradjani Beograda, isprobajte nas novi gradski prevoz koji je kao i cela nam banana drzava sada - pod kontrolom!

Inace oni ne odustaju ceo dan! U trenutku kada se vrata za ULAZ otvaraju, vrata za IZLAZ stoje zatvorena, i putnici koji zele da izadju moraju da cekaju minimum 30s da se vrata otvore !!! Aman ! ???

A baska to sto stoje kordoni Busplusovaca kod Ade i Sajma i terorisu narod upadima u autobuse !

STOP je*******ENOJ TIRANIJI !
 
Михаило":1fez0f4e je napisao(la):

Genijalan screenshot.

Mislim da je ovom fotkom Sajam oborio rekord, nikad za svojie 33 godine nisam video ovoliko buseva u nizu na toj stanici (koja je inace ruglo grada).
 
Vidim, spominje se pokojna linija 11... Znači ima nade, dok je se ljudi sećaju, možda je se seti i DJP... A ovu papazjaniju iz Bus Plusa neću ni da komentarišem... Ne pamtim da je na ovom forumu ikada vladao ovakav konsenzus oko neke teme.. A i među Beograđanima takođe... I tacno znam šta sada sledi. Pojavljuje se Đilas i govori kako niko nema pravo da maltretira Beograđane i da te nove mere otpadaju... Pojaviće se kao spasilac.. Vrhunsko licemerje. Pazite šta vam kažem.
 
Mislim da je suština problema baš u ovome što neko reče na forumu.
Niko nije dužan da ispašta zbog švercera i zbog njihove nesposobnosti!!!
Ovo je stvarno cirkus. A i OŽ mi nešto mnogo mucao kao gost na hronici. Kaže " prevoz mora da se plati i sve ovo je zbog švercera. A ideja nije kažnjavanje nego opomena".
Pa svaka čast na opominjanju. I svaka čast na na sistemu kontrole kojim se maltretiraju putnici
koji uredno i unapred plaćaju.
 
djakovac":18td2m85 je napisao(la):
Vidim, spominje se pokojna linija 11... Znači ima nade, dok je se ljudi sećaju, možda je se seti i DJP... A ovu papazjaniju iz Bus Plusa neću ni da komentarišem... Ne pamtim da je na ovom forumu ikada vladao ovakav konsenzus oko neke teme.. A i među Beograđanima takođe... I tacno znam šta sada sledi. Pojavljuje se Đilas i govori kako nikoko nema pravo da maltretira Beograđane i da te nove mere otpadaju... Pojaviće se kao spasilac.. Vrhunsko licemerje. Pazite šta vam kažem.


Nazalost nece Djilas izaci i spasiti nas kad ima lepi delic za sebe... Pa i ja da sam se toliko ukljucio u kradju gradjana ne bi sad bezao nego bi uzivao u svom bazencicu dok se ti raspravljas sa busplus ekspertima kako i pored kupljene karte putujes dva sata od kneza milosa do pozeske (moj primer)...
 
djakovac":2hedk0no je napisao(la):
Vidim, spominje se pokojna linija 11... Znači ima nade, dok je se ljudi sećaju, možda je se seti i DJP...

Наравно. Само их смарај стално. ;)
 
Ostaje nejasno- putnici koji se voze bez karte utiču na gužvu u autobusu... kada bi svi imali kartu bilo bi ih manje? 1sa kartom+1bez karte>1sa kartom+još 1 sa kartom => 2<>2 ???
 
nbumbic":38qvewb4 je napisao(la):
Ne znam kako da prokomentarišem sledeću vest.

Broj dopuna BusPlus karti je danas, do 14:00, bio veći za oko 60% nego prethodnog ponedeljka.

Je li ovo pouzdana informacija, ili dolazi iz iste kuhinje po kojoj imamo najjeftiniju struju i gorivo u regionu i lideri smo u ovom delu sveta po skoro svim pitanjima? Osim u obrazovanju.
 
Ne,nbumbic je dobio informaciju direktno od busplusa.

Inace ovi genijalci uvedose na trolama 40 i 41 da se ulazi samo na prednja vrata a izlazi na zadnja i srednja :bash:
 
Znači počeli su sa pravdanjem krađe i bezobrazluka. Bilo bi lepo da im neko zatraži brojke.

Ukoliko ova mera ne pokaže rezultate, ne preostaje nam drugo nego da ulazimo i izlazimo na šiber. Mesto u autobusu zagarantovano, pogotovo u tramvaju i trolejbusu.
 
Vrh