Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Kako GSP podiže nivo usluge i poštovanje reda vožnje zajedno sa povećanjem naplate: 706-ca u 10 prepodne vozi na pola sata, a službeni razmak između polazaka je 13-14 minuta :mad:
P2072316.JPG
 
Stajaliste na tabli je 457, dok je na aplikaciji 458. Mislim da sve to ide iz istog izvora na mobilne i table.
U pravu si, pogrešno stajalište sam loadovao. Moja greška. Svakako, busevi su bili predviđeni za 31, odnosno 32 minuta na tabli i došli su u roku od 2-3 minuta i jedan i drugi. Tako da - crklo.
 
Zašto se već neko vreme ne prikazuju vozila na okretnicama, nego samo nestanu
 

Prilozi

  • 5AD2DB99-F644-4DB8-B8DB-0BCC5B0725AB.png
    5AD2DB99-F644-4DB8-B8DB-0BCC5B0725AB.png
    303,4 KB · Pregleda: 69
IMG_2158.jpeg

Nova stajališta u Zemunu imaju i Novatronic pod nadstrešnicom, uz standardni displej pored. Jel neko zna nešto?
 
Zašto se već neko vreme ne prikazuju vozila na okretnicama, nego samo nestanu
Ne radi taj Terminus već drugu nedelju, ne znam razlog, a ako kucaš polazno za Ustaničku #1427 tu uvek isto i piše za linije P1, P2, itd... A gle još jedan bug, ako se kuca neko stajalište #1452, ne piše linija npr. 302, a kada se kuca par stanica dalje #1456, piše.... Nije mi jasno kako i zašto, kada je trasa ista.
Kao da ništa nije povezano 🙄

Gde prijaviti kada u aplikaciji ima samo za vozila?
 
Ne radi taj Terminus već drugu nedelju, ne znam razlog, a ako kucaš polazno za Ustaničku #1427 tu uvek isto i piše za linije P1, P2, itd... A gle još jedan bug, ako se kuca neko stajalište #1452, ne piše linija npr. 302, a kada se kuca par stanica dalje #1456, piše.... Nije mi jasno kako i zašto, kada je trasa ista.
Kao da ništa nije povezano 🙄

Gde prijaviti kada u aplikaciji ima samo za vozila?
Isto je kada kucaš broj bilo kog terminusa, prosto ne prikazuje vozila, a kada ukucaš jednu stanicu od terminusa, tada prikaze vozila
 
4 поподне,шпиц увелико,а за Жарково показује само једну 56.Овима што раде апликацију желим све најгоре.
Pogledajte prilog 188731
Синоћ чекао на стајалишту "Школа Војислав Илић" било шта до Беа писало ми на апликацији 29 за 10 минута, 21А за 15 минута, оба су била негде код Мачванске одлучих се да не чекам кренем пешака на доле у року од три минута прошле две 29ке и један 21А
 
Ja se samo nadam da stari validatori nisu otišli na deponiju i da će jednog dana vratiti krštenu opremu za praćenje vozila.

Ako su već hteli naplatu preko JP, bolje da su ostavili Kentkart da održava softver, umesto raspalog ShitLogic-a.
 
Bila je bez novatronic led ekrana kada su je postavili, naknadno su postavili led ekran posle postavljanja nadstrešnice. Moja teorija je da je po ugovoru (koji je potpisan kada je Kentkart i dalje vršio naplatu karata i opremanje vozila) namenjeno da se postave nadstrešnice sa Led ekranima na stajališta u Glavnoj.
 
u 3391 je ugradjen ovakav uredjaj kod vozača. Inače slika nije najbolja.Pogledajte prilog 188795
Ja se nadam da to oznacava pocetak ugradnje novog sistema najave stanica i displejeva u vozila GSP-a. Ako je to to, onda svima dugujem pivo.


Kad vec pricamo o tome, danas u 83 bio ugradjen onaj uredjaj za kupovinu kartica i u isto vreme na displeju pokazivala stajalista (radila je i glasovna najava ali jako slabo, jedino se culo za Nemanjinu i to je to)
 
Vrh