Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Da li uopste postoji nacin da se proveri stanje na karticima? to treba traziti od kentkarta.

Bas zbog ovakvih situacija je firmu lako otvoriti ali procedura zatvaranja je nekoliko meseci. A kentkart nek se ganja sa gradom zbog raskida ugovora.
ja imam slip od zadnje uplate pa znam da sam samo 1 otkucao i znam iznos jel sam racunao.Ali se obrisalo skoro.
 
Inače, ne radi aplikacija na Androidu od jutros... Nisu mogle da se vide stanice, sada kada se otvori stoji logo Beograd + i to je to.
Bilo je lepo dok je trajalo 😂
 
Ja liniju 44 ne vidim nigde na aplikaciji, tj, nema je na stanicama na kojima treba da se prikaže. Jel može još neko pogelda da li je samo kod mene problem?
Isti problem i kod mene, ne postoji na mapi uopšte, koje god stajalište da ukucam. Oslanjam se na red vožnje i procenu dolaska, pa tako znam da mu treba oko 13 min do Trga sa Dunav stanice 😆
 
Za juli i avgust smo dobijali polumesečne karte u prosveti (prva polovina jula i druga polovina avgusta).
Sada dobijamo za ceo mesec jer vrv nisu napravili sistem za naplatu pola meseca.
Radim u državnoj bolnici, i pošto sam u junu bio na odmoru, dakle radio sam 4 dana, uplatili su mi za prevoz 420 din, tj 105 din po danu. Pitao sam ih kako računaju, kažu sms za dolazak na posao 52,5 din i za odlazak 52,5 din, dakle 105 din po danu,pošto nema markice za pola meseca. Da li je to po zakonu ili nije, treba proveriti.
 
ako je palo zbog utakmice koja ima i na yt fk prenosi to je mana plaforme.Posto kazes mrtva trka ali necemo u offtopic.
Ma nije pala danas zbog utakmice.
Mesecima unazad ne možeš na telefonu da gledaš program - možeš da vidiš preview kanala u meniju, ali ne i kad uđeš u kanal - vidiš samo crn ekran. Radi na TV i na računaru, ali ne i na telefonu (Android).
Ljudi prijavljivali, ostavljali komentare na Play Store... Ma ništa, državni posao, zabole ih.

I dalje isto za BG+... I dalje mrtav.
 
Šta znači natpis "uskoro monitoring ekran" na aparatima kod vozača?

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Zasto nema opcije,da se ručno unese ili izmeni omiljeno stajaliste,a sve zbog toga,sto ne postoji smer stajalista u opisu čiode.
Ovo do sada sto sam je koristio,mogu da potvrdim,da je app nepouzdana.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni je ludilo da se aplikacija testira dok u sebi sadrži plaćanje platnim karticama ili bilo kakvo plaćanje.

8o9O7hd.png
 
Сад сам први пут мало пажљивије погледао ову нову апликацију, први утисак да је неупоредиво боља од оног крша бусплус која ми никад није радила како треба,

прикаже најближе станице,
кад кликнеш на станицу прикаже очекиван долазак неке линије,
кад кликнеш на линију прикаже тренутну позицију аутобуса на мапи,

ништа ми више и не треба,
само још треба да проверим тачност тих података, за сада је било у реду.
 
Meni radi posao stvarno, pokaže kad će bus i koji će bus, jedino je problem sto zna nekad da pokazuje vozila iz garaže kao u ovom slučaju, al to se lako primeti i zna da pokazuje vozilo na aplikaciji koje ide u suprotnom pravcu, na primer ja kucam 1562 za Vincu i ono mi ne pokazuje to jedno vozilo, ali kada kucam za stanicu u suprotnom smeru, ono mi prikaze vozilo koje ide ka Vinci
0BB3AF81-3870-48A4-8119-03CD27E62B0E.png
 
Zna li neko neku informaciju jel će uskoro da se uvede najava stajališta u prevozu? Dokle se stiglo sa tom idejom?
 
Vrh