Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Moja je samo molba da ne bude za iOS osakaćena verzija aplikacije (samo praćenje vozila), npr u Nišu preko Androida možeš platiti kartu, dok na iOS-u ne možeš.
 
Опет мора да се дрнда дугме за освежавање сваки секунд.
 
Evo ja prijavih vozilo P93185 da nema klima-uređaj, pa ćemo da vidimo šta će uraditi po tom pitanju. Najverovatnije ništa.

Kod prijavljivanja nedostaje registarska oznaka i broj vozila u samom vozilu radi lakše prijave.
 
Evo ja prijavih vozilo P93185 da nema klima-uređaj, pa ćemo da vidimo šta će uraditi po tom pitanju. Najverovatnije ništa.

Kod prijavljivanja nedostaje registarska oznaka i broj vozila u samom vozilu radi lakše prijave.
Ja isto prijavio vozilo na 33, bez klime, guzva.. Samo slati...
 
Osim već pomenutih nedostataka, ozbiljan je nedostatak bilo kakvog označavanja niskopodnih vozila.

Ljudi sa bilo kakvim smetnjama su poprilično skrajnuti novim sistemom naplate, nema više najave stajališta za slepe i slabovide, nema više oznaka za niskopodna vozila za ljude u invalidskim kolicima...

Takođe, što pre vizuelno razdvojiti tramvaje/trole/autobuse.
 
Ne prikazuju se sva vozila. Verovatno neki vozači još nisu ulogovani, a takodje je opcija da aparati nisu u svim vozilima još uvek postavljeni. Naročito u lastinim lokalnim linijama...
 
Osim već pomenutih nedostataka, ozbiljan je nedostatak bilo kakvog označavanja niskopodnih vozila.

Ljudi sa bilo kakvim smetnjama su poprilično skrajnuti novim sistemom naplate, nema više najave stajališta za slepe i slabovide, nema više oznaka za niskopodna vozila za ljude u invalidskim kolicima...

Takođe, što pre vizuelno razdvojiti tramvaje/trole/autobuse.
Reče Šapić da se radi na uvodjenju najave stajališta preko razglasa kao i drugih korisnih informacija.
 
Sad se setih, BusPlus je imao i prikaz da li je vozilo zglobno ili solo. Takođe koristan podatak.
По ГБ знаш да ли је соло или зглоб, Соларис или Кинез, али само за оне који знају гаражне.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
i ima bagova jos uvek.Ko pravi nalog direktno ako nemas google na uredjaju.Ne stize potvrdni mail sa pristupnim parametrima uopste.Probao gmail i jos par mail provajdera.
 
Vrh