Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Искрено, мени се баш свидело што се не виде све линије одједном, него могу да изаберем само оне које ме тренутно интересују.
To je zgodno kada npr. sa Brankovog mosta znaš da hoćeš da ideš u Mirijevo i znaš da ti treba samo 27E. Ali ako ideš tipa do Cvijićeve, onda ti u obzir dolaze, 16, 27E, 35, 95... Svakako će biti čudno nakon ovoliko godina BusPlusa imati ovo...
 
Baš me zanima hoće li nova aplikacija biti naprednija od stare. Voleo bih da osim ranijih mogućnosti koje smo imali (tip vozila/prilagođenost invalidima) sada možemo videti i garažni broj vozila.
 
Baš me zanima hoće li nova aplikacija biti naprednija od stare. Voleo bih da osim ranijih mogućnosti koje smo imali (tip vozila/prilagođenost invalidima) sada možemo videti i garažni broj vozila.
Čemu bi, konkretno, ta informacija služila prosečnom građaninu? Ne kažem da je loše, nego pitam, ne vidim neku izuzetnu korist.
 
Postojala je informacija o garaznom broju i u Bus Plus aplikaciji, ali je ona nije prikazivala korisniku vec je na osnovu tog broja odredjivala koja vrsta vozila je u pitanju. Bilo je moguce preprogramirati je da prikazuje i to pored broja linije, ali retko koga je ta informacija interesovala.
 
Garažni broj vozila mora da bude jasno istaknut na spoljnim delovima vozila, ali bi takođe morao da bude i unutra. Direkcija ne razume da je ova informacija izuzetno bitna pri svakom nesrećnom slučaju, uzbuni, opasnosti, pa i nepravilnostima u usluzi zbog lakšeg javljanja hitnim i ostalim službama i da zato stoji na vidljivim mestima sa unutrašnje strane vozila u gotovo celom svetu (pa i drugim gradovima u Srbiji). U app manje-više, nama entuzijastima je zabavno, ako ništa drugo, ali se verovatno ne bih ni setio ni snašao da nađem vozilo u aplikaciji u trenutku kad mi treba informacija.
 
Ne može sistem javnog prevoza da se uspostavi odjednom. A burazzerske kompanije? To može, to može.
 
20230704_201339.jpg

Katica 268
 

Beli navodno intenzivno kaznjavaju, mada je podatak o 540 napisanih kazni realno mali.
 

Beli navodno intenzivno kaznjavaju, mada je podatak o 540 napisanih kazni realno mali.
Možda je broj napisanih kazni mali... ali koliko je npr bilo napisanih kazni isti vremenski period dok je radio BusPlus? Sigurno da je daleko manje. meni jedino drago što konunalna konačno - nešto radi.... bilo šta.

A i doktor gradonačelnik, ako hoće da dokaže svoju opentu, mogao bi objavi koliki su prihodi od prodaje karata od kada je uveden novi sistem.
Onda bi smo mogli da poredimo neke konkrente podatke....
 
Aplikacija ceka da dobije struju od trenja zica trola od Slavije ka Studentskom Trgu.

Danas sreo Bele na stanici pitao ih kada nailazi 83 nisu znali odgovor ali su znali da motorolom ugovore sladoledu Meku 🖤♥️.
 

Beli navodno intenzivno kaznjavaju, mada je podatak o 540 napisanih kazni realno mali.
540 kazni nije malo, naročito ako je tačan podatak da sada znatno više ljudi ima karte.
 
Aparat kod vozača štampa nešto. Vidim da da viri papir. Jel to štampa karte ili nešto za njih?
 
U Novom Sadu i Nišu gde se karte mogu kupiti kod vozača aparati štampaju i karte, ali takođe štampaju i izveštaje za vozača ako se ne varam.
 
Meni su ušli u 21 na Crvenom krstu, nisu me ni pitali, a ja uplatio kartu čim sam ih video… 😢 nekim ljudima su samo rekli kako da uplate i to je to, nisu smarali.
 
Vrh