Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

A i sada tu informaciju o stanju na kartici možeš dobiti na najbližem i na bilo kojem drugom kiosku na kojem se uplaćuju dopune :ROFLMAO:
E pa ja prvo na kiosku proverih jutros stanje al ne mere kažu to nego neka potvrda iz Skenderbegove. I koju kartu će mi dati ako imam npr. 300 dinara
 
Usput, nije mi jasno zašto na tom prodajnom mestu nemaju čitač. Što moram u GSP ako su preuzeli stvar u svoje ruke
 
Глупост, за запослене треба одвојити и израдити физички пластичне картице.
Radi se to. Po firmama dele ovaj papir da se potpiše za izradu kartice za prevoz.
Novac za prevoz na račun ne daju
CamScanner 05-15-2023 16.56.jpg
 
Bravo Vučko! :sesir:

Naravno, pravo rešenje bi bilo da javni prevoz bude besplatan za sve korisnike (kao što inače trebaju da budu javne usluge, poput školstva, zdravstva, birokratije i bezbednosti). Ali taj film teško da ćemo gledati u neko skorije vreme.
Socijalizam je propao.
Sve mora da ima neku fer cenu, a ugrožene kategorije neku vrstu podrške.
 
A gde je pečat??!!??

E pa ja prvo na kiosku proverih jutros stanje al ne mere kažu to nego neka potvrda iz Skenderbegove. I koju kartu će mi dati ako imam npr. 300 dinara

Usput, nije mi jasno zašto na tom prodajnom mestu nemaju čitač. Što moram u GSP ako su preuzeli stvar u svoje ruke

Pa upravo to - svaki kiosk ima tehničke mogućnosti da očita stanje na kartici, a grad koji je zapeo da to zameni - samo na jednoj lokaciji ....
 
Radi se to. Po firmama dele ovaj papir da se potpiše za izradu kartice za prevoz.
Novac za prevoz na račun ne daju
Da. Da dole svojeručno potpišeš da mogu da ti obrađuju podatke i tvoj JMBG i da si upoznat sa nekom dokmentacijom novoformiranog JKP. Kao da uzimam kredit u banci. Još i žirante da nađem. Ali to ko hoće za mesečne karte, a da ti poslodavac uplati direktno.
 
Socijalizam je propao.
Sve mora da ima neku fer cenu, a ugrožene kategorije neku vrstu podrške.
Ne znam kako ti, al ja ne vadim iz džepa kad pozovem policiju ili vatrogasce. Ako može za te službe tako, može i za druge. Zovi to socijalizam ako hoćeš - meni to etiketiranje ništa ne znači - ja samo razmišljam kako bi stvari najefikasnije mogle da funkcionišu za ljude koji žive u BG-u.
 
Da. Da dole svojeručno potpišeš da mogu da ti obrađuju podatke i tvoj JMBG i da si upoznat sa nekom dokmentacijom novoformiranog JKP. Kao da uzimam kredit u banci. Još i žirante da nađem. Ali to ko hoće za mesečne karte, a da ti poslodavac uplati direktno.
Sličan dokument za saglasnost za korišćenje podataka je potpisivan i kada se vadila i stara "personalizovana" BusPlus/Beogradska kartica.
 
Код мене се и даље дају рачуни за гориво.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kao što napisah novac na račun za prevoz ne možeš da dobiješ. Možeš ili da potpišeš ovaj papirić i dobiješ "voznu kartu" ili da ostaneš bez prevoza.
Ne. Pokušavao je on ranije da obaveže sve zaposlene pogotovo na državnim jaslama da moraju imati svi kartice bus plus ali palo u vodu na sudu. Tako da novac za prevoz od 2990 dinara, ako nećeš preko poslodavca dobiješ na račun pa ti onda kupuješ sam. A pare za prevoz mora da im se da. Ovako ili onako. Direktno il indirektno. Za privatni sektor ne znam
 
M
Sličan dokument za saglasnost za korišćenje podataka je potpisivan i kada se vadila i stara "personalizovana" BusPlus/Beogradska kartica.
Moji prijatelji koji koriste prevoz preko poslodavca kažu da ovakav dokument ne. Samo su otišli u Bus plus, slikali se, dali podatke a onda poslodavcu broj kartice. Sad su sumnjičavi zbog forme i novog šapićevog preduzeća pa neće. Sami će plaćati.
 

Ne. Pokušavao je on ranije da obaveže sve zaposlene pogotovo na državnim jaslama da moraju imati svi kartice bus plus ali palo u vodu na sudu. Tako da novac za prevoz od 2990 dinara, ako nećeš preko poslodavca dobiješ na račun pa ti onda kupuješ sam. A pare za prevoz mora da im se da. Ovako ili onako. Direktno il indirektno. Za privatni sektor ne znam
Ja pišem ono što je nama rečeno u firmi
Isto je bilo i za busplus, niko pare nije video preko suda ni preko firme
Screenshot_20230517_172550.jpg
 
Ja pišem ono što je nama rečeno u firmi
Isto je bilo i za busplus, niko pare nije video preko suda ni preko firme
A ovako izgleda propratno pismo uz onaj akt
Poštovane kolege,
radi kupovine voznih karata za zaposlene počev od juna meseca 2023.godine, potrebno je da zaposleni koji žele da im se naknada za prevoz uplaćuje na voznu kartu kao dopuna, potpišu Zahtev za izdavanje voznih karata i isprava i pristanak za obradu ličnih podataka koje vam dostavljamo u prilogu.
Znači oni koji žele
 
A ovako izgleda propratno pismo uz onaj akt
Poštovane kolege,
radi kupovine voznih karata za zaposlene počev od juna meseca 2023.godine, potrebno je da zaposleni koji žele da im se naknada za prevoz uplaćuje na voznu kartu kao dopuna, potpišu Zahtev za izdavanje voznih karata i isprava i pristanak za obradu ličnih podataka koje vam dostavljamo u prilogu.
Znači oni koji žele
Ovde toga nema, samo ovo
CamScanner 05-17-2023 17.39_1.jpg
 
Vrh