Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Primetio sam da linija 25P uopšte ne postoji na mapi nikad. Jel moguće da na baš nijedom vozilu nisu ulogovani?
 
Poenta je da precizno pokazuje lokacije vozila i da tu nema većeg odstupanja. Meni je sa starom aplikacijom bilo ok, kada pokaže da je bus udaljen 300-500m, znam okvirno da je već na samoj stanici, zbog perioda osvežavanja podataka. Bitno je da ne bude lošije od toga, a ako bude bolja i još preciznija, super. Za stajališta je logično da je precizna, ona su uvek na istim koordinatama, ne kreću se 😃
 
Screenshot_20230713-171727.jpg


Све регуларно
 
Pošto su neki primetili da aplikacija nema svetlu i tamnu temu - ima je ali ona prati temu na telefonu. Meni se tema automatski menja u zavisnosti od doba dana i samim tim aplikacija mi je danju bela a noću teget.
 
Pošto su neki primetili da aplikacija nema svetlu i tamnu temu - ima je ali ona prati temu na telefonu. Meni se tema automatski menja u zavisnosti od doba dana i samim tim aplikacija mi je danju bela a noću teget.
Код мене нема ни у једном случају. Супер ако ти имаш!

Може да има тамну тему ако се у „Програмерским опцијама” укључи „Принудно примени тамни режим”. То ће омогућити тамну тему у апликацијама у којима она не постоји, али то је делимично решење - нешто буде црно/сиво, а мапа остане бела.
 
Може да има тамну тему ако се у „Програмерским опцијама” укључи „Принудно примени тамни режим”. То ће омогућити тамну тему у апликацијама у којима она не постоји, али то је делимично решење - нешто буде црно/сиво, а мапа остане бела.
Мапа је google maps API, како да буде тамна?
 
Мапа је google maps API, како да буде тамна?
Требало би да могу то врло лако да ураде додавањем одређеног кода (као што је то случај са нпр. Wolt апликацијом).
 
Moje jučerašnje gostovanje na N1 koje je sada već bajato. I koliko vidim još nema Beograd plusa na iOS-u.

Mogao si da naglasis kako je sada moguće videti i garažni broj vozila pritiskom na autobus koji tražimo i samim tim je olaksana prijava nekog problema, ili neispravnosti na vozilu
 
Не можеш да попуниш пријаву ако не унесеш таблице и гаражни.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Jel ste probali umesto broja tablice da unesete "---" ili "AB 000 AB". Čisto sumnjam da su bili u stanju da naprave neki verifikator ispravnosti formata tablica, tako da verujem da bi prošlo i sa tim. A opet GB bi im bio dovoljan.
 
Не можеш да попуниш пријаву ако не унесеш таблице и гаражни.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
Možda na ovom njihovom sajtu, inače na sekretarijatu i Gspu se uvek stavljao garažni broj, očigledno nisu uključili mozak i shvatili da je dovoljan samo garažna broj da biše otkrilo koje je vozilo u pitanju
 
На апликацији мораш све унети. Шта вреди мејл СЈП кад не знају да читају.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Meni poslednji put odgovarali u roku od 3 dana na prijave za rad vozača i stvarno je imalo efekta
 
@TheOnlyLuka @Bender Rodriguez @Vinča307 @Djole Pevcanin @Zezeljko

Meni ovo sa prijavama izgleda kao sa ovim servisnim brojem koji objedinjuje sve komunalne usluge, kao i sa twitter varijantom istog. Napravljeno tako da se ispoštuje forma, a ustvari se sve radi tako da te zamore sa proceduralnim prijavljivanjem (koje uključuje i finansijski aspekt) i da jednostavno digneš ruke. A kada nema prijava, nema ni potrebe da se izlazi na teren i da se bilo šta radi.​
 
Danas sam ih zvao i dalje nije resen bag ako placate platnom karticom hoce da izbaci ono kao greska proveri internet a skinuto je a platio bio dnevnu i ova mi rekla iz 11011 pokazi belom ako ga bude sreca nije bilo dokaz o transakciji iz banke.Cak se i u app vidi ta uplata ali se karta nije videla.
 
Jel ste probali umesto broja tablice da unesete "---" ili "AB 000 AB". Čisto sumnjam da su bili u stanju da naprave neki verifikator ispravnosti formata tablica, tako da verujem da bi prošlo i sa tim. A opet GB bi im bio dovoljan.
Nema nikakve validacije sem da su polja obavezna. Dakle, može se poslati prijava i tako što se u sva polja upišu beline (space) i to će proći, što je veoma loše jer im tako može stići gomila neispravnih prijava, pa na one potpune i smislene neće ni obratiti pažnju.
 
Juče sam oko sat vremena kontrolisao aplikaciju i dolazak autobusa u Požeškoj kod Meka. Većina najavljenih vozila se pojavila pa čak i par vozila koja nisu bila u sistemu. Potrebno je poraditi sa vozačima da se podigne nivo discipline kako ne bi gasili uređaje i bili van sistema.

Definitivno vreme za dolazak autobusa nije tačno a po njemu je sortiran redosled autobusa umesto po broju stanica što bi takođe trebalo ispraviti. Šapić je kritikovao raniju najavu u minutima da nije tačna ali ni ova takođe nije tačna niti je moguće da se to podesi da bude kako treba tako da se vreme dolaska treba izbaciti.

Aplikacija u glavnom pregledu neće da pinuje/istakne jednu od mojih "omiljenih" stanica dok druge dve koje sam odabrao hoće.
 
Vrh