Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

direktor":34aczjvf je napisao(la):
Ovima iz bus plusa moglo bi se desiti da im gradjani bojkotuju davanje karata na uvid pa cak i da gradjani kad oni zaustave autobus da kontrolisu da ih gradnjani izbace iz autobusa 4 kontrolora na 120 putnika pa da vidimo ko ce prije napustiti vozilo :) Umjesto da poboljsavaju oni pogorsavaju prevoz :/
mislim da bi prevoz bio mnogo bolji,a kontrole krace i redje ako bi sverceri bojkotovali javni prevoz i koristili neke druge vidove transporta .tako bi bus plus bio mnogo tuzan i neserecan,ali ne i ostali putnici koji placaju.
samo bi kontrolorima napakostili,sto ustvati i zelite?
 
01-bus-plus-protest-2307.jpg


1-1.jpg


1-3.jpg


1-4.jpg


1.jpg



http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:389718-Protesti-protiv-Busplus-sistema
 
1-3.jpg


Ovaj plakat u sredini već nema nikakve veze sa busplusom, totalno ispolitizovano. Taj lik sigurno nema veze sa anonimusima.
 
Nikada necu ici na protest kada govornik obuce ovakvu majicu, pa taman grad potpisao sa nekim Ugovor koji im daje 99% prihoda od prodaje karata.

Ovo samo govori da protest nema veze sa BusPlus-om.

Zbog ovakvih cu da predjem na stranu BusPlus-a i Djilasa.

1-4.jpg
 
Snimak sa tog protesta na trgu,najzanimljiviji deo na sredini snimka je o bivsem radniku gsp-a koji nije hteo preci u apeks a po pravilima je trebao biti prekvalifikovan u vozaca tramvaja.

Takodje imenuje Bojana Bovana koji je bio predsednik upravnog odbora ranije a i sada daje izjave za glavnog iza bus plusa i pametnih kartica.To je jos zapoceto kada je tica bio direktor GSP-a.To jest citaj da DS gura tu pricu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wdgyLLxNOz0
 
^^
...nema potrebe "da predješ na njihovu stranu".
To, ustvari, i nije moguće, ako me razumeš?

P.S.: Tuga je gledati šta ti i Bivis radite od ove teme. Od mene vam prosto bilo...
 
vucko":3k1oumfb je napisao(la):
Snimak sa tog protesta na trgu,najzanimljiviji deo na sredini snimka je o bivsem radniku gsp-a koji nije hteo preci u apeks a po pravilima je trebao biti prekvalifikovan u vozaca tramvaja.

Takodje imenuje Bojana Bovana koji je bio predsednik upravnog odbora ranije a i sada daje izjave za glavnog iza bus plusa i pametnih kartica.To je jos zapoceto kada je tica bio direktor GSP-a.To jest citaj da DS gura tu pricu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wdgyLLxNOz0

govor pocinje sa Pomoz Bog.a ja ateista.spakujem se i odem kuci,kakve sad ima vez Bog i Bus plus?dobro nije rekao Salam alejkum !
 
@nikola011 koja majica je u pitanju ? Crna ili ova NASI - siva koju nosi momak sa urednom zemunkom ?
 
Bulevarac":13kdskeg je napisao(la):
@nikola011 koja majica je u pitanju ? Crna ili ova NASI - siva koju nosi momak sa urednom zemunkom ?

Pa ovaj sto prica na mikrofon sa nekim krstom.
Nemam pojma koja je cija, ne zanima me ni jedna ni druga.
 
Sta nam vredi ugovor sa firmom koja je do posla dosla vrstom obmane, uz nepostovanje Zakona o javnim nabavkama. Gde firme poput Siemensa i Asseca otpadnu, a neka sa 1 zaposlenim dobije posao upravljanja naplatom javnog prevoza u milionskom gradu.

Opsirnije i ko nije video: http://www.cins.org.rs/?p=10627


Protiv takvih stvari se moramo boriti, sve drugo je truli kompromis sa korupcijom i kriminalom. Zelimo li bolji Beograd?
 
cones":cdlnkdfp je napisao(la):
Sta nam vredi ugovor sa firmom koja je do posla dosla vrstom obmane, uz nepostovanje Zakona o javnim nabavkama. Gde firme poput Siemensa i Asseca otpadnu, a neka sa 1 zaposlenim dobije posao upravljanja naplatom javnog prevoza u milionskom gradu.

Opsirnije i ko nije video: http://www.cins.org.rs/?p=10627


Protiv takvih stvari se moramo boriti, sve drugo je truli kompromis sa korupcijom i kriminalom. Zelimo li bolji Beograd?

Svi smo za to da se treba boriti protiv onog sto se pokazalo kao lose.
Ima korupcije u BusPlus-u, treba je istraziti.
Ovaj vid kontrole je zaista katastrofalan, protiv toga se treba pobuniti, organizovati.

Poenta je da se organizujemo protiv ovog vida naplate karata i sistema koji je uveden, necu da odem na protest i da se osecam kao da sam otisao na Ravnu goru ili nesto slicno. To nema veze ni sa Beogradom, ni sa BusPlus-om. Izbori su zavrseni.

Da su se setili da nabave majice BusPlus-a radi fore ili bilo sta slicno, ali taj poklic na pocetku... pa mislim da oni koji su dosli sa strane a nisu bili u organizaciji vise nikad nece doci.
 
deka75":3t14csz6 je napisao(la):
vucko":3t14csz6 je napisao(la):
Snimak sa tog protesta na trgu,najzanimljiviji deo na sredini snimka je o bivsem radniku gsp-a koji nije hteo preci u apeks a po pravilima je trebao biti prekvalifikovan u vozaca tramvaja.

Takodje imenuje Bojana Bovana koji je bio predsednik upravnog odbora ranije a i sada daje izjave za glavnog iza bus plusa i pametnih kartica.To je jos zapoceto kada je tica bio direktor GSP-a.To jest citaj da DS gura tu pricu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wdgyLLxNOz0

govor pocinje sa Pomoz Bog.a ja ateista.spakujem se i odem kuci,kakve sad ima vez Bog i Bus plus?dobro nije rekao Salam alejkum !

Ja takodje nisam vernik ali gledam pozitivne strane ovog protesta,a jedan od njih je ovaj bivsi radnik gsp-a i prica o tom Bovanu koji je sa Ticom jos 2004 godine poceo da mulja ideju o karticama.
 
Stvarno ne vidim zašto bi nekoga pozdrav "Pomaže Bog" u tolikoj meri iziritirao da se okrene i ode sa skupa? Naročito ako se već sam zapitao a kakve sada ima veze bog sa bus plusom, dakle kakve ima veze taj običan pozdrav sa bus plusom? To je njegov način da pozdravi nekoga, isto tako je mogao da kaže i "vozdra". Uostalom nije nikome poželeo išta loše već dobro, a ako je neko došao da sluša o bus plus sistemu i takvim temama valjda je to ono što ga zanima, a ne to kako je pozdravio okupljene.
 
angry bird":2d6k25fr je napisao(la):
Stvarno ne vidim zašto bi nekoga pozdrav "Pomaže Bog" u tolikoj meri iziritirao da se okrene i ode sa skupa? Naročito ako se već sam zapitao a kakve sada ima veze bog sa bus plusom, dakle kakve ima veze taj običan pozdrav sa bus plusom? To je njegov način da pozdravi nekoga, isto tako je mogao da kaže i "vozdra". Uostalom nije nikome poželeo išta loše već dobro, a ako je neko došao da sluša o bus plus sistemu i takvim temama valjda je to ono što ga zanima, a ne to kako je pozdravio okupljene.
zato sto odmah vidis da je ogranicen ko terasa i da je ovo preraslo u predizborni skup,a ne u protest za unapredjenje javnog prevoza
 
@ deka75 ti ono beše reče da si ateista, vidim interesantan ti je broj postova i reputacija! :lol:
 
angry bird":vtbo8zjt je napisao(la):
@ deka75 ti ono beše reče da si ateista, vidim interesantan ti je broj postova i reputacija! :lol:

Pa nisi znao, učlanjenjem na forum Beobuild-a automatski postaješ član.....

AAI-Logo-300x300.png


:laugh: :lool: :laugh: :lool:
 
Vrh