Šta je novo?

Najavljena privatizacija Telekoma

Ja sam za prodaju 10000 lezilebovica pretplata 600 din ako ne trosis fiksni koji su moji platili 1986, 2000 maraka.Dosla komsinica da joj potpisem ali malo sutra peticiju....
 
a 2000 maraka,jok cekam ja novog vlasnika,kad otpusti 4000 dzabalebarosa mozda uvede nesto novo uz ove cene.
 
Увешће нове цене сигурно, кад би мало погледао цене, љубио би мтс у дупе јер је најјефтинији.
 
trialin":1ym2gp4f je napisao(la):
a 2000 maraka,jok cekam ja novog vlasnika,kad otpusti 4000 dzabalebarosa mozda uvede nesto novo uz ove cene.
Jel se ti pravis, ili zaista naivno verujes da bi dojce telekom (najcesce se spominje) spustio cene?
I odakle ti to za 4000 dzabalebarosa?
Radis u Telekomu pa nam prenosis informaciju iz prve ruke, ili je na osnovu rekla-kazala i clanaka u medeijima koji ne retko imaju za cilj pripremu javnosti za neku odluku vlasti?

Da se razumemo, tih 2000 maraka su mnogi dali (eto, moj otac duplo vise, jos davne 78-79)...
I sta sad? Aj da im ___mo majku?
Pa kome? Opet sebi prijatelju.

Naucimo se na greskama susednih zemalja (koje su uzgred receno imale i slabije telekomunikacione kompanije) jer sve one zale sto su prodale svoje telekome.
Naravno, kad Angela podvikne, oni se primire i zavute...
Al to je vec deo neke druge price. ;)
 
Znate sta izneo sam svoje misljenje,e sad sto se vama ne svidja sta cu.Nek i poskupi ne ljubim ja nikoga odjavicu tek kad vidim to sto vi prorocki kazete.
 
laki72":3c2ljmza je napisao(la):
Naucimo se na greskama susednih zemalja (koje su uzgred receno imale i slabije telekomunikacione kompanije) jer sve one zale sto su prodale svoje telekome.
Naravno, kad Angela podvikne, oni se primire i zavute...
Al to je vec deo neke druge price. ;)

Део суштинске приче, не само да су имали слабије телекомуникационе компаније већ су и били дужници имајући у виду да су им војно помогли и рату против Срба. Ми никоме ништа нисмо дужни, напротив.

Ево рецимо сад је мтс покренуо кампању о заштити о од зрачења мобилног телефона, на најбољи могући начин, без параноје већ указивањем како да се оптимално користи мобилни телефон.

Један од савета је да се уместо кратких разговора користе поруке. Шта мислите да ли би компанија која купи Телеком тако нешто промовисала кад је познато да највише воле те кратке разговоре јер заокружују на минут, пре би увели заокруживање на два минута и спровели кампању зашто да се мучите типкајући кад за 10 секунди можете пуно тога да кажете.

Даље, мтс је ангажовао етф и тако му дао неку врсту ветра у леђа, мало сутра би страна компанија ангажовала етф за нешто овако, стимулисали би свој универзитет...
 
Kao pretplatik SBB'a sam prošetao po svim kanalima u pokušaju da nadjem utakmicu mlade reprezentacije. Naravno da je na Areni.
Politbiro na sve načine pokušava da podigne vrednost Telekoma, čak i ovim najtežim oblikom zloupotrebe monopolskog položaja.
 
Или сбб на све начине покушава да ти уз основни пакет прода још неки специјализовани :wink:
 
tragac":17am6qm8 je napisao(la):
Kao pretplatik SBB'a sam prošetao po svim kanalima u pokušaju da nadjem utakmicu mlade reprezentacije. Naravno da je na Areni.
Politbiro na sve načine pokušava da podigne vrednost Telekoma, čak i ovim najtežim oblikom zloupotrebe monopolskog položaja.


Eeeee ???
P bas mi je zao sto `ameri` (vlasnici) SBB-a nisu uspeli da otkupe prava pa da to emituju `ekskluzivno na SK :D

Sta ces, trenutno raspored snaga nije ni na strani `belog medveda`, niti `grizlija`, vec sumadijskog brdskog goveceta :lool:


P.S.
Zar zaista mislis da na ukupnu vrednost `Telekoma` znacajno utice nekoliko prenosa i jedan kanal, jedne minijaturne televizije???
:kafa:
 
tragac":2pu7o2lq je napisao(la):
Kao pretplatik SBB'a sam prošetao po svim kanalima u pokušaju da nadjem utakmicu mlade reprezentacije. Naravno da je na Areni.
Politbiro na sve načine pokušava da podigne vrednost Telekoma, čak i ovim najtežim oblikom zloupotrebe monopolskog položaja.
Menjaj SBB ili im je*******i majku :D

Ako iko ima monopolski polozaj u ovoj zemlji to je SBB...izuzimajuci fiksnu telefoniju. Isto tako mogu da se zale korisnici IPTV i jos nekih kabl operatera da ne mogu da gledaju EL, NBA....

Arenu su oni izbacili iz svoje programske seme zbog sukoba oko prava na prenos....tako je krenuo "rat" od koga samo korisnici imaju stete.

@Trivalin, ne lozi se na DT, nikome dobro doneli nisu, profit odneli jesu...i odnosice ga...

Konsultatntske kuce, % od prodaje i bonusi iznad i ispod ruke su jedini pravi razlozi za prodaju u ovom trenutku. Sve drugo su nebuloze i prazne price,zamajavanje i spinovanje javnosti.
 
Pazi ne branim sbb, uopšte vezivanje ekskluzivnog prava prenosa za provajdera i infrastrukturu je brutalna zloupotreba potrošačkih prava. Nije bitno dal je SBB ili TS, sportski ili neki drugi sadržaji. Kad sam imao Telekomov paket i Arenu mogao sam da "uživam "u amaterskim ligama i nebitnim sportovima. Sada sve prelazi na Arenu a sve najbitnije utakmice su i jedni i drugi počeli da najgledanije utakmice stavljaju na 2, 3, 4, 5. kanal.

RTS sad samo još prenosi A fudbalsku repku. Iako su mogli slobodno da prodaju prava na to Fashion TV-u...
 
laki72":16xwuljp je napisao(la):
P.S.
Zar zaista mislis da na ukupnu vrednost `Telekoma` znacajno utice nekoliko prenosa i jedan kanal, jedne minijaturne televizije???
:kafa:

Ne bi mi palo na pamet da nisu počeli da monopolizuju utakmice reprezentacije. Arena im je specijalizacija. Telenor je počeo sa mobilnim bankarstvom, SBB sa N1, Unifi mrežom i još nekim sitnicama, pa je red i da se Telekom diverzifikuje na tržištu. Arena bi trebala da preuzme primat.

Ne zaboravi da svu ekskluzivu koju Arena ima u Srbiji isto uživa i u Hrvatskoj i koliko vidim i tamo se vezuju za jednog provajdera, HT, i to odavno nema veze sa tom pričom Deutsche Telekoma i preuzimanja TS. Arena Sport je ubedljivo najviše konzumiran srpski brend u Hrvatskoj. To naravno ne bi bio nikakav problem da ne postoji to vezivanje ekskluzive i infrastrukture. 99% korisnika ne može da bilo kad promeni provajdera da bi gledalo željeni sadržaj.
 
Pa sve je to delimicno tako, alivto sto ti u SBB mrezi nemas Arenu je do SBB-a a ne do TS.
I to nikako nije pr i put da se SBB sili nad televizijama, pa cak i kada za to nije bilo nikakvog povoda.
Eto, slucajno ili ne, ali zadnji provajder koji je u svoju ponudu uveo RTS-3, doakorasnji RTS Digital, a po sadrzaju kanal koji apsolutno nema konkurenciju na prostorima jizno od Alpa, je upravo SBB.
ONI Arenu u svojoj mrezi 'blokiraju' da bi povecali gledanost svojih SK programa. Identicno sada radi TS preko svoje IPTV platforme.
 
Nisu problem ni SBB ni TS, problem je neadekvatna pravna regulativa. I jedni i drugi rade to jer im se može. U Velikoj Britaniji se Premijer liga gleda na SkySports kanalima koji se doplaćuju, ali se mogu dobiti preko svih provajdera, zemaljskih, kablovskih i satelitskih.
 
Лепа вест на крају овог напетог и драматичног дана, одох до Ушћа да продужим уговор :vops: :vops: :vops:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362166#p362166:3d04rrzy je napisao(la):
laki72 » 11 Dec 2015 06:24 pm[/url]":3d04rrzy]Hvala nebesima na ovome...
Hvala Vucku :lol:

Opet im sledi smanjenje zaposlenih,ne verujem da ce drzava moci da izdrzava toliki broj ljudi,kasnije ce tako biti i u EPS-u.
 
I ovima se otme da urade nešto kako treba. Da vidimo kako će to Vođa iskoristiti za samopromociju.
 
trialin":ll7vuf0h je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362166#p362166 je napisao(la):
laki72 » 11 Dec 2015 06:24 pm[/url]":ll7vuf0h]Hvala nebesima na ovome...
Hvala Vucku

Opet im sledi smanjenje zaposlenih,ne verujem da ce drzava moci da izdrzava toliki broj ljudi,kasnije ce tako biti i u EPS-u.


Iako broj zaposlenih verovatno treba smanjiti, ne bih rekao da "njih" drzava izdrzava!
Naprotiv, oni svojim profitom izdrzavaju druge lezilebovice, kao i "velike strane investitore" koji dobijaju znacajne subvencije iz budzeta po svakom zaposlenom.

Kada malo razmislite, shvatite da Telekom placa i radnika u Juri, Gorenju, Bosu, Panasoniku, Fiatu...
 
@trialin Da, upravo tako. Jos se hvale profitom a monopol na sve strane.
 
Vrh