Šta je novo?

Most Gazela i Mostarska petlja

Јавни позив за извођење радова на санацији АБ конструкција пешачког платоа и пасарела у склопу саобраћајног чвора „Мостарска петља”
 
Juče sam se iznenadio da je otvorena ulazna rampa na Gazelu na Novom Beogradu u pravcu ka Nišu (ona je mislim bila rekonstruisana još prošle godine, ali je bila zatvorena da se ne bi pravile dodatne gužve na samom mostu), i iznenadilo me je koliko je betonska ograda ispucala na hiljadu mesta... ne razumemem se u to, ali sam primetio da je na popucalim mestima premazana nečime... zna li neko o čemu je reč. Pokušaću da fotografišem sledeći put kad budem prolazio.
 
На њој уопште нема новог асфалта, тако да мислим да није још реконструисана. Сваки пут када сам ту прошао на њој се ништа није радило.
 
Isti problem sa popucalim barijerama je i na ulaznim rampama iz Savske i Bulevara vojvode Mišića.
 
vucko":386bwwyv je napisao(la):
Јавни позив за извођење радова на санацији АБ конструкција пешачког платоа и пасарела у склопу саобраћајног чвора „Мостарска петља”
Hej pa konačno a nadao asm se ,da neće ostaviti pešačke mostove i stepenište onako u lošem stanju..
 
Jel moguce da su opet isfusarili radove pa da je tako brzo propala ograda?

Danas cuh na Studiu B u vestima da se graditelji nadaju da ce pustiti po sve 3 trake pre TOG 15-og Novembra?

Zar nije bilo receno da ce sve trake biti prohodne do kraja Oktobra?
 
Cak je i taj rok kraj oktobra volsebno pomeren sa 15.oktobra koji je bio aktuelan u svim intervjuima tokom godine do pre jedno 2meseca, ali sada opet pomeraju rok ali na neprikladan nacin kao su nam cele godine pricali da ce biti sve trake otvorene 15Novembra. Vrlo neprofesionalno.

Pre 2dana kada sam prolazio sve ograde na mostu su bile postavljene a vecina ih je ofarabana u narandzastu boju, mislim da sam video i neke masine koje se angazauju u procesu asfaltiranja...
 
Juče je jedna traka bila zatvorena posle mosta, u pravcu ka Nišu.
 
Danas

Image073.jpg

Image074.jpg

Image076.jpg

Image077.jpg

Image078.jpg
 
Hvala za slike nemogu da vjerujem i dalje farbaju ogradu na licu mjesta umjesto da prefabrikovani elementi dolaze gotvi na gradiliste srbio :rant:
 
direktor":1qrwyc50 je napisao(la):
Hvala za slike nemogu da vjerujem i dalje farbaju ogradu na licu mjesta umjesto da prefabrikovani elementi dolaze gotvi na gradiliste srbio :rant:

Farba se prilikom transporta i montaže često ošteti, a ograda mora i da se zavari, tako da farbanje po postavljanju ne gine.

Takvu grešku su napravili prilikom postavljanja konzola na uzvodnoj strani mosta, Doneli su već ofarbane elemente. Kada su shvatili da su džabe krečili, na nizvodnoj strani su krenuli da postavljaju neofarbane elemente.

img0791cy.jpg


img0781nm.jpg
 
Ove ograde bolje da su ofarbali u zuto, em se bolje uklapa sa bojom betona em se bolje primecuje :pob:
 
Image076.jpg


ova zastitno odbojna ograda jel bese ranije pre rekonstrukcije cini mi se delimicno bila betonska barijera, ne mogu da se setim, do pola betonska barijera a od pola metalna
 
Jeste bila je bas kako kazes mislim da su ovu stavili kako bi olaksali most :kafa:
 
Meni je lepse sad sa metalnom ogradom jer kad se zakucas u zid ode i limarija i motor ovako samo limarija jbg.
 
Vrh