Šta je novo?

Most Gazela i Mostarska petlja

Znalo se da ce se raditi rekonstrukcija Gazele, koja obuhvata i deo kojim ide tramvajska pruga. Ili je trebalo taj deo ostaviti za kasnije ili je odmah trebalo uraditi sve kako treba. Ovako se u vrlo kratkom vremenu taj deo radi dva puta.
 
исто као и цела прича са тројком. уместо да су средили шине ка Кнежевцу када су радили раскрпетљу, они ће тај део тек да раде
 
I onda se čude sto nema dovoljno putnika na toj liniji! Ko više može da pohvata koje linije rade, a koje ne rade. :bash:
 
Toliko malo da se retko ko seca da jos i postoji. :|
 
E kad vide CAF-a ima da se voze i da 10 godina nije radila. Samo moraju da rekonstrujušu celu liniju. Joj kad vidim one bandere cetvrtaste kao za dalekovode stomak mi se okrene. Pa jos rdjave. Takvih je bilo tu a i sad ih ima do rakovice a ima ih i u Vojvode Stepe. Odvratne bandere.
 
Дођи у Првомајску и Цара Душана. Троле не возе тамо годинама, а стубови стоје. :rolleyes:
 
Njile":1zeya9v6 je napisao(la):
Дођи у Првомајску и Цара Душана. Троле не возе тамо годинама, а стубови стоје.

Znam, znam ima ih i tu. odvrtane. Prolazim svaki dan u Cara Dusana.

Nego Njile ove tvoje konzadzije opet raskopale Munze u Glavnoj pa narod ide okolo preko keja.
Kažu neka kanalizacija se radi. A tako je bilo lepo asfaltirano. Sad će opet da bude šareniš.
 
Причате о оним "далеководима"? :lol:
 
edgeman":n44ty3nw je napisao(la):
Njile":n44ty3nw je napisao(la):
Дођи у Првомајску и Цара Душана. Троле не возе тамо годинама, а стубови стоје.

Znam, znam ima ih i tu. odvrtane. Prolazim svaki dan u Cara Dusana.

Nego Njile ove tvoje konzadzije opet raskopale Munze u Glavnoj pa narod ide okolo preko keja.
Kažu neka kanalizacija se radi. A tako je bilo lepo asfaltirano. Sad će opet da bude šareniš.
Не питај. И без тога је хаос у Главној. Ваљда ће ускоро то завршити.
stf":n44ty3nw je napisao(la):
Причате о оним "далеководима"? :lol:
Јакако!
 
Od večeras zatvorena polovina Gazele u smeru Šid-Niš
Autor: (Beta)

BEOGRAD - - Polovina mosta Gazela u smeru Šid-Niš biće zatvorena za saobraćaj od večeras u 22 časa do utorka, 19. jula u četiri časa zbog završnog asfaltiranja mosta i obeležavanja saobraćajne signalizacije, saopšteno je iz Javnog preduzeća "Putevi Srbije".

Za saobraćaj će biti zatvoreni i isključenje ka Ulici Vladimira Popovića, uključenje iz Ulice Vladimira Popovića iz pravca Hotela "Hajat" i Ulice Jurija Gagarina, ulaz ispred bloka 19a, kao i isključenja ka Sajmu i Savskoj ulici, ka Ulici kneza Miloša, ka centru i Topčiderskoj zvezdi, navodi se u saopštenju.

Nakon završetka asfaltiranja i postavljanja saobraćajne signalizacije, uzvodna strana mosta Gazela u pravcu Šid - Niš će biti puštena u saobraćaj celom širinom, a radovi se premeštaju na suprotnu, nizvodnu stranu mosta Gazela, u smer Niš-“Šid. "Tokom izvođenja radova za saobraćaj će biti zatvorene desna i srednja saobraćajna traka mosta u smeru Niš-Šid", kaže se u saopštenju.

JP "Putevi Srbije" apeluje na sve građane da tokom predstojećeg vikenda koriste Brankov most, Stari savski most i Obilaznicu oko Beograda kako bi se izbegle gužve i zastoji u saobraćaju. Sve informacije o izmenama režima saobraćaja zbog izvođenja radova na rehabilitaciji mosta Gazela možete pronaći na Internet prezentaciji www.putevi-srbije.rs.
 
Evo par slika sa Gazele, juče

gazela1.jpg


gazela2.jpg


gazela3.jpg
 
nek nam je bog u pomoći.....

p.s. jeste li primetili da ovi pišu uzvodna i nizvodna strana mosta.......
 
MilisaV":1mxzu4i8 je napisao(la):
p.s. jeste li primetili da ovi pišu uzvodna i nizvodna strana mosta.......
Kада је мост двосегментни онда се тако и каже. Нпр. и Бранков је двосегментни, док нпр. код Моста на Ади тога нема, или Старог Савског, јер су им греде из једног комада, да се најпростије изразим.
 
Meni je lakse reci severna strana mosta i juzna,ili smer ka nisu,smer ka sidu.
 
Nakon završetka asfaltiranja i postavljanja saobraćajne signalizacije, uzvodna strana mosta Gazela u pravcu Šid – Niš će biti puštena u saobraćaj celom svojom širinom, a radovi se premeštaju na suprotnu, nizvodnu stranu mosta Gazela, u smer Niš – Šid.

Tokom izvođenja radova za saobraćaj će biti zatvorene desna i srednja saobraćajna traka mosta “Gazela” u smeru Niš-Šid.
Saobraćaj u smeru ka Šidu odvijaće se levom saobraćajnom trakom istog smera i levom trakom smera Šid - Niš.
Saobraćaj u smeru ka Nišu odvijaće se desnom i srednjom saobraćajnom trakom svog smera.
Prebacivanje saobraćaja odvijaće se kod Hitne pomoći i Sava centra.

Tokom izvođenja radova, za saobraćaj će biti zatvorena sledeća uključenja/isključenja na/sa mosta Gazela u smeru Niš – Šid:

uključenje iz Ulice kneza Miloša iz pravca centra grada
uključenje iz Ulice kneza Miloša iz pravca Topčiderske zvezde
isključenje sa mosta Gazela iz pravca Niša u Ulicu Vladimira Popovića i ka Starom savskom mostu

Za saobraćaj ostaje otvoreno uključenje na most Gazela iz pravca Sajma i Savske ulice, u smeru Niš – Šid.

Mogućnost uključivanja na most Gazela u pravcu ka Šidu su iz Ulice kneza Miloša alternativnim ulicama Nemanjinom, Miloša Pocerca ili Durmitorskom u Savsku i dalje na most Gazela ili preko Autokomande i Dušanovca uključenjem na autoput E-75 pre mosta Gazela u pravcu Šida.

Predviđeno vreme trajanja radova je do 27.09.2011.g.
 
Видео сам са надвожњака код СЦ, возећи ка Блоковима. Видео сам само једну линију, пуну :) од укључења са станице до укључења из Јурија Гагарина. Из те даљине асфалт изгледа ОК, мада, ипак је то било далеко.
 
Sinoć kada sam prolazio negde oko 21:30, nije bilo žive duše da radi na mostu... samo je bilo par ljudi koji su pretpostavljam obezbeđenje.

I još sam nešto primetio, neka st*** (uz svo dužno poštovanje prema životinjama) je već uspela da išara obnovljenu ogradu na mostu?! Primitivnijeg sveta u Evropi nisam video.
 
Zavrsena je kompletno strana prema Nisu :) . Izgleda jako dobro a imate i uzivo kamere preko Naxi Web-a pa mozete uzivo da vidite. Uzdravlje i da sto pre zavrse i drugu stranu. Sto se tice saranja i grafita treba da usvoje zakon za to i da se strogo kaznjava . Neznam koji id*** mogu odmah to da rade. To bih ja odmah u popravni dom i to u onu staru zgradu sivog doma.
 
Vrh