Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Verovatno je neko pisao ranije, ali odustalo se od petlje Konjević? Ostaje Preljina?
 
Kako mogu od nečeg tek tako da ostanu? Valjda postoji ugovor, građevinska dozvola.
 
Čekaj, ovo je pitanje ili imaš neke informacije?
Ja nisam čuo za tako nešto.
Samo pogledajte Sentinel, put ide pravo, ja ne vidim obrise petlje ( mozda sam corava, ne zamerite pa zato pitam) , ali u Pz se vec nazire petlja iako se nije odmaklo ni treci deo kao ovde. Mozda nisam dobro videla....ali meni ono ide pravo bez namare za skretanje. Mozda im je to jeftinije a nije mozda ni previse lose, ko zna....
 
Nije se odustalo od petlje Konjević.
Capture 4.JPG
Capture.JPG
Capture 2.JPG

Capture 3.JPG
 
Ok, verovatno ja gresim, mi smo do sada gledali istovremeno nasipanje cele petlje, evo petlja Lučani pa sam se zbog toga i zamislila. Jos i bolje ako gresim :)
Screenshot_20230310_164435_Chrome.jpg
Screenshot_20230310_164454_Chrome.jpg
 
Ok, verovatno ja gresim, mi smo do sada gledali istovremeno nasipanje cele petlje, evo petlja Lučani pa sam se zbog toga i zamislila. Jos i bolje ako gresim :)

Pretpostavljam da je problem eksproprijacija, pošto su nasuli samo uključenje za pravac ka Adranima.
 
Hvala na pojasnjenju, sasvim je moguce da je eksproprijacija problem, nista nije cudno, ko zna kakvo je objasnjenje...
 
Сад сам сигуран да до краја марта ништа не може бити пуштено у саобраћај! Шта је ту па ново? Па ништа, држава увек касни. Једино на време шаље казне кад неко закасни дан са неком упалтом!
 
Sve najave do sada za poddeonicu do Makrešana:

1. Do kraja 2021. godine
2. Do kraja aprila, 2022. godine (pred izbore)
3. Do 14. oktobra, 2022. godine (dan oslobođenja Kruševca)
4. Do 19. decembra, 2022. godine (Sv. Nikola)
5. Do 31. marta, 2023. godine (tek onako neki datum)

Voleo bih da za svaku izjavu Momirovića, Antića, Vučića i Vesića imam link ka YouTube snimku da stavim pored obećanog roka za izgradnju.

Šta mislite, šta će biti novi rok? Ili završavaju "u roku"? 😂


Kako smo došli, tj. kako su doveli sebe u situaciju, da u januaru, 2022. kažu da će biti do kraja aprila, 2022.
A onda godinu dana kasnije, u aprilu, 2023. godine i dalje ne bude gotovo???
Kako možeš da najaviš nešto, a ispostavi se da si omašio za godinu dana??
 
Xe, Yt Kamerom po Srbiji je pravi Amerikanac sa americkom kantri muzikom i americkim Bechtelom koji gradi autoput. Jedino ne mogu da se setim na koji deo Srednjem americkog zapada me podseca ova dolina Zapadne Morave 👨‍🌾🐎🐄🫐🍅
 
Da li mislite da je nasipanje rizle na desnoj traci ka Pojatama od petlje Kruševac - Istok povezano sa otvaranjem do Makrešana,
odnosno da li će i taj deo pustiti kako bi mogli neometano da nastave radove na levoj traci?


Snimak Sentinel 12.3.2023.

moravski.JPG
 
Рецимо да заврше до Крушевца -исток! Где ће онда? Треба направити спој који фали са Крушевцом!
 
Vrh