Šta je novo?

Modernizacija GSP-a

Somi303":1tymk7d7 je napisao(la):
Велика је неправилност урађена са овим системом, јер си пре са маркицом за 2500дин могао да се возиш 1000 пута месечно, а сад ћеш уз валидацију моћи само 40 пута МЕСЕЧНО. Много би боље било да се на картице само уплаћује износ који си пре морао да издвојиш за маркицу и кад контрола уђе само очита картицу и види да ти имаш право на вожњу :rolleyes: Ја ћу да валидирам само кад(ако) будем видео контролу пре уласка у возило. А што се тиче улаз само на предња врата, пишите ПРОПАЛО! :D


Ovo za 40 puta mesecno, naravno, nije tacno.
 
Somi303":ri324nkz je napisao(la):
Велика је неправилност урађена са овим системом, јер си пре са маркицом за 2500дин могао да се возиш 1000 пута месечно, а сад ћеш уз валидацију моћи само 40 пута МЕСЕЧНО. Много би боље било да се на картице само уплаћује износ који си пре морао да издвојиш за маркицу и кад контрола уђе само очита картицу и види да ти имаш право на вожњу :rolleyes: Ја ћу да валидирам само кад(ако) будем видео контролу пре уласка у возило. А што се тиче улаз само на предња врата, пишите ПРОПАЛО! :D

Odakle ti ovo....
Personalizovane mesečne nisu tu da bi ti se skidale pare kad ih validiraš, nego da bi se vodila statistika..
 
Чек, кад ја валидирам персонализовану картицу не скидају ми се паре?
 
Pa ne, samo se registruješ kao korisnik i sistem utvrđuje da imaš pravo da se voziš
 
Ја сам мислио да је тако, али другарица ме смарала и на крају убедила да се паре скидају -.- :D
 
Razmisli - kad bi se sa personalizovane kartice skidale pare isto kao sa nepersonalizovane, šta bi bila onda poenta personalizovanih?
 
vidim da je ta neka priča o 40 puta veoma aktuelna po gradu. ovih dana sam morao više puta da razgovvaram sa kolegama da ih ubeđujem da nije istina.
 
Ja sam čitao komentare na nekim sajtovima medijskih listova da zbog toga što se "ukidaju" markice i neograničen broj vožnji organizovati grupu ljudi koja će namerno uništavati validatore...
DoubleFacePalm.jpg
 
Nema sanse da mesecne busplus moraju da se ponistavaju pri svakom ulasku u autobus!
Nema sanse, jednostavno nema
 
Izvinite, znam da sam dosadan s tim al ja i dalje ne mogu da verujem.
 
Ma rileks men, svakog cuda 3 dana. Ponistavace se prvih mesec-dva, posle toga sve po starom ide ;)
 
Vidite ovo, stara lica navodno ne plaćaju prevoz, a to je laž. Prvo, oni moraju da izvade legitimaciju kkoja košta kao i svaka druga, 250 din, a na njoj je pisalo BESPLATNA LEGITIMACIJA! Drugo, oni moraju da kupe kontrolnu markicu koja košta 400 dinara na godišnjem nivou. Kako će to biti rešeno sa Bus Plus?

Slika poreuzeta iz Politike:

povlas.jpg
 
Pa isto će uplatiti 400 dinara na svoju bus plus karticu i voziće se godinu dana :)
 
Ако идемо здравом логиком деца треба да се возе бесплатно или да плаћају 400 динара, а не пензоси! :mad:
 
"nikoleta"":3ahhxu6d je napisao(la):
Више пута је било речи о томе. Наиме, ГСП „Београд“ није у могућности да самостално сервисира и одржава електронске показиваче и не постоји специјалована служба или запослени у ГСП „Београд“ чији је задатак сервисирање, одржавање и оправка електронских показивача, стога је оправка електронских показивача у том смислу врло ограничена и своди се на рад електричара и других радника Сектора одржавања.

Све док се не спроведе јавна набавка и закључи уговор са неком фирмом за одржавање електронских показивача (фирма „Новатроник“ из Новог Сада је више пута слао писма о заинтересованости, али јавни позив никада није расписан), ситуација се неће много побољшати.

Иначе, у претходној години је Планом набавки било предвиђено да се изврши набавка нових електронских показивача и уговори одржавање постојећих, али је доласком новог генералног директора тај посао најпре стављен на чекање, да би пре неколико месеци био окарактерисан као непотребан од стране генералног директора и у циљу рационализације и штедње неће бити реализован у скоријем периоду.
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=13&t=48&start=580

Nepotrebno je otkucati kartu u takvim vozilima, što je u cilju racionalizacije i štednje u sledećem periodu.
 
Ja sam za table koje su pre dobijali privatnici, to je dovoljno. Dakle ne neki papiri i škrabotine, nego čiste, stilizovane i unificirane table
 
На неким Ластиним бусевима код шоверке стоји нека браонкасто-жута табла на којој пише број и одредиште линије. Лепе, симпатичне и лако читљиве табле, оне би могле да се користе :)
Едит

Ево слике :)
521236.jpg

Ево и како је то изведено у Узбекистану :D :D
mercedes-benz-conecto-for-tashkent-public-transport-authority.jpg
 
Vrh