Šta je novo?

Modernizacija GSP-a

[video]http://www.youtube.com/watch?v=aQk44fKf6uI[/video]

:gobb::pob:
 
Bravo Filip,a i Rts koji je posvetio značajnu pažnju njegovom radu.. :vops:
 
Vec sam se ranije jasno izjasnio :kk: :) :kk:

Konkretno pitanje za Igora
Može li se otvoriti poseban ,,topik,, gde bi se nalazili c.s.i. - ovi razni šabloni -prijava raznim nadležnim službama Bgda
Kako on kaže samo se ubaci novi tekst u postojeci

Obrazloženje
Bilo bi dovoljno koliko nas ima na Beobuildu trenutno 1.793 da pošaljemo samo po jednu prijavu E-mailom ili poštom
to ne samo da bi bila podrška c.s.i.-u nego konkretan doprinos Beogradu jer ni nadležne službe ne mogu sve da uoče, pa da pomognemo.
Pa nek se reši svega 10 posto to je 179 još lepših stvari u Beogradu :)
 
Samo napred c.s.i. :kk:

boca-ica":1p9epgk5 je napisao(la):
Može li se otvoriti poseban ,,topik,, gde bi se nalazili c.s.i. - ovi razni šabloni
treba nam www.prijava.com na kojem ce biti svi sabloni pa da svi gradjani koje mrzi sami da pisu prijavu ili ne znaju kome da se obrate lepo preuzmu sablonsku prijavu, popune, i posalju na odgovarajucu adresu koja uz nju ide. (iili jos bolje www .prijavi.me :D)
 
još malo Of

Nek bude na Beobuildovom Workshop tako izdvojeno za početak- Bicemo atraktivniji a naslov topika može i ,,prijavi me ili sl.
Čini mi se da uvek u opisnom članu oko nadležnosti u aktu je napisan i redosled nadležnosti
eto i redosleda obrazaca za prijavu svake službe :) ( lepo je vec poređan opis nadležnosti u komunalnoj )
 
Modernizacija je i uvođenje novog elektronskog sistema naplate a kontrolori ce morati lično da ulaze u vozila radi kontrole....
dali ce biti dovoljno kontrolora ili ce morati da zaposle još ili ce napokon da postojeci višak zaposlenih da preusmere na službu kontrole ?
Isto preusmewrenje nisu izvršili ni sad vec su primili ,,one žute,,
tako da od efekata modernizacije za očekivati je još više zaposlenih na jaslama grada..... :laugh: :lool: :laugh:
 
GSP-u je urgentno potrebna modernizacija, rekonstrukcija i depolitizacija. Došao sam do zvaničnih papira da se radi o preduzeću koje je na dan 30.12.2010. imalo :

- višemesečnu nelikvidnost i gubitak od 2,9 MILIJARDI dinara;
- neplaćene obaveze po osnovu zarada zaposlenih u iznosu od oko 2,5 MILIJARDI dinara;
- dug dobavljačima veći od MILIJARDU dinara
- izražen nedostatak vozačkog kadra i kadra u održavanju
- veliki broj prekovremenih sati i neiskorišćenih slobodnih dana

:shok:
 
@boca evo ti +, o tome sam razmisljao od pocetka a nikada nisam pitao :)
Igor":3u1lbo8h je napisao(la):
Otvorio sam sticky temu na forumu u sekciji gradski zivot i vesti http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?id=1593 gde mozete predlagati probleme za prijavu i predloge za resenje istih
hvala, trebalo bi da pomogne, a i diskusija oko samih prijava - uspesnosti realizacije ce pomoci da shvatimo koliko sluzbe uopste finkcionisu i koji su problemi. jos kada bi imali stalno raspolozenog pravnika to bi bilo savrseno :)
ne znam da li na forumu ima linkova ka svim javno dostupnim dokumentima koji su na web-u, takodje tel imenici,bioskopi, pozorista itd.
glupo je da se takve informacije nazale u relax, linkovi na strani 27 npr.
 
4 MILIJARDE katastrofa, to mu dodje 40 miliona eura ? Pa toliko ne kosta ona 1 njiva koju je misko kupio (dobio) pre koji mesec, negde pored autoputa.
:violina:
 
40mil eura ili 20 tramvaja ili 168 novih trolejbusa ili 300 buseva tj cjeli jedan pogon novih autobusa :kafa:
 
Evo danas zastoja na tramvajskom mostu što je pretpostavljam donekle paralisalo autobuse i tramvaje
photo.jpg
 
(Jel nije ovaj zastoj bio juce, tj 10/05/2011 ? :kafa:)

Izvinjavam se izgleda da je bio i juce i danas... Svaki dan zastoj. :bash:
 
Naravno da ne!GRadjani imaju pravo da zbog 2-3 pametnjakovica blokiraju prolaz hiljadama ljudi u gradskom prevozu :p
 
Kako nazvati pojavu da se jedna tema diskusije prelije na više topica:D Masovna histerija xD
 
Ovo je danas bilo. Sudar na sredini mosta u kome je ucestvovalo policijsko vozilo. I naravno zbog uvidjaja bio je zatvoren jedno pola sata
 
Moj tramvaj u kome sam bio me je izbacio odma posle ušća kad skrene desno, predpostavljam da se tu još gomilalo tramvaja..
 
JohnnyLee":2r1cytlp je napisao(la):
и после не треба забранити аутомобилима да иду туда
Nekada je postojao znak (pre rekonstrukcije) za zabranu saobracaja, osim za vozila JGP-a i taxija, ali to niko nije postivao
 
Lepo je, kada se u vrelim danima uđe u klimatizovan javni prevoz, jeste lepo ....
ali ako se prisetimo koliko je loše održavanje svih vozila kada su u pitanju osnovne stvari , kako li se tek održavaju klime u istom.

Nedavno je na ovom forumu izneto kolliko su opasni centralne klime , kao leglo kojekakvih bakterija i virusa (primer je bio konsaki na VMA)
zbog velikih poteškoća u održavanju higijene instalacija .

Kako li se tek klime održavaju , koja je tu ugroženost zdravlja :rolleyes: možda je bolje okrenuti se starim dobrim prozorima ? :)
Modernizacija je potrebna a možda neke stvari kao što je klima i ne treba ako ne može da se održava....
 
Vrh