Šta je novo?

Modernizacija GSP-a

Zaista Grad Beograd je nedopustivo snizio kriterijum kvaliteta za privatne javne prevoznike, kako je moguće da GSP uvodi isključivo niskopodna vozila a PP se vraćaju u 80' ako je kriterijum da se za privatnike da se kupuju što jeftinija vozila onda uvođenje kvaliteta je nedostižan cilj..SRAMOTA za Grad,mogao bi Đilas da i u ovom sektoru zavede red jer očigledno da koverte rade u izdavanju dozvola odnosno zanemarivanje kvaliteta i razvoja celokupnog javnog prevoza..Zbo čega se onda PP ne obavezuju da kao i GSP kupuju isključivo Ikarbus vozilia ili ona iz Kragujevca koja su savim pristojna za javni prevoz :rant:
 
Izgoreo nam Japanac na Vidikovcu....šmrk... :(

Svuda postoji neki lanac koj pre vozača koj pregleda , popravlja, odobrava i tek na kraju upravlja...
jednostavno toliko puta smo rekli održavanje

može da se pravdaju na to da ne može sve da se predvidi ali postoji zamor materijala i ako je nešto i dalje celo, menja se nakon određenih km

To je veca šteta ko zna koja po redu nego što naprave punici pri dugoooj eksploataciji
Ako se dokaže da je moglo biti očekivano
Od vrednosti tog autobusa odbio bih amortizacijiju i pošteno bi bilo da ceo taj lanac odgovornosti ga i plati na rate. I to je modernizacija.
 
Ma izgoreo zbog loše nafte..baš se vidi da dimi iz tih žutih autobusa... :shok:
 
Ne da se samo zapalio, već je ekspodirao. Naravno dobro održavanje GSP je još jednom pokazalo svoj vrhunac.



news_61481.jpg

dsc_0239.jpg


1302184755dsc_0241.jpg


dsc_0242.jpg


dsc_0246.jpg
http://www.smedia.rs/vesti/vest/614...aj-Na-Vidikovcu-eksplodirao-autobus-FOTO.html
 
Jadni lepi žuti naš Japanc da može, verovatno bi autobus samo razmišljao o maloj osveti ......zemljotres i cunami u GSBu ...
....pa da nadležni blago zeleno sijaju u mraku :laugh: :lool: :laugh:
 
Ako se ovo desava japancima ikarbusi bi trebali da lete nebu pod oblake
 
jel moze neko da mi objasni sustinu problema GSP Beograd?
sta je problem u vezi odrzavanja?jel oni zaista toliko kubure sa novcem da nemaju za delove?jel problem javasluk u samom lancu odrzavanja vozila?nestrucnost nedostatak kvalitetnih ljudi?ili?
 
zaista mi nije jasno, ovo je ne znam ni sam koji po redu slucaj
pa ja da sam direktor GSP-a bih istog momenta podneo ostavku jer ne mogu da ga garantujem za bezbednost putnika
pa nije to igra ljudi,svaki vozac prakticno odgovara za vise destina dusa u vozilu
neverovatno zaista
 
pa smenise nekog lika,al opet ista stranka stavlja svog.i tako u krug.
 
djorjdebg":20yvjjgn je napisao(la):
zaista mi nije jasno, ovo je ne znam ni sam koji po redu slucaj
pa ja da sam direktor GSP-a bih istog momenta podneo ostavku jer ne mogu da ga garantujem za bezbednost putnika
pa nije to igra ljudi,svaki vozac prakticno odgovara za vise destina dusa u vozilu
neverovatno zaista
To bi bio slucaj da je sef GSPa neko strucan, ko ima zelju da obavlja svoj posao. Medjutim, praksa je, kako Vucko kaze, da se resori kao masna vreca iscepaju medju koalicijama i vlastima koje vladaju gradom. Sumnjam da je i na jednoj bitnoj gradskoj funkciji u proteklih 20 godina bio neko strucan i odgovoran.
 
Dakle izgleda da se kvalitet u GSP meri ; koliko je putnika preživelo ovaj mesec, koliko izgorelo, polomilo noge, vilice, bilans počupanih putnika od strane kontrolora i obrnuto :kafa:
 
не могу да верујем да је Јапанац отишао у три лепе. па стварно их треба стрељати тамо у ГСП-у
 
Ambasada carevine japana ce dobiti mejl uz molbu da ih posjeti da vide sta rade u zadje vrijeme sa busevima :kafa:
 
ЈБТ, изгорео им је МАН!!!!! изгорео је ман, изгорео је ман.......

Директоре +. Одмах амбасади ове да се слике проследе, и да се одговорно и погону протерају у неки гулаг. Мада сада Јапанци имају своје проблеме, не знам колико ће их ово дотаћи тренутно.

Све у свему, барем више поштујем Икара.....
 
Sta li ce onda da bude sa novim tramvajima tek, koliko ce oni da izdrze?
 
Карабурма је јад и туга. Већ се могло наслућивати у последње време, шта ће се издешавати. Они бре не раде ни О од одржавања. Срам да их буде.
 
Beobuild.rs
Beobuild Forum : Filip Vukša
110427-FILIP-01.jpg


U okviru Beobuild Foruma izgrađena je platforma za okupljanje i povezivanje ljudi koji su zainteresovani za funkcionisanje, izgled i razvoj našeg grada. Jedan od osnovih ciljeva Beobuild-a od samog početka bio je podsticanje i promocija javne akcije i angažmana u interesu poboljšanja rada svih institucija, pa samim tim i života u Beogradu.

Isticanje odgovornosti samih građana je važan korak, kako ne bi svojim smatrali samo najbliže okruženje - svoj stan ili kuću, već i urbano okruženje u kome žive, borave - ulice, parkove, mostove, autobuse i sve ostalo što čini jedan grad. Sa druge strane, kao poreski obaveznici i korisnici gradske infrastrukture, građani imaju najveće pravo da odrede prioritete i da traže određeni kvalitet usluga za svoj novac. Upravo i to je cilj Beobuild-a, dakle široka svest građana pretočena u ličnu inicijativu, pa vam ovog puta predstavljamo još jednog člana našeg foruma koji nosi posebnu zaslugu u ovom pogledu.

Radi se o Filipu Vukši, mladom studentu iz Beograda, koji je možemo reći stvar uzeo u svoje ruke. Ovaj mladi entuzijasta je u periodu od preko 3 godine raznim gradskim institucijama poslao preko 400 različitih prijava, žalbi i predloga za unapređenje. Stvari koje su bile predmet prijava su iste one koje većini građana smetaju i koju većina primećuje, ali nikada nisu znali na koji način i kome da se obrate od nadležnih. Međutim, ovde nije reč samo o peticijama ili molbama, već o osećaju za naša prava i odgovornost nadležnih. Razgovarali smo sa Filipom o njegovim iskustvima i primerima na koje ličnim zalaganjem možemo uticati.
Celu vest sa kompletnim intervjuom Filipa mozete pogledati na prvoj strani sajta ili na linku http://www.beobuild.rs/read.php/483.html
 
Dok je serif c.s.i u gradu administracija nece imati mira :kk:
 
Tako je.Trebali ste staviti Serif Filip Vuksa naslov,ali nema veze,bolje je da radi inkognito :gobb:
 
:kk: :kk: :kk:
само напред, настави да их акаш док се не доведу у ред, а и после, да остану у реду ;)
 
Čestitam Filipu ! :kk: Na mladima svet ostaje :dil: a i dobro mu stoje nove trole... :vops:
 
Vrh