Šta je novo?

Lokalni izbori 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da Vucic ne legalizuje Karton City i stavi lepo trafike u centar istog :D
 
Homer Jay":34tp1aog je napisao(la):
!!!!!!URGENT!!!!!!URGENT!!!!!!URGENT!!!!!

VUCIC JE GRADONACELNIK. KOALICIJA SRS-SPS-DSS. SUTRA CE SVE OBJAVITI ZVANICNO NA KONFERENCIJI ZA STAMPU U 14H!!!!!

Cestitam :rolleyes:
ako ne objave to sutra u 14h, ima krvi da ti se napijem sto si me ovako strasno strecnuo :grand:
 
Smeksi, zaustavi artiljeriju:

D S S PODRŽALA VUČIĆA ZA GRADONAČELNIKA
BEOGRAD , 14. maja - Portparol Demokratske stranke Srbije Andreja Mladenović izjavio je danas Tanjugu da je ta stranka podržala Aleksandra Vučića iz Srpske radikalne stranke za gradonačelnika Beograda.

"D S S je održala dva kruga konsultacija o konstituisanju vlasti u glavnom gradu i podržala Vučića za gradonačelnika", rekao je Mladenović.

On je juče rekao da je na sastanku delegacija D S S-NS i SRS dogovoreno da Vučić za danas zakaže konsultacije o formiranju gradske vlasti u Beogradu.

Radikali su danas, u stranačkoj centrali, razgovarali sa predstavnicima koalicije SPS-PUPS-JS o formiranju vlasti u Beogradu.

To su ranije danas novinarima potvrdili predstavnici radikala i socijalista, Nemanja Šarović i Aleksandar Antić.

Na lokalnim izborima u Beogradu, održanim u nedelju istovremeno kada i parlamentarni izbori, lista "Za evropski Beograd - Boris Tadić" osvojila je 45 mandata, SRS 40, D S S-NS 12, LDP sedam i koalicija SPS-PUPS-JS šest.

Gradska skupština ima 110 odbornika.
Izvor: Tanjug
 
^^ lolz
Ne, ozbiljno, mora da postoji odredjeni broj potpisa koji omogucava ponavljanje lokalnih izbora, secam se da su ih jurili u Svilajncu pre oko godinu dana pa izgubise za par stotina potpisa
 
56 mand.za gradsku..znaci moguce je ..za jedan glas..pu..dodjavola vucic..taj sps opet nas zeza...
 
U bre, ala se vi ljudi lako userete, da izvinete na izrazu.

Ne znam šta je vama toliko čudno, to je volja birača (građana i građanki, kako neki vole da kažu).
Da su birači bili zadovoljni radom ove vlasti, ne bi glasali za SRS, prosta stvar.DS je počeo da veruje u svoju propagandu a Vučić je znao šta ljude boli....i tu smo gde smo.
’97 sam verovao da gamad nikad više neće vladati Beogradom. Na kraju ih Beograđani izabrali :lool:


jovanovm":33tklmio je napisao(la):
Ne, ozbiljno, mora da postoji odredjeni broj potpisa koji omogucava ponavljanje lokalnih izbora
Ne.
Izbori su bili pošteni.
 
ma, pa vecina tih glasaca srs-a nema pojma ni zasto ni zasta glasa (isto bilo i za sps).zele samo da kontriraju. to nam je u krvi -srbima..pogledaj samo njihov profil..gde su bili sta su radili (ti glasaci)..a izbori su bili demokratski.o tome nema rasprave...
i opet--kakav crni vucic. ua!
 
relja":36zpwhfa je napisao(la):
U bre, ala se vi ljudi lako userete, da izvinete na izrazu.

Ne znam šta je vama toliko čudno, to je volja birača (građana i građanki, kako neki vole da kažu).
Da su birači bili zadovoljni radom ove vlasti, ne bi glasali za SRS, prosta stvar.DS je počeo da veruje u svoju propagandu a Vučić je znao šta ljude boli....i tu smo gde smo.
’97 sam verovao da gamad nikad više neće vladati Beogradom. Na kraju ih Beograđani izabrali :lool:


jovanovm":36zpwhfa je napisao(la):
Ne, ozbiljno, mora da postoji odredjeni broj potpisa koji omogucava ponavljanje lokalnih izbora
Ne.
Izbori su bili pošteni.
koji crni nezadovoljni glasači, šta pričaš ti?

Vučića i Mordor koji sledi za njim su izabrali Sopot, Lazarevac, Mmladenovac, Grocka, Surčin.

Ustvari, taj polusvet je vaistinu nezadovljan - oni bi da se vrate u onaj primitivni oblik kasabe jer oni u 1 gradu ne umeju da žive.
Gradske opštine BG je DS dobila glatko, sa preko 45%. Sve zadovoljni glasači.
 
^^^^ A sta je DS ucinila u predhodnim godinama za opstine koje si naveo?Polusvet ? Ne razumem. Sto se tice Mordora mislim da preterujes, Vucko se mora dokazati tako da brze raditi nego dosadasnja vlast.
 
DS je uradila dosta u BG opstinama koje su veoma vazne u kojima je prvenstveno bilo mnogo vise potrebno da se uradi nego bilo gde drugde. Jeste, mozda su bili spori ali ne zaboravi da u BG nije bilo ulagano vise od 50godina. Tako da je imalo dosta da se nadoknadi. Sada, Vucic ce samo da nastavi tamo gde su ovi stali tj.gde je vec napravljeno ..i ima tri opcije: usporiti dosadasnji proces ili ostati na istom ili malo ga ukakiti...i na kraju ce da prica eto, kako je sve bilo ok. ne moze da porusi sigurno ovo sto su ovi prethodni napravili. moze da se nadoveze i da malo usere, kao sto to radikali vec znaju da rade...
ma bre, nece vucic biti! ne dam! beograd je moj grad!
 
Pa sta ,onda znaci da ako Djilas bude gradonacelnik onda trebaju radikali izaci na ulice i " NEDATI ". Demokratija znaci da vecina odlucuje, bez obzira na boju koze, stepen obrazovanja , kolicinu novca koje poseduje, stranacku opredeljenost, opstinu u kojoj neko zivi. Inace Beograd je nas grad;)
 
113105173480f7ec7a2854985039462_extreme.jpg


http://www.b92.net/info/izbori2008/pokrajinski-lokalni.php?nav_id=298612
 
da, demokratija to znaci ali srbija je jos mlada i neiskusna u tome..prema tome, moramo da odguramo 'the bad guys' jer jos uvek se borimo da opstane normalna i evropska srbija tj.beograd :) vucic ce praviti kazahstan od bg. kao sto je sps pravio selendru od bg-a. nije otvoren za promene i strance...
beograd je moj grad. beograd je nas grad. prema tome bg=djilas. bg=evropa!
 
barrcode":1lyld727 je napisao(la):
[
koji crni nezadovoljni glasači, šta pričaš ti?
Dečače, pratiš me još od teme sa biciklističkim stazama.
'ajde, skini mi se više.
 
Da li bi ovo moglo da utice na rezultat?
GIK poništio izbore na dva mesta

Gradska izborna komisija usvojila prigovor liste Za evropski Beograd i poništila izbore na biračkim mestima 41 u Starom gradu i biračkom mestu 125 na Savskom vencu.

U Starom gradu je utvrđeno je da je bilo više listića nego glasača, a na biračkom mestu na Savskom vencu utvrđene su nepravilnosti u sproveđenju izbora, kaže se u saopštenju komisije. Izbori će biti ponovljeni u nedelju 18. maja.
Izvor: http://www.b92.net/info/izbori2008/pokrajinski-lokalni.php?nav_id=298705
 
ivana-bg":1mb2wwv9 je napisao(la):
Jeste, mozda su bili spori ali ne zaboravi da u BG nije bilo ulagano vise od 50godina. Tako da je imalo dosta da se nadoknadi. Sada, Vucic ce samo da nastavi tamo gde su ovi stali tj.gde je vec napravljeno ..i ima tri opcije: usporiti dosadasnji proces ili ostati na istom ili malo ga ukakiti...i na kraju ce da prica eto, kako je sve bilo ok. ne moze da porusi sigurno ovo sto su ovi prethodni napravili. moze da se nadoveze i da malo usere, kao sto to radikali vec znaju da rade...
ma bre, nece vucic biti! ne dam! beograd je moj grad!
Kako bre nije u beograd ulagano 50 godina????!!!! Mislim da je istrosen argument kako se nesto nadoknadjuje i da se vecito za stanje krive 90-te. Bilo je kako je bilo tada, a sada je nesto drugo. Koja godina mora da bude da bi prestalo da se vadi na 90-te? 2150? Malo fali da se po vladavini izjednace.......
a posto je Beograd NAS grad onda sa tvojom formulom bg=djilas nesto nije uredu...OMG :o

@jovanovm
Ne, ali ostaje pitanje kako su ti suvisni listici dospeli tu i da li to znaci da neko koristi iste metode i 2008.....
 
@ivana-bg
чему толика острашћеност, зар је толико тешко заиста бити демократа и допустити да постоје другачија мишљења.
Србија није неискусна у демократији истом се бави већ два века, истина са промењивом срећом. Проблем је што већина не улази дубље у суштину, већ се задржи на изјавама типа 50 година се ништа није улагано, доћиће на власт неграђани из Сопота и мисли да су нешто дубокоумно рекли. Лако је и рећи да ни у краљевини нису цветала руже, жене нису имале право гласа, број писмених је био јако низак, Авалски пут изграђен тридесетих је одличан је пример буразерске очајне изградње. То су све лаке изјаве које не задиру у суштину и само појачавају непотребну негативну енергију.

Данас смо сазнали да је ДС заправо левичарска партија (вероватно сте већ знали, није то нека тајна), можда по партијској линији од данас треба смањити и број нагрђивања 50 годишњег периода, ко зна...
 
pa nije ulagano u BG bas bas dugo..decenijama..samo manja ulaganja i sredjivanja...
a za 90te ja se slazem..da se svi non stop vade i uvek krive te godine ali cinjenica je da su se zemlje tada otvorile i krenule ka moder.a mi smo izgubili ..mogao je bg danas biti i bolji od ostalih...
ne diraj mi formulu. bg je moj grad i nas.

Nurko--demokratija..ah nije mesto da pisem sada o tome (celu pol.istoriju itd) a i mrzi me da ulazim u toliko duboke pol.vode i sta je zapravo demokratija. itd itd.sorry..some other time..
 
^^^^ Ovo je mnogo sokantnija izjava.....

barrcode":etw1yoqw je napisao(la):
koji crni nezadovoljni glasači, šta pričaš ti?

Vučića i Mordor koji sledi za njim su izabrali Sopot, Lazarevac, Mmladenovac, Grocka, Surčin.

Ustvari, taj polusvet je vaistinu nezadovljan - oni bi da se vrate u onaj primitivni oblik kasabe jer oni u 1 gradu ne umeju da žive.
Gradske opštine BG je DS dobila glatko, sa preko 45%. Sve zadovoljni glasači.
Polusvet....otisao si predaleko.Taj kao elitisticko-snobovski stav. Mislim kako oni tamo zive u 'gradu buducnosti' a nemaju ni trotoar, ni kanalizaciju, ni osvetljenje, ni asfalt....nemaju nista...bas su uzasni.... :bash:
Zgrozio sam se.
 
ajde da svi lepo iskuliramo do sutra do 14h, pa da vidimo sta ce se dogoditi.
 
Уопште, сви само анализирају друге. Зашто мало да не анализирамо себе? Смета ми што ДС нема ни један чврст принцип којег се не би одрекао ни по цену власти. Смета ми што коалиције кратко трају, смета ми што Динкић више није негативац а ја више нисам сигуран због чега је био и због чега је престао бити. Опет нисам сигуран зашто не волим Вучића а сигурно га не волим. Жао ми је што због нетолеранције и агресивности губимо...
 
Згадило ми се како причате о људима који живе ван ''вашег'' круга двојике. Шта су они људи другог реда?

Ивана, предлажем ти да на ове соларне плоче на врачару прикључите неку гасну комору па ту убијајте људе из предграђа, тако да за следеће изборе гласају сви паметни и образовани и лепо обучени, пошто ви очигледно знате боље.

Радикали и ДСС и СПС су зло за себе, али ајде да видимо шта ће они да ураде па онда да их пљујемо и склањамо са власти.. а до тада, очистите своје степенице или ђубре испред ваше куће.


БЛОКОВИ :cool: БРАТЕ
 
I ovako se sve odlučuje na nivou partijskih vrhova, kako za Narodnu, tako i za Gradsku skupštinu.

Ali , i dalje mi je teško da poverujem da će SPS propustiti svoju šansu veka i da uđe u vlast sa DS i izglasa SSP:
Šta oni mogu da traže od DS što za DS nije prihvatljivo? Slobinu ulicu u Beogradu? Povratak Mire iz Rusije?
Pa nisu valjda toliki idijoti...
 
nemoj ti meni nista da predlazes..nikakve ja ljude van dvojke ne pljujem...ja hocu da vucic ne bude g.i to je sve.
kao sto je smeksi rekao..cekamo sutra da vidimo sta ce biti.
Volite se SRBI ..volim vas sve i laku noc :) :) i opet mi nedostaje taj smajli koji salje poljubac..cc
 
stylenbgd":2cdnfnue je napisao(la):
Радикали и ДСС и СПС су зло за себе, али ајде да видимо шта ће они да ураде ...
Da li će smeti da pevaju na 'EUrosongu' ovi iz zemalja koje su priznale Kosovo?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh