Šta je novo?

Linijski park od Beton hale do Pančevačkog mosta

Zapamtite, "okov grada". 🤓☝️

FB_IMG_1714258875910.jpg

FB_IMG_1714241224315.jpg

FB_IMG_1714258954427.jpg


"Sloboda"

FB_IMG_1714259130272.jpg

FB_IMG_1714259199526.jpg
 
Ахахахахааха. Ено, написах једну кратку критику о нама на теми о хотелу Југославија. Видим да је могу прекопирати на практично сваком треду на форуму.

Куд узе да отварам ББ на овако леп дан, ццц
 
au, ova slika voza u karadjordjevoj sa ovim zelenilom je prelepa. U sustini ja u bgu sam video samo verziju sa ovim betonom.

ne znam kako beton moze da pobedi
 
Nova informacija je da od 25og maja ka marini Dorćol kreću radovi u roku par nedelja dok deo oko 25og maja kreću da rade na leto. Od 25og maja ka kuli Nebojša neće biti radova u skorije vreme, kao ni na podzemnoj garazi za koju nije završen ni UP još uvek.
 
Nova informacija je da od 25og maja ka marini Dorćol kreću radovi u roku par nedelja dok deo oko 25og maja kreću da rade na leto. Od 25og maja ka kuli Nebojša neće biti radova u skorije vreme, kao ni na podzemnoj garazi za koju nije završen ni UP još uvek.​
Najnovija informacija. Uveliko je krenula predizborna kampanja. ;)
 
Mislim inf je tačna što ćete brzo videti ali nemam ni jednu sumnju da slučajno nisu izbori da radova ne bi bilo ni na vidiku
 
Ma ljudi zasto sumnjate u linijski park...pa par desetina investitora sigurno da konstantno pritiskaju da se sredi okolina..Cesi sa marinom, k district...gotovo sigurno da driblaju svaki dan impotentne gradske organe

Nikada ne treba sumnjati u projekte koji su bitni investitorima...tako sada funkcionise grad: sredjivanje Prizrenske zbog hotela Balkan, pravljenje promenade i eksproprijacija zgradice do NBS...tako ce i Gruja da cima gradske organe da konacno izgrade prilazne saobracajnice do prokopa
 
@BillHicks
Što bi dobri Čika Jova Zmaj, gde god zgodno mesto nađeš, ti tu beton i afalt posadi. :D


@Jankomarko
Ja sam bio sarkaswtičan, odnosno aludirao na to da se zbog izbora krenulo sa pričama kako se gomila projekata započinje u maju i da ono što se i bude započelo, neće mrdnuti dalje od svečanog fotografisanja i članka u novinama kako je postavljen kamen temeljac.​
 
Vrh