Šta je novo?

Linijski park od Beton hale do Pančevačkog mosta

Мислим да је поглед са шареног мостића у Вилиним водама према новом Дорћолу, лево се види део бившег предузећа Стаљинград, а десно неки објекат у Вилиним водима.
 
Тако је. Десно је управна зграда некадашње индустрије боја и лакова.
 
Мало људи има уопште свест о том делу будућег "парка" и уопште о Вилиним водама као делу града. Мени је ту живописан подвожњак испод бивше пруге где је подзида обрасла цвећем које пада.
 
Koji je ovo konkretno deo linijskog parka? Vidim da pruga jos stoji....Ne mogu da prepoznam one novije zgrade iza...Novi Dorcol?
То је последња зона, зона 10 линијског парка.

И ту ће парк бити најшири и надам се најраскошнији у смислу да је ту предвиђена оаза средњег и високог растиња са, опционо и вештачким језерцетом. Е сад, да ли ће извести по идејном пројекту ишта више од путања самих стаза и површина видећемо. Доста зависи и од планиране метро станице у тој зони.
 
Да су "Дуга" и "Технохемија" инкорпориране, могли бисмо говорити о парку.

Мада и по "Граду на води" од пре деценију и кусур ту је планирана хрпа зграда.

beograd-na-vodi-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Мислим да ће најшири део бити од базена до марине.
 
То је последња зона, зона 10 линијског парка.

И ту ће парк бити најшири и надам се најраскошнији у смислу да је ту предвиђена оаза средњег и високог растиња са, опционо и вештачким језерцетом. Е сад, да ли ће извести по идејном пројекту ишта више од путања самих стаза и површина видећемо. Доста зависи и од планиране метро станице у тој зони.

Dok se stigne do zone 10, svi cemo vec biti u penziji...salim se, ali vec par godina najavljuju sve i svasta, a za svo ovo vreme od zone 1 nisu makli...
 
Slazem se...a rekao bih i da je problem one vodene kapije i usporio izradnju ostatka prve faze parka par meseci prosle godine...
 
Vrh