Šta je novo?

Lidl Beograd

to se zove planiranje... a cudi me, pa glavni u gradu je bivsi milicioner bar bi on trebo da brine o saobracaju il mu je to trauma iz proslog zivota od koje bezi ko djavo od krsta
 
Има места у близини за гаражу, код будуће метро станице.
 
Kupih skoro jagnjetinu u Lidlu. Prvo tako je lepo bila zapakovana da se nije moglo videti da je sami loj unutra. Ono sto jo gore, ono malo mesa sto je preteklo nije vredelo nicemu, nikad nisam video nesto tako zilavo.
 
DSC_0010.JPG
 
Ne znam da li se spominje Lidl u Ava parku pored Ikee?

Danas sam prolazio i poprilicno je ocigledno da je u sredini parka Lidl objekat. Objekat je onog starog tipa sto se sada u vecini slucajeva gradi, cini mi se onaj sa stubicima.
Veci deo objekta je zastakljen ostala je samo jos fasada.

I ostatak parka je vec pod staklom, verujem uskoro i fasadom. Ako me secanje dobro sluzi otvaranje parka i radnji je maj-jun sto mi deluje izvodljivo i realno.
 
Jel ima neka tabla za Lidl u Despota Stefana?Koji je planirani zavrsetak radova?
 
Zdravo! Zanima me da li se zna nešto planovima za gradnju Lidla u Zemunu, Gronji grad? Bile su priče da je u planu da bude na mestu Telepotika, pa onda tamo gde se grade stanovi za pripadnike snaga bezbednosti i ostalih (kod Pupinovog mosta)... Ali to su sve stare informacije..

Pozdrav svima!
 
Aldi u Evropi ne posluje ni u jednoj državi koja nije član EU/EEA (osim UK koje je nedavno izašlo iz EU). Da budemo srećni što imamo i Lidl s obzirom kakva je situacija bila na domaćem tržištu pre njegovog dolaska.
 
Kupih skoro jagnjetinu u Lidlu. Prvo tako je lepo bila zapakovana da se nije moglo videti da je sami loj unutra. Ono sto jo gore, ono malo mesa sto je preteklo nije vredelo nicemu, nikad nisam video nesto tako zilavo.
Meni iskreno, ono njihovo meso ne uliva uopšte poverenje. Kada vidim kakve je boje, nemam uopšte želju da ga kupim. Jednom prilikom je majka kupila vakumiranu slaninu, i hteli da spremamo pasulj. Sva sreća pa meso uvek prvo prokuvamo odvojeno, pa ga naknadno spojimo sa pasuljem. To meso je tako zasmrdelo kuću, da smo ga momentalno izbacili napolje i otvorili vrata od terase i prozore od kupatila da to provuče i izvuče mirise. Čak ni kučići u naselju nisu hteli da ga jedu. Omirisali ga i produžili dalje.
 
Bogme i moja majka jednom kupila meso, zasmrdelo kad smo otvorili i više ni da čuje za sveže meso iz Lidla.
 
To sveze meso iz lidla je gotovo sve domace proizvodnje, uglavnom Djurdjevic, a piletina negde sa juga. To meso se prodaje i u drugim trgovackim lancima. Na pocetku, dolaskom lidla meso je bilo iz uvoza, a sada je skoro uvek domace.
 
Meni iskreno, ono njihovo meso ne uliva uopšte poverenje. Kada vidim kakve je boje, nemam uopšte želju da ga kupim. Jednom prilikom je majka kupila vakumiranu slaninu, i hteli da spremamo pasulj. Sva sreća pa meso uvek prvo prokuvamo odvojeno, pa ga naknadno spojimo sa pasuljem. To meso je tako zasmrdelo kuću, da smo ga momentalno izbacili napolje i otvorili vrata od terase i prozore od kupatila da to provuče i izvuče mirise. Čak ni kučići u naselju nisu hteli da ga jedu. Omirisali ga i produžili dalje.
Suhomesnatimproizvodi su im katastrofa. Takodje bacio neku nemacku suvunšunku u kantu… imtomiz one skuplje serije… nisu tompokvareni proizvodi, nego š kvalitet…
Sladoledi i slatkiši s druge strane su odlični.
 
Bio sam prvi put u Lidlu u Tošinom bunaru. Posebno mi se sviđa što ima izlaz i na uličicu iza pa kao pešaku/biciklisti mi olakšava dolazak iz pravca paviljona.
IMG_20220208_084749.jpg
IMG_20220208_084751.jpg
 
To sveze meso iz lidla je gotovo sve domace proizvodnje, uglavnom Djurdjevic, a piletina negde sa juga. To meso se prodaje i u drugim trgovackim lancima. Na pocetku, dolaskom lidla meso je bilo iz uvoza, a sada je skoro uvek domace.
Ја сам имао позитивна искуства са пилетином и ћуретином, пителина је домаћа а ћуретина из Мађарске. Једном сам купио свињетину из Холандије, нормално је изгледала али је имала неки одвратан мирис, није могло да се једе.
Са рибом нисам имао негативна искуства.
 
Vrh